• Wacoslav1

Ach bože to je shit. Ne, že bych se u toho občas nepobavil nad tím jak je to blbý, ale obsahově je pro mě ten film naprosto nepřijatelnej. My Češi jsme pěkně zkurvenej národ. Bouchne nám elektrárna a my lžeme, mystifikujeme zatím co chudáci Rakouští jsou ozařováni!!! Stupidní propaganda nic víc. ODPAD! 0%(5.2.2015)

V pravém slova smyslu kontroverzní fikce o havárii jaderné elektrárny Dukovany a následných opatření rakouských úřadů v pohraničí. Po technické stránce se jedná o povedené drama, které mapuje osudy několika málo postav, ať už ve věci zainteresovaných úředníků, či nic netušících venkovanů. Ovšem po obsahové stránce, zejména stránce politické se jedná o "rejpanec mezi žebra" českým úřadům, které jsou ve snímku svou aktivitou nepřímo přirovnány k mlžícímu státnímu aparátu při jaderné havárii v Černobylu. Pokud divák překousne rakouský pohled na Český stát, celkem slušně se pobaví. Já se filmově bavil na tři hvězdy. PS: snímek by měl věrně rekonstruovat postupy rakouských úřadů při jaderném ohrožení.(4.4.2010)

• oveckaoa

Dost nudné a trapné děj tuctový. P.S. film jsem viděl celý a opravdu mě nepříjde nic zajímavého na tom že celý film se tam blbě kecá o výbuchu (který neukážou) to se rovnou můžu podívat na jakýkoliv dokument, který může byt x krát zajímavější.(6.4.2010)

• LudeCZek

Tento film není špatně natočen ani není nudný, dokonce je vcelku i poutavý, ale za ty paranoidní kraviny co zde padnou za ta klišé, za to vykreslení české neschopnosti, si víc jak 1* nezaslouží.(11.9.2011)

• koba

Najlepšou zbraňou je demagógia. Nebezpečie tejto demagógie spočíva v tom, že oproti iným hlúpostiam sa tvári vierohodne. Ovce jasajú.(2.7.2013)