Pokušení

• Francie

Chloe

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada / Francie, 2009, 96 min

Tesila jsem se na Liama Neesona, ale toho se mi moc nedostalo. V podstate to byl herecky koncert Julianne Moore a Amandy Seyfried, nutno zduraznit, ze skvely! Julianne na svuj vek vypada uzasne a s Amandou jim to krasne ladi. Zaver by si zaslouzil vic fantazie, ale jinak jsem vcelku spokojena.(9.5.2010)

První polovinu jsem si docela pochvaloval a čekal co z toho nakonec vyleze. Nic pěkného to nebylo. Od onoho zvratu, který byl naprosto průhledný (proč asi režisér záměrně neukazuje schůzky Seyfried s Neesonem, he?) jde film naprosto do kopru. Chování postav a dějové rozuzlování mi připadalo naprosto absurdní a úplný závěr, kdy padesátikilová Amanda Seyfried vyrazí svým tělem obrovské okno i s rámem je vrcholem marnosti. Jediným opravdu skvělým aspektem tohoto filmu tak zůstává moc dobrá hudba Mychaela Danny.(14.1.2012)

Perfektní!(22.4.2010)

Moc suchý thriller na příjemné herecké obsazení.. 5/10 = 50%(25.4.2011)

• verbal

Chlamýdie na toho, kdo tuto rádoby psychologicko-erotickou frašku označil jako Thriller. Je to přece naprosto jasný Horror! Celou dobu jsem se strašně bál ........, že usnu. Každou chvíli mě dokonale vyděsily ........ kozy padesátileté paní Moorové. V jednom kuse mě jímala hrůza ........, že se unudím xmrti! Od začátku mě poléval studený pot, ........... že to bude o ničem a skončí to naprosto úděsně. Mrazilo mě v zádech z té........ mimořádně odpudivé neherecké blondýny, která snad dostala příležitost vedle standardně vynikajícího pana Neesona protože: a) Skvěle kouří b) Je dcerou producenta c) Je dcerou producenta a skvěle kouří. V noci mě teď pravidelně budí ze spaní představa ........, že by mi manželka pořídila děvku na pokusy při každém podezření z nevěry. To by mi ty profesionálky totálně sjely dezén na mém Egu.(5.5.2010)