Zasáhlo mě to zhruba stejně, jako mi Amanda Seyfried přijde krásná a zatím neokoukaná. Závěr působí na první pohled dosti nepřesvědčivě, nicméně postava Chloe funguje v tomhle filmu jako kopanec do rozklíženého vztahu, tudíž má drastická ohraničenost její přítomnosti svůj symbolický účel. Včetně vší bolestné pravdy a procitání z letargie. S otázkou nevěry a důvěry ve vztahu si film hraje sympaticky, zejména ve chvíli, kdy se karta začíná obracet. Vizuální stránka je pohledná, herecké výkony rozhodně nezklamou a letmá nahota titulních představitelek už vůbec ne.(25.3.2011)

Vždy slušná Amanda Seyfried se nám tu pěkně vybarvila. Vlastně jsem si ji ani v takové roli nedovedla představit. Jinak jsem ale čekala mnohem větší psycho. Zdá se mi, že tam chyběla ještě trocha koření a vychytralosti. Konec na mě byl až moc rychlý a nekomplikovaný...opět jeden průměr.(27.7.2011)

Rozum a chtíč nemohou zůstat v opozici natrvalo. Chceš mě, chci tě, chci to.(21.4.2010)

• Malarkey

Film natočil Atom, v hlavních rolích se objevil výbojný Proton Liam Neeson a neutrálně z toho vychází vcelku pěkná (na plakátu hezčí), i když v tomhle filmu neskutečně sviňská Amanda Seyfried. Atom to ale nijak průbojný není. Film je vcelku nesmysl, na plátně se dějou blbosti a Liam Neeson už není takový bůh, jako jsem si ho v 96ti hodinách vysnil. On je dědek krapet akčnější a takovýhle role se k němu nehodí.(11.5.2010)

• iamek

Bože jak já nemám rád Amandu Seyfried. Na snímek jsem kouknul jen díky opět skvělému Neesenovi. Pomalé tempo mi vůbec nesedlo a na Chloe jsem si za hodinu ani nevzpomněl.(16.5.2010)

• - Uprostřed března 2009 Liam Neeson přerušil natáčení z důvodu lyžařské nehody jeho manželky - Natashi Richardson. Natasha bohužel poranění mozku podlehla. Jen pár dní po její smrti se Neeson dobrovolně vrátil na scénu a scénáristé jeho roli upravili tak, že zbytek svých scén dotočil za dva dny. (D3VIL)

• - Kvůli lesbické scéně s Julianne Moore Amanda Seyfried dokonce zakázala svému otci na film přístup. (Chloe..)

• - Producent Jason Reitman pomohl přesvědčit Amandu Seyfried (Chloe), aby ve filmu hrála. (D3VIL)