Hulk Vs.

Animovaný / Akční

USA, 2009, 78 min

Sam Liu, Frank Paur

Christopher Yost

Povedená animace i dva přiběhy . Jediné co mám tomuto snimku za zlé je krátkosz jedmotlivých přiběhů . Mohlo to být mnohem delší vubec by to neuškodilo .(1.5.2011)

Hulk vs Wolverine a Hulks vs Thor. Dvě krátké ukázky nejen síly a schopností Hulka, ale také příjemné animace, která vůbec neruší ani nekazí zážitek z postav a příběhu. Každý z krátkých filmů je trochu jiný a osobně si myslím, že více osloví diváka kousek s Wolverinem a jeho drápy. V obou je však Hulk opravdu ultimátní bijec, který jen těžko nachází soupeře. Bohužel pro Thora, mě jeho postava více oslovila až v Ultimate Avengers, kde má mimochodem dokonalý hudební podklad. Hulk vs. je pěkný pokus, jak ukázat možnosti animovaného světa, který dovoluje prakticky neomezené využívání komiksu a fantasie tvůrců. Animace je podle mě ten nejlepší, nejpřístupnější a pro tvůrce nejpříjemnější způsob jak rozpohybovat komiks. Hrané filmy budou mít vždycky svoje hranice....(5.3.2009)

Super animáč, inspirovaný komiksovou předlohou. Hulka mám nejradši, proto mě tento film, složený ze dvou částí, hodně bavil. V jedné z nich si to Hulk rozdá s Thorem a v druhé s Wolverinem. Je jasný, že je oba zpráskal, ale nandal i někomu jinému, podívejte se... 92%(2.1.2013)

Pekne som si oddýchol pri tomto kúsku. Obidva filmy majú niečo do seba a hlavne Deadpool dáva fajn hlášky. 75%(27.10.2010)

Na rozdíl od ostatním se mi víc líbil Hulk vs Thor, prostě mytologie je mi bližší a hlavně Zbyšek Pantůček na Wolverina, to je snad špatný žert.(5.1.2010)

• - Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)

• - Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)