Pokušení

• Francie

Chloe

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada / Francie, 2009, 96 min

Pokušení je hra ktorú keď začnete, musíte aj dokončiť. A znášať všetky následky. To čo tento film posúva do nadpriemeru, je ústredná trojica. Vďaka nim máte možnosť sledovať uveriteľné drama. A som presvedčený, že ani pri druhom pozretí nestratí nič zo svojej kvality.(8.8.2011)

• iamek

Bože jak já nemám rád Amandu Seyfried. Na snímek jsem kouknul jen díky opět skvělému Neesenovi. Pomalé tempo mi vůbec nesedlo a na Chloe jsem si za hodinu ani nevzpomněl.(16.5.2010)

• Malarkey

Film natočil Atom, v hlavních rolích se objevil výbojný Proton Liam Neeson a neutrálně z toho vychází vcelku pěkná (na plakátu hezčí), i když v tomhle filmu neskutečně sviňská Amanda Seyfried. Atom to ale nijak průbojný není. Film je vcelku nesmysl, na plátně se dějou blbosti a Liam Neeson už není takový bůh, jako jsem si ho v 96ti hodinách vysnil. On je dědek krapet akčnější a takovýhle role se k němu nehodí.(11.5.2010)

Průměrné drama, které zaujme hlavně hereckými tvářemi Julianne Moore a Liama Neesona a obyčejným dějem, který jde překvapivě neobyčejnou cestou a končí nevýrazným rozuzlením. Ale na jedno podívání se to dá.(30.7.2012)

Podivná zamerikovaná verze francouzského filmu Žena mého muže (Natalie...) - i když originál není tak plný zvratů, je pořád o dost lepší...(27.8.2010)