• MáŠa

víceméně vo ničem. každý z těch lidí v tom filmu dokáže být v něčem nesympatickej, že nebylo moc zřejmý, proč by se všechny ty postavy spolu neměli rozejít(21.1.2011)

• castor

Trable v ráji jen potvrzují slova těch, kteří tvrdí, že s romantickou komedií to skutečně nevypadá dobře. Čtyři páry, osm zbytečných osudů, osm nevýrazných postav. Pozval bych sem nějakého záhadologa, protože postavit vedle sebe herce, kteří by měli být vtipní (nebo alespoň jako v případě ženského osazenstva sexy) a celou dobu se moje koutky prakticky vůbec nepohnout, tak to musí být hodně ošklivé. A taky že je. Scény, kdy jednotlivé páry sedí u manželského poradce jsou k uzoufání nudné, problémy partnerů vybublávající postupně na povrch jsou nudné, přehrávající Jean Reno je nudný, výlet na druhý ostrov je nudný.. Je prakticky nemožné začít někomu z hrdinů fandit, protože to jsou idioti par excellence. Režisérský neumětel Peter Billingsley pak absolutně selhává v načasování, neúměrně natahuje scény, chybí mu nápad.. ano, bylo to ošklivé!! Hodně ošklivé..(10.1.2012)

• Kopik

Lehce podprůměrná komedie. Příběh po většinu času ne přímo nudil, ale ani nijak nenadchnul. Poprvé sem viděl Jeana Reana, že by mě joho výkon naprosto zklamal (i když věřím, že to to spíš bylo jeho dementně napsanou rolí). Jinak kulisy ostrova byli nádherné, ale to je asi tak všechno. Bohužel bych musel mnohem více kritizovat, než chválit (asi jedinou vyjímku tvoří pro mě Kristen Bell a Malin Akerman). Prostě slabota a kdyby tuto romantockou komedii nenatočili, myslím, že by jsme o nic nepřišli - prostě klasický šumák. (Viděno 20.01.2010)(21.1.2010)

Neni to žádná komediální nálož, ale taková oddychová zábava to je dobrá, i když ke konci se začnou vztahy probírat trochu moc navážno, ale neni to nic hroznýho a pobaví to. Navíc pupkatej Jean Reno v plavkách nemá chybu(17.1.2010)

• ABLABLABLA

Film mě docela zklamal..čekala jsem od něj něco víc, větší zábavu, méně narážek na erotika..měla to být komedie, ne komedie pro nadržené. Jediné krásné tam byla ta průzračná voda..hned bych si zaplavala...jinak celkem nuda...ano párkrát jsem se zasmála, někteří herci mi byli sympatičtí, ale třeba toho trenéra jógy sem nemohla vystát..grrr...nejsympatičtější byl a nejlepší herecký výkon předvedl Vince Vaughn.(24.3.2010)

• - Vernon Vaughan, který hrál otce Vince Vaughana (Dave), je jeho otcem i ve skutečnosti. (sir-dave)

• - Scénář napsali představitelé hlavních rolí Vince Vaughn a Jon Favreau proto, aby "normální lidi se všedními problémy přenesli do výjimečného prostředí". (vendy63)