poster

Trable v ráji

 • USA

  Couples Retreat

 • Slovensko

  Problémy v raji

Komedie

USA, 2009, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PinokKio
  **

  Americká klasika .. v tom horším slova smyslu. Nesympatiční sádelnatí amíci bez špetky smyslu pro humor mají sexy manželky, kupu rodinných problémů, o kterých vědí či na ně později vybafnou, ale bychom to zároveň nějak vyrovnali, tak řekněme, že mají pořádně nadité peněženky prašulema. To se to pak jezdí na dovolenou jak z pohlednic. Sakra, vždyť tohle nemá s realitou nic společného .. tohle není pro nás Jugoslávie : ) Kdyby se tam na tý filmový rekreaci člověk s nima aspoň trochu pousmál, jenže je to nuda. Pozitiva se hledají těžko, člověk se může maximálně kochat tou krásně azurovou vodou, chatkama na pláži a pískem, který všem určitě lezl i za trenky.(4.7.2012)

 • Chrustyn
  **

  Krásné prostředí, slušné obsazení, ale jinak nevýrazná a nijak zábavná nuda o tom, jak řešit manželskou krizi.(30.4.2015)

 • FilmFan24
  **

  Když jsou použité lokace lepší než film samotný něco není v pořádku. Nádherné prostředí ostrova Bora Bora hned tak asi nenavštívím a sledovat dobré herce v neromanticky nevtipné komedii bylo pro mě místy utrpením Ještě více zarazí fakt, že představitelé hlavních rolí Vince Vaughn a Jon Favreau jsou autory scénáře. No pánové si natáčení užili, já teda si film neužil ani náhodou.(19.6.2010)

 • 5150
  ****

  70%.. Už od úvodních titulků v rytmu "Modern Love" od Davida Bowieho mě tahle oddechovka chytla a po celé bezmála 2 hodiny stopáže nezačala nudit. Sympatické herecké obsazení, prosluněné prostředí ostrovů Bora Bora a to všechno.. prostě spokojenost.(4.1.2010)

 • becki_tu
  **

  Nezáživná dvouhodinová reklama na turistický ráj s otravně napsanými postavami, šablonovitým scénářem, zoufale málo vtipnými momenty a sexy Kristen Bell a Malin Akerman. Aspirant na nejzbytečnější film roku 2009.(17.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace