No tak to je bomba hele, holywůd si jede vyválet koule do Karibiku a my platíme za možnost se na to koukat. Och jak já miluju tuhle továrnu na sny.(23.5.2012)

• heyda

Jako odpočinkový film to funguje dokonale. Člověk se může kochat krásnými scenériemi i krásnými ženami, občas se ve filmu povede i nějakej fór, takže zas taková hrůza to nebyla. 50%(13.4.2014)

"Budování partnerské spolupráce v šest ráno?" V budování partnerské spolupráce nijak zvlášť nevynikám v jakoukoli hodinu, takže šest ráno by mi naprosto vyhovovalo. Horší je to s našimi přáteli, kteří po vynikající powerpointové prezentaci následků rozchodu a časového harmonogramu hledání nových partnerů, vyrazili do Ráje. Jel jsem s nimi, takže jsem zjistil, že Východní Ráj je rozhodně zajímavějším místem než Západní Ráj, že dlouholetí přátelé se pod zářícím sluncem stali králíkem, vlkem, včelou či oslem a že Monsieur Marcel by při urovnávání mého manželství zemřel nejpozději pět minut po zahájení lekce. Patrně by ho spapal žralok v obýváku, ale to je jedno, protože takto se mají řešit partnerské krize. Kdo si jimi neprošel, ten se asi nepobaví, ale já se nasmál do sytosti.(6.4.2016)

Obsazení v pořádku, zejména Vince jsem uvítal s nadšením, protože je to dobrý komediální herec. Nápad filmu celkem fajn, terapie a sezení na ostrově byly svým způsobem zajímavé, ale velmi často nám to samozřejmě sklouzávalo k nevtipným vtipům, předvídatelným rozuzlením (všichni nakonec spolu zůstanou - jak zvláštní :)) a vyplněním žvástami o ničem. Avšak český dabing nám to celé poměrně zachránil, protože v českém znění to celkem rychle uteče a těm povedeným legráckám se zasmějete určitě více v ČJ než v AJ. Trable v ráji je takový lehce lepší průměr. 60% (with J.)(23.4.2015)

• gilmore_girl

Jean Reno me se svou anglictinou docela bavil a scena s jogou byla taky celkem vtipna, ale jinak jsem umirala. Herci nebyli az tak nemozni, ale pribeh tak ubohy, ze se divim, ze jsem to dokoukala.(15.5.2010)