poster

Trable v ráji

 • USA

  Couples Retreat

 • Slovensko

  Problémy v raji

Komedie

USA, 2009, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ***

  Oddychový, nenáročný a i celkem příjemný film, který se blýská zvučnými hereckými jmény. Jejich potenciál ale nebyl využit naplno. To je škoda. Prostředí působí jako z reklamy nějaké cestovky.(8.7.2010)

 • POMO
  **

  Herci a najfotogenickejší ostrov Francúzskej polynézie. Všetko ostatné je iba veľká voda uprostred oceánu. Každý z daných hercov už má vo filmografii podobný, no lepší kúsok, a Bora Bora si lepšie vychutnáte v akomkoľvek dokumente. Neexistuje jediný dôvod, pre ktorý by tento film trebalo vidieť. === Vaughn a Favreau si nechajú zaplatiť za podobný "scénár", a ešte viac dostanú za šaškovaie pred kamerou v lokalite, o ktorej návšteve si väčšina ľúdí može nechať iba snívať. Tomu hovorím americký sen.(8.12.2009)

 • mil@n.fanatik
  **

  Slyšel jsem, že trable v raji jsou nuda a aji tak bylo u mě.. Slabé,nuda,nezajimavé... Snad u 3 scének jsem se mírně zasmál jinak ne... 50%(19.5.2010)

 • rikitiki
  **

  Místo postav tu máme karikatury, takže sranda je vydřená jako kolena, která, ať už z jakéhokoliv důvodu, klečela dlouho na písku. Ve skutečnosti je to spíš smutné. ____ Copak, písečné pláže i moře jsou ve filmu moc hezké, ale to už je lepší sledovat nějaký dokument National Geographic, protože tam vás nebude otravovat čtveřice manželských (většinou) párů, z nichž jednomu každému byste nejradši jednu vrazili. /12. 2. 15./(12.2.2015)

 • klerik
  ***

  Napriek nie práve lichotivým "referenciám" ide o príjemý film. Nič extra sa nerieši, občas poteší snaha o apatowksý feeling... Reno tam trochu zavadzia, ale na manželský romantický film s posolstvom, je to vydarené... Film vám asi veľa nedá, ale ani veľa nezoberie... KOPAČKY boli vydarenejší dovolenkový kúsok...(18.3.2012)

 • - Scénář napsali představitelé hlavních rolí Vince Vaughn a Jon Favreau proto, aby "normální lidi se všedními problémy přenesli do výjimečného prostředí". (vendy63)

 • - Vernon Vaughan, který hrál otce Vince Vaughana (Dave), je jeho otcem i ve skutečnosti. (sir-dave)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace