Trable v ráji

Couples Retreat

Problémy v raji

Komedie

USA, 2009, 109 min

Neni to žádná komediální nálož, ale taková oddychová zábava to je dobrá, i když ke konci se začnou vztahy probírat trochu moc navážno, ale neni to nic hroznýho a pobaví to. Navíc pupkatej Jean Reno v plavkách nemá chybu(17.1.2010)

Napriek nie práve lichotivým "referenciám" ide o príjemý film. Nič extra sa nerieši, občas poteší snaha o apatowksý feeling... Reno tam trochu zavadzia, ale na manželský romantický film s posolstvom, je to vydarené... Film vám asi veľa nedá, ale ani veľa nezoberie... KOPAČKY boli vydarenejší dovolenkový kúsok...(18.3.2012)

• Jordan

toto je príšerná, veľmi zlá komédia. v prvom rade nie je vôbec vtipná. príde mi to tak, ako keby vaughn s kamošmi chceli mať fasa dovolenku, tak si k tomu vymysleli film: napísali, zaprodukovali a zahrali a dali to nejakému druhotriednemu rutinérovi zrežírovať, aby si oni mohli už len užívať. trápne a nezmyselné.(19.2.2014)

• Mikita

Hezká představa, že by šlo všechno takhle snadno napravit. Neurazí, ani nenadchne. Zábava na nedělní televizní večer jako dělaná. Do kina ale nic moc.(7.4.2014)

• NinadeL

Hrůzná záležitosti, přestože obsazení nebylo úplně mimo - Kristen Bell je fajn, Jean Reno je fajn, Kristin Davis je fajn, Temuera Morrison je fajn, ale Trable v ráji jsou pohroma, po které sem málem oslepla. Díky SA dokonce už 2x.(1.3.2011)

• - Vernon Vaughan, který hrál otce Vince Vaughana (Dave), je jeho otcem i ve skutečnosti. (sir-dave)

• - Scénář napsali představitelé hlavních rolí Vince Vaughn a Jon Favreau proto, aby "normální lidi se všedními problémy přenesli do výjimečného prostředí". (vendy63)