Zpátky na frontě

We Are from the Future

Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický

Rusko, 2008, 110 min

• Chrustyn

Kombinace sci-fi a válečného snímku o partě mladíků, kteří se dostanou na bitevní pole 2. sv. války. Na ruskou produkci překvapivě neakční a nevelkolepé.(13.11.2015)

Dobře tohle bylo nadhera sice ne uplna ale vyborně na valečny film překvapivě dobře jenom.(27.8.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $8,320,650║ nápad jednoduchý ale účelový, taký pozerateľný priemer s celkom slušnou atmosférou /60%/(16.12.2009)

O tomto filmu jsem se dozvěděl díky kritice druhého dílu v českých mediích. Nicméně první díl si myslím, nebyl špatný a zabývá se problémem neonacismu v Rusku, vykrádaní hrobů padlých z II. světové války originálním způsobem.(10.1.2010)

Nevyužitý potenciál vržen do stereotypního válečného snímku, který je sice nadprůměrný ve svých efektech a kulisách ale zaostává po dějové stránce. Ta je příliš lineární, což zrovna od filmu s cestováním v čase nečekám. Co na mě udělalo dojem jsou scény z bitevního pole, které sice nejsou "Spielbergova Normandie" nebo "Eastwoodova Iwo Jima", ale napětím a akcemi nešetří. A pro mě osobní plus, že jsme si film pouštěli v hodinách ruštiny a nemuseli se učit :)(21.12.2011)

• - Ve scéně přibližně 12 minut po objevení bunkru, když postavy zkoumají obsah lékárničky, je možné v pravém horním rohu obrazovky spatřit mikrofon. (Topper.H)