• sta

vyjádřím to "matematicky": Trable v ráji = - (Antikrist)(8.12.2009)

Hodně pohodová oddychovka s hromadou moc fajn herců, kteří jsou součástí nádherného ostrova a se svými problémy. Každý máme problémy a Trable v ráji řadu z nich ukazují moc hezky.(24.1.2010)

• johnn333

Otravná obhajoba tradičních hodnot a vrchol scénaristické impotence. Proč to natahovat až k neúnosným dvoum hodinám, když se všechen prach vystřílel už před polovinou? Vaughnovi a spol. se nechtělo z tropického ráje. Chápu. 40%(25.9.2010)

Na to, jak bizarně a předvídatelně zápletka vypadá a jak otrávené byly první divácké reakce, je ta moje relativní spokojenost nakonec hodně překvapivá. Herci jsou fajn, hlavní trojice hereček doslova božská a ve všech těch nádherných lokacích vychází každý vtip lépe než v okoukaných městských kulisách. A i když je občas některá hláška nebo scéna trochu mimo, na konci mi úsměv z tváře nějak nechtěl dolů. 65%(23.1.2010)

• gilmore_girl

Jean Reno me se svou anglictinou docela bavil a scena s jogou byla taky celkem vtipna, ale jinak jsem umirala. Herci nebyli az tak nemozni, ale pribeh tak ubohy, ze se divim, ze jsem to dokoukala.(15.5.2010)