Pokušení

• Francie

Chloe

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada / Francie, 2009, 96 min

Až mně moje holka začne shánět prostitutky na dlouhá odpoledne, možná začnu o svatbě aspoň přemýšlet. Solidní zábava do štěpánské noci, během které mi došlo, že mnohem nebezpečnější než zahýbat je být z toho podezřelý.(26.12.2014)

Tesila jsem se na Liama Neesona, ale toho se mi moc nedostalo. V podstate to byl herecky koncert Julianne Moore a Amandy Seyfried, nutno zduraznit, ze skvely! Julianne na svuj vek vypada uzasne a s Amandou jim to krasne ladi. Zaver by si zaslouzil vic fantazie, ale jinak jsem vcelku spokojena.(9.5.2010)

Miluju Julianne Moore, miluju Amandu Seyfried.(18.12.2011)

Mně se chce něco říct a já něco řeknu: Chloe nápadně přípomíná francouzskou Ženu mého muže, ovšem s tim rozdílem, že ta měla šarm a rajc, jak stála i ležela - mluvím o filmu, ale platí to i pro srovnání hlavních představitelek. A Atom by se měl držet svýho kopyta, "tyhle" filmy, ať přenechá komukoli.(22.7.2010)

Pomalu plynoucí drama, které zkoumá různé aspekty vztahů, manželské problémy, touhu i posedlost. Egoyan potěšil, stejně jako sbírka herců - Julianne Moore a Liam Neeson jsou zárukou kvality, ale překvpivě mě poprvé přesvědčila i Amanda Seyfried. 75%.(27.4.2010)