poster

Hulk Vs.

 • USA

  Hulk Vs.

Animovaný / Akční

USA, 2009, 78 min

Režie:

Sam Liu, Frank Paur

Scénář:

Christopher Yost
 • MáŠa
  ***

  takový průměrný animovaný komiksák. S Deadpoolem je sem tam i sranda.(17.5.2014)

 • Ignus.cz
  **

  Dějově málo zajímavé. Po atraktivnějším počatku se z marvelovské animačky stává bezduchá mlatička, která jede podle osnovy: "Znič nebo budeš zničen". Zábavné jedině pro diváky starých 6 let. Hulk vs. Wolverine je ta lepší polovina....kvůli Wolverinovi samozřejmně.(20.1.2009)

 • ..Lucas..
  ***

  Očekával jsem od tohoto animáku mnohem víc. Není špatný, ale nenašel jsem v něm něco víc, co by mě donutilo dát vyšší hodnocení. Bylo tam pár velmi dobrých okamžiků, i těch nicneříkajících. Jinak Thorova část byla zajímavější, i když bylo fajn vidět Hulka spolu s Wolverinem.(1.6.2014)

 • Caszidy
  ****

  Přiznávám, že Hulk je má oblíbená postava. Tyhle dva "kraťasy" z produkce legendárního Stana Lee jsou ale opravdu povedené. Osobně se mi více líbil Hulk vs. Wolverine. Co však potěší u obou částí je opravdu příjemná animace a krásné, kreslené pozadí. Souboje jsou vskutku napínavé a v případě Hulk vs. Thor pro řadu postav, včetně samotného Thora, málem fatální. "Talking man hurt Hulk... HULK RIP OFF TALKING MAN'S HEAD!"(19.2.2010)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Ta třetí je za Deadpoola.(1.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace