poster

Pokušení

 • USA

  Chloe

 • Francie

  Chloe

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada / Francie, 2009, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ant
  ***

  Velmi zajímavý, chladně působící vizuál nezakryje prosťoučký příběh, jehož potenciál se vyčerpá během první poloviny. Propletené osudy čtyř postav zprvu vypadají jako základ pro silné drama, ale i přes sympatické výkony hlavního tria vše nakonec vyjde do prázdna.(23.4.2010)

 • teutates
  ***

  Chloe Chloe... až tak úžasne, neočakávané, perfektné, famózne to v skutku nie je... komorný thriller o "nevere" a "dôvere". Presná dávka chaotickosti a revolúčnosti, záhadného rozuzlenia deja ako je na dnešné pomery zvykom. Herecky dôstojne, avšak priemer 6/10 ničím obzvlášť mňa osobne nechytilo.(20.4.2010)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Zasáhlo mě to zhruba stejně, jako mi Amanda Seyfried přijde krásná a zatím neokoukaná. Závěr působí na první pohled dosti nepřesvědčivě, nicméně postava Chloe funguje v tomhle filmu jako kopanec do rozklíženého vztahu, tudíž má drastická ohraničenost její přítomnosti svůj symbolický účel. Včetně vší bolestné pravdy a procitání z letargie. S otázkou nevěry a důvěry ve vztahu si film hraje sympaticky, zejména ve chvíli, kdy se karta začíná obracet. Vizuální stránka je pohledná, herecké výkony rozhodně nezklamou a letmá nahota titulních představitelek už vůbec ne.(25.3.2011)

 • Flakotaso
  ***

  První polovinu jsem si docela pochvaloval a čekal co z toho nakonec vyleze. Nic pěkného to nebylo. Od onoho zvratu, který byl naprosto průhledný (proč asi režisér záměrně neukazuje schůzky Seyfried s Neesonem, he?) jde film naprosto do kopru. Chování postav a dějové rozuzlování mi připadalo naprosto absurdní a úplný závěr, kdy padesátikilová Amanda Seyfried vyrazí svým tělem obrovské okno i s rámem je vrcholem marnosti. Jediným opravdu skvělým aspektem tohoto filmu tak zůstává moc dobrá hudba Mychaela Danny.(14.1.2012)

 • viperblade
  *****

  Chloe aneb Amanda Seyfried si pomalu, ale zcela jistě upevňuje svou pozici ve filmovém světě a dokazuje, že má rozhodně na větší role, že utáhne celý film a že není jen pěkná tvářička. A to se (především dnes, kdy mladé, pěkné holky jsou více než herečky spíše modelky) velmi cení. Chloe je typ filmu, který prostě stojí i padá s hlavní postavou a tudíž i s hlavní protagonistkou. Pokud tuto roli zvládne (tento případ) tak se po celý film nenudíte a sledujete komorní drama, které se v závěru jemně přehoupne do thrilleru a Vám to ani nepřijde. Navíc, pokud tuto mladou, krásnou a talentovanou herečku podpoří dvě herecké legendy, jakými bezpochyby Liam Neeson a Julianne Moore jsou, tak se opravdu o výslednou kvalitu filmu nemusíte bát. Je fakt, že si trochu přisazuji, ale co! Já se fakt bavil a (jak říkám asi posté :-)) na Amandu Seyfried se parádně koukalo… Doufám, že se snímek dostane do povědomí diváků, podle mě si to zaslouží.(23.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace