Ninjové útočí (TV film)

Útok ninjov

Akční

USA, 2008, 86 min

• c.tucker

Je to otřesné. Zedko takového žánru, ninjové obleční kdovíjak. Nechápu jak mohl hlavní hrdiny přežít při setkání mistry v ninjutsu. Ale to by se dalo ještě překousnout i s chabým scénářem, ale co nedokáži překousnout je velmi nekvalitní střih a šibání kamery při akčních scénách, kterém tím pádem byly rovny nule. A další velmi nepříjemným zášitkem byli dialogy, které tam snad ani nemuseli být, protože kdyby to byl němý film, tak by ho to zvedlo snad o několik příček.(27.11.2009)

• drankeryth

Och nie, zas som videl nejaky slaby akcny film, ktory ma dost chyb vo vsetkom. Co sa tyka subojov policajta a nindzov, tak to bola velka trapnost, ktora mi isla dost na nervy. Ta zbesilo pobehujuca kamera, ktora ani poriadne nezachytila ani jednu cast suboja, ktora by sa dala v klude pozriet ocami, mi pekne potrapili moj zrak. Hlavnu ulohu, ktoru si zahral Casper Van Dien ma moc nepresvedcil, ze by bol zdatny bojovnik. Skor vyzeral dost nemotorno a tie jeho pohyby voci nindzom skor vyzerali zahrane a vobec to neposobilo spravnym dojmom, ze je to skutocny boj, ale skor nepodarena hra na paste. Dej filmu, klasika, ako skoro v kazdom filme z tohoto zanru, takze necakajte nic co by vas na konci prekvapilo, ze ako sa to vyvinulo do finale. Ja som sa pri tomto filme docela nudil a nevedel som sa dockat zaverecnych titulkov, kedy uz konecne zacnu, aby som mal tento film co najskor za sebou.(19.8.2011)

• Lateef

Ninjutsu v tomhle filmu je uvěřitelné asi jako kdyby mi někdo tvrdil, že Shaquille O´Neal přeskočí šestimetrovou laťku s pomocí čínské jídelní hůlky. Prostě nula, nic, nichts, zero, nada, prázdno nebo jak to říkala Julianne Moore v Nájemných vrazích. Casper van Dien, takový pohybový dřevo a ubránil by se nebo dokonce že by zmlátil celoživotního vyznavače stínového boje?? To je fakt fór. Některý záběry byly poměrně nečekaně brutální, ale koukal jsem na to s tím, že uvidím dobré souboje, nějakou akrobacii. Špatné souboje ve špatném střihu. Této věty se filmaři drželi a proto by měl film ihned putovat do nejspodnějších regálů videopůjčoven, kam se vám pro něj bude chtít sotva ohnout.(12.7.2009)

Rozpočet $3milióny(11.8.2009)

• waska

Co dodat... Další přiblblý film s Casperem Van Dienem...(2.9.2011)