poster

Zpátky na frontě

 • Rusko

  My iz buduščego

 • Rusko

  My iz budushchego

  (Rusko)
 • Rusko

  Мы из будущего

  (Rusko)
 • EN název

  We Are from the Future

Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický

Rusko, 2008, 110 min

 • Driss
  ***

  Nevyužitý potenciál vržen do stereotypního válečného snímku, který je sice nadprůměrný ve svých efektech a kulisách ale zaostává po dějové stránce. Ta je příliš lineární, což zrovna od filmu s cestováním v čase nečekám. Co na mě udělalo dojem jsou scény z bitevního pole, které sice nejsou "Spielbergova Normandie" nebo "Eastwoodova Iwo Jima", ale napětím a akcemi nešetří. A pro mě osobní plus, že jsme si film pouštěli v hodinách ruštiny a nemuseli se učit :)(21.12.2011)

 • Herráček
  *****

  Sice trošku nesouhlasím s vykreslením rastamanů, ale to je jediná věc, kterou jsem schopen a ochoten tomuhle vytknout... Po drobném fantasy/sci-fi prvku v úvodu se vykresluje válečný film konečně z jiného pohledu, než toho americky patriotického a patetického... A musím uznat, že ten ruský mi sedí mnohem víc. K hudbě dodám jen to, že je to druhý film v životě, u kterého sem se hned po dokoukání dal do shánění soundtracku... A ta drobná perlička na konec je naprosto vynikající. Zas po dlouhé době film, který nebudu váhat komukoli doporučit...(12.6.2009)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Kdybych já, Bůh chraň, byla hostem z budoucnosti ve válečné historii země a stala se součástí armády, byla bych s přehledem to nejhorší, co naši armádu kdy potkalo. Ruku do ohně (ne mojí, ruku někoho, kdo má sklony k strkání rukou do ohně) na to, že by moje odhodlání a odvahu neposílila ani znalost data konce války. Popravdě, když by na mě stříleli, asi bych zapomněla i kdy jsou Vánoce, kdy mám narozeniny a kdy je den dětí.(26.7.2012)

 • - Ve scéně přibližně 12 minut po objevení bunkru, když postavy zkoumají obsah lékárničky, je možné v pravém horním rohu obrazovky spatřit mikrofon. (Topper.H)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace