• koba

Najlepšou zbraňou je demagógia. Nebezpečie tejto demagógie spočíva v tom, že oproti iným hlúpostiam sa tvári vierohodne. Ovce jasajú.(2.7.2013)

Takové poněkud bez cíle. Nijak to nekončí nic moc se nestane. Prostě tomu něco chybí. Ale na druhou stranu, mě to asi docela bavilo, teda spíš nenudilo. 55%(6.5.2011)

V pravém slova smyslu kontroverzní fikce o havárii jaderné elektrárny Dukovany a následných opatření rakouských úřadů v pohraničí. Po technické stránce se jedná o povedené drama, které mapuje osudy několika málo postav, ať už ve věci zainteresovaných úředníků, či nic netušících venkovanů. Ovšem po obsahové stránce, zejména stránce politické se jedná o "rejpanec mezi žebra" českým úřadům, které jsou ve snímku svou aktivitou nepřímo přirovnány k mlžícímu státnímu aparátu při jaderné havárii v Černobylu. Pokud divák překousne rakouský pohled na Český stát, celkem slušně se pobaví. Já se filmově bavil na tři hvězdy. PS: snímek by měl věrně rekonstruovat postupy rakouských úřadů při jaderném ohrožení.(4.4.2010)

• Wacoslav1

Ach bože to je shit. Ne, že bych se u toho občas nepobavil nad tím jak je to blbý, ale obsahově je pro mě ten film naprosto nepřijatelnej. My Češi jsme pěkně zkurvenej národ. Bouchne nám elektrárna a my lžeme, mystifikujeme zatím co chudáci Rakouští jsou ozařováni!!! Stupidní propaganda nic víc. ODPAD! 0%(5.2.2015)

• LudeCZek

Tento film není špatně natočen ani není nudný, dokonce je vcelku i poutavý, ale za ty paranoidní kraviny co zde padnou za ta klišé, za to vykreslení české neschopnosti, si víc jak 1* nezaslouží.(11.9.2011)