Divoký oceán 3D

Wild Ocean 3D

IMAX / Dokumentární

USA, 2008, 40 min

Reed Smoot

Nechápu to nízké procento. Naprosto fantastický dokument, nádherné záběry a na domácí 3D jako dělané. Opravdu zážitek a pro mne teda i nový poznatek a pozitivní vize v tom, že se rybolov nejen začíná omezovat, protože za chvíli už ani nebude co lovit, ale dá se i úplně zrušit. To jak to pak vypadá, když mají přirození obyvatelé adekvátní množství potravy, kterou již nedrancuje člověk, je fascinující! A záběry okolní pevniny také stojí za to..prostě jsem čuměl!(3.4.2014)

• Terva

Jeden z nejméně dramatických dokumentů ve 3D. CITÁT - Začala podmořská bitva.............. Asi mám nějaký malý vztah k rybám, protože se mi to moc nelíbilo.(9.4.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,224,555║ úžasné zábery, dokonca má to miestami krásnu akčnú dynamiku /80%/(21.8.2010)

Poprvé v kině v Praze, poprvé na dokumentu a poprvé na 3D. Dala bych 5* ale vzhledem k tomu, že jsem se nedozvěděla zas tak něco nového stačí 4*. Opravdu se mi líbil ten pocit létaní a jak pozoruji ryby a delfíni na mě čučí. Konečně se mi splnil sen :) nádhera ....(10.9.2010)

Podvodné zábery neprinášajú nič nové a už sme ich videli aj v ešte lepšom prevedení. Našťastie film spolovice sleduje i menej prefláknuté juhoafrické pobrežie, jeho obyvateľov a ich zvyky. A hlavne tamojšie úžasné útesy, medzi ktorými kamera poletuje, akoby za ňou sedel John Woo. I rýchlejší strih a výrazná, dynamická hudba robí z tohto imaxáču pozoruhodne vzletné a "akčné" dielko. Ďalšie prvoplánové ekológovanie, ktorým sa film robí dôležitejším, už nekomentujem.(19.5.2010)