poster

Trable v ráji

 • USA

  Couples Retreat

 • Slovensko

  Problémy v raji

Komedie

USA, 2009, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ***

  Na to, jak bizarně a předvídatelně zápletka vypadá a jak otrávené byly první divácké reakce, je ta moje relativní spokojenost nakonec hodně překvapivá. Herci jsou fajn, hlavní trojice hereček doslova božská a ve všech těch nádherných lokacích vychází každý vtip lépe než v okoukaných městských kulisách. A i když je občas některá hláška nebo scéna trochu mimo, na konci mi úsměv z tváře nějak nechtěl dolů. 65%(23.1.2010)

 • topr harley
  *

  totální nuda(13.7.2010)

 • sta
  **

  vyjádřím to "matematicky": Trable v ráji = - (Antikrist)(8.12.2009)

 • imf
  **

  Jon Favreau na hanbu, Bateman do kouta, Kristen Bell do televize, Vince Vaughn do nemocnice (aby mu tam propíchli ego a sebrali nelegálně drženou svatozář) a Jean Reno zpátky do Francie, než z něj ti nevděční Američani udělají v dalším filmu homosexuálního prodavače párků v mateřské školce. Už k tomu vážně není daleko. Ať jste svobodný nebo ženatý, ať máte rád chobotnice nebo garnáty, z tohohle filmu kouká za každých okolností jen a jen střevní chřipka. A tu na Silvestra určitě chytit nechcete. Další ukázka nezadržitelného úpadku romantického žánru, posílená tím, že producenti si napíšou role na tělo a nechají se režírovat chlápkem, co doposud hrál v jejich filmech laciné štěky, např. vědce, co Jeffu Bridgesovi v Iron Manovi vysvětluje, že fakt není tak geniální jako Tony Stark. A víte co? Nekecal!(30.11.2009)

 • rikitiki
  **

  Místo postav tu máme karikatury, takže sranda je vydřená jako kolena, která, ať už z jakéhokoliv důvodu, klečela dlouho na písku. Ve skutečnosti je to spíš smutné. ____ Copak, písečné pláže i moře jsou ve filmu moc hezké, ale to už je lepší sledovat nějaký dokument National Geographic, protože tam vás nebude otravovat čtveřice manželských (většinou) párů, z nichž jednomu každému byste nejradši jednu vrazili. /12. 2. 15./(12.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace