Nuda v raji. Film s výborným komediálnym potenciálom a hviezdnym hereckým obsadením dopadol priemerne. Bohužiaľ. Komediálnych prvkov je minimum a práve množstvo zaujímavých hercov nedostáva toľko priestoru,ako by si zaslúžilo. Zníženie počtu hercov aspoň o jeden manželský pár, by snímke jednoznačne prospelo. A Jean Reno pôsobil vyslovene trápne. Skoro mám pocit, že herci a celý filmový štáb pojali tento film ako dovolenku a z pláže si odskakovali na nakrúcanie. Hlavným hrdinom tohto filmu nie sú ani herci, ani režisér,ani úbohý scenárista, ale krásne prostredie. Človeku sa až nechce veriť, že niečo takéto môže existovať.(8.2.2015)

• Kryton

Tohle je už na mě moc. Vaugh nepatří do romantických komedií poslední doby. Hlavně do těch, kde se řeší ideální pár anebo rodina. Možná u rozchodu jsem to ještě vydržel. Co je zase tohle? Vyberou se 4 páry, dají se na exotický ostrov a voalá tady máte komedii. Já se však ptám kde? Kde se mám smát? Co mě má bavit? Vidět pupek afroameričana to rozhodně není. Favreau evidetně potřebuje cash na své filmy, protože mě tento rok pokaždé akorat otrávil. Dívat se i na x-tou variaci znuděného Vaugha, Bell opět jako ta hezká naivka anebo trapný Reno. Jediné co mi to celé nechalo dokoukat je exotický ostrov, který jako jediný si z filmu budu pamatovat.(16.1.2010)

• Rosana

Co to bylo? Komedie? Uf. Asi jsem na tyhle filmy moc mlada, nebo stara, nebo ja nevim. Přijde mi spíš, že si herci chtěli udělat dovolenou na pěkném ostrově a při té příležitosti natočili film, aby jim to taky někdo zaplatil, nebo nevím. Naprosto o ničem.(5.5.2012)

• topr harley

totální nuda(13.7.2010)

• rikitiki

Místo postav tu máme karikatury, takže sranda je vydřená jako kolena, která, ať už z jakéhokoliv důvodu, klečela dlouho na písku. Ve skutečnosti je to spíš smutné. ____ Copak, písečné pláže i moře jsou ve filmu moc hezké, ale to už je lepší sledovat nějaký dokument National Geographic, protože tam vás nebude otravovat čtveřice manželských (většinou) párů, z nichž jednomu každému byste nejradši jednu vrazili. /12. 2. 15./(12.2.2015)