Rozpočet $70miliónovTržby USA $109,205,660Tržby Celosvetovo $172,450,423Tržby za predaj DVD v USA $38,155,474 //počet predaných kusov 2,477,598║ Ako dovolenka za $70miliónov"!!!" fakt zaujímavé, otrasný dej, suché gagy, .... zbytočnosť ako mraky. /35%/(29.5.2011)

• Malarkey

Mám rád příběhy, co se odehrávají v Karibiku. Jenže mě štve, když se promarní dobrý nápad a natočí se to trapně. Přesně tak se totiž tváří tenhle film, kterej má pár supr scén, ale vesměs je to děsná otrava. Vince Vaughn asi nemá na dovolenou v takovém ráji. Proto si napíše scénář, nechá si ho zaplatit, nějakej trapnej režisér tam pak během dvou dnů pobíhá. Stočí tuhle blbost a zbytek si užívá. Mně to fakt přišlo děsně na nic, i když tam pár scén bylo fajn.(15.6.2010)

• Kryton

Tohle je už na mě moc. Vaugh nepatří do romantických komedií poslední doby. Hlavně do těch, kde se řeší ideální pár anebo rodina. Možná u rozchodu jsem to ještě vydržel. Co je zase tohle? Vyberou se 4 páry, dají se na exotický ostrov a voalá tady máte komedii. Já se však ptám kde? Kde se mám smát? Co mě má bavit? Vidět pupek afroameričana to rozhodně není. Favreau evidetně potřebuje cash na své filmy, protože mě tento rok pokaždé akorat otrávil. Dívat se i na x-tou variaci znuděného Vaugha, Bell opět jako ta hezká naivka anebo trapný Reno. Jediné co mi to celé nechalo dokoukat je exotický ostrov, který jako jediný si z filmu budu pamatovat.(16.1.2010)

Neni to žádná komediální nálož, ale taková oddychová zábava to je dobrá, i když ke konci se začnou vztahy probírat trochu moc navážno, ale neni to nic hroznýho a pobaví to. Navíc pupkatej Jean Reno v plavkách nemá chybu(17.1.2010)

• Chrustyn

Krásné prostředí, slušné obsazení, ale jinak nevýrazná a nijak zábavná nuda o tom, jak řešit manželskou krizi.(30.4.2015)