poster

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

 • USA

  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

 • Slovensko

  Piráti z Karibiku 4: V neznámych vodách

 • Slovensko

  Piráti Karibiku: V neznámych vodách

Dobrodružný / Akční / Fantasy / Komedie

USA, 2011, 131 min

 • verbal
  *

  Stotřicetsedm minut nabubřelé, čarokrásné nudy mě přivedlo k hluboké vnitřní polemice nad několika existenciálními otázkami: Kam ho vrazit mořské panně, abych z ní udělal mořskou štětku? Bude k odstranění pachu rybiny stačit běžné osprchování jako obvykle? Jak se účinně chránit, aby mě posléze nestáhla z kůže na výpalném za jikry? Pokud by ochrana selhala a já ji přinutil jít na potrat, bylo by neetické si jej pak namazat na jemně osmažený toast a zapít šampaňským? Odpovědí jsem se samozřejmě nedočkal, protože se jedná o další anemickou, komerční disneyovskou tupost pro retardované školáky, která stojí a padá na čurákování Johnnyho Deppa (no neztrapňujte se za ty prachy !) a slouží výhradně k ultimativnímu vykrmení Bruckheimerova prasátka. Takže, kdybych někdy toužil po vyváženém vztahu s mořskou pannou, trval bych rozhodně na tom, aby měla normální kundu a od pasu nahoru ať si je klidně třeba kapr.(25.8.2011)

 • LihO
  ***

  Vadilo mi, že tam bolo priveľa nudných dialógových scén, celkovo to bolo príliš dlhé, dalo by sa to zostrihať na cca 90 minút a pôsobilo by to ďaleko lepšie. 3D zábery tam boli pekné dva, takže tak :D ... čo sa Penelope Cruz týka, tak som čakal, že to dopadne o čosi lepšie, nemôžem si pomôcť, proste sa mi do tohto filmu nehodí... páčil sa mi celkom kreatívny, vtipný úvod a morské panny, na tých si dali záležať ;)(16.6.2011)

 • Superpero
  **

  První díl byl naprosto dokonalý trhák ve všech směrech, dvojka byla pořád fajn, trojka už byla sračka, ale tadyto to je přímo epicentrum hoven. Sterilní, vykonstruovaná nuda s minimem zábavných momentů. Vyškrtnout Orlando Blooma a dát tam místo něj debilního, otravnýho misionáře byl opravdu exkrementální tah. Je smutné vidět tolik dobrých herců jak se snaží a ten film je pořád na hovno. Rob Marshall selhal.(2.9.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Režisér pozval španielsko-francúzsku herečku Astrid Berges-Frisbey hrať po tom, čo ju videl vo francúzskom časopise. Tá musela kvôli svojej úlohe Syreny brať hodiny angličtiny, plávania a taktiež sa zdokonaľovať v ovládaní dychu. (Greenpeacak)

 • - Ve chvíli, kdy Penélope Cruz přijímala roli v tomto čtvrtém pokračování úspěšné série, ještě netušila, že následně otěhotní. V některých záběrech ji proto nahradila její sestra Mónica, která je jí velice podobná. (pufina)

 • - Plně funkční loď Queen Anne's Revenge je vůbec první replikou skutečné historické lodi, která se v sérii objevuje. (Pepy)

 • Johnny Depp

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace