poster

Hulk Vs.

 • USA

  Hulk Vs.

Animovaný / Akční

USA, 2009, 78 min

Režie:

Sam Liu, Frank Paur

Scénář:

Christopher Yost
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jurama525
  ****

  Povedená animace i dva přiběhy . Jediné co mám tomuto snimku za zlé je krátkosz jedmotlivých přiběhů . Mohlo to být mnohem delší vubec by to neuškodilo .(1.5.2011)

 • Djkoma
  ***

  Hulk vs Wolverine a Hulks vs Thor. Dvě krátké ukázky nejen síly a schopností Hulka, ale také příjemné animace, která vůbec neruší ani nekazí zážitek z postav a příběhu. Každý z krátkých filmů je trochu jiný a osobně si myslím, že více osloví diváka kousek s Wolverinem a jeho drápy. V obou je však Hulk opravdu ultimátní bijec, který jen těžko nachází soupeře. Bohužel pro Thora, mě jeho postava více oslovila až v Ultimate Avengers, kde má mimochodem dokonalý hudební podklad. Hulk vs. je pěkný pokus, jak ukázat možnosti animovaného světa, který dovoluje prakticky neomezené využívání komiksu a fantasie tvůrců. Animace je podle mě ten nejlepší, nejpřístupnější a pro tvůrce nejpříjemnější způsob jak rozpohybovat komiks. Hrané filmy budou mít vždycky svoje hranice....(5.3.2009)

 • Spiker01
  *****

  Super animáč, inspirovaný komiksovou předlohou. Hulka mám nejradši, proto mě tento film, složený ze dvou částí, hodně bavil. V jedné z nich si to Hulk rozdá s Thorem a v druhé s Wolverinem. Je jasný, že je oba zpráskal, ale nandal i někomu jinému, podívejte se... 92%(2.1.2013)

 • Petoss1
  ****

  Pekne som si oddýchol pri tomto kúsku. Obidva filmy majú niečo do seba a hlavne Deadpool dáva fajn hlášky. 75%(27.10.2010)

 • AGAMENON
  ****

  Na rozdíl od ostatním se mi víc líbil Hulk vs Thor, prostě mytologie je mi bližší a hlavně Zbyšek Pantůček na Wolverina, to je snad špatný žert.(5.1.2010)

 • - Hned ze začátku filmu, kdy se jde Wolverine napít z tůně, sáhne do vody, ale jeho odraz v ní se ani nepohne. (Syna.1990)

 • - Tržby za prodej DVD v USA: $6,052,218. (CrypzzXD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace