Hulk Vs.

Animovaný / Akční

USA, 2009, 78 min

Sam Liu, Frank Paur

Christopher Yost

takový průměrný animovaný komiksák. S Deadpoolem je sem tam i sranda.(17.5.2014)

Povedená animace i dva přiběhy . Jediné co mám tomuto snimku za zlé je krátkosz jedmotlivých přiběhů . Mohlo to být mnohem delší vubec by to neuškodilo .(1.5.2011)

• Němi

Hulk vs. Wolverine: Aneb pekelných 37 minut. Další přírůstek do animovaného universa superhrdinů, jenže s nulovým dějem, krom kostýmů nerozeznatelnými postavami a otravnými souboji. Určitě to nejhorší, co jsem od "MARVEL animation" viděl. Když už animované superhrdiny, není nad tyhle filmy: Superman: Doomsday a Hellboy: Blood and Iron. Chci vůbec trpět i druhou polovinu? Ne.(23.1.2009)

No musím povedať ,že ma to prekvapilo.Dobrý dej,postavy a hlavne skvelá animácia a akčné scény.Paráda ,asi sa začnem púšťať aj do ostatných animákov.Časť Hulk vs.Thor ma viac bavila oproti Wolverinovi. 85% - 4*(17.6.2010)

Hulk vs Wolverine je parádně dynamická jízda, ve které je chtě nechtě každý proti každému, naštvaný zelenáč Hulk, setsakramentsky charismatický Wolverine a proti němu Sabretooth či Deadpool. Loganovi jako vždy unikají z úst hlášky jako na běžícím páse a adamantium se střetává s naběhnutými bicáky Hulka. Oproti tomu Hulk vs Thor je tak trochu nuda - příběh zaostává a všechny ty postavičky (v čele se samotným Thorem) působí naprosto směšně. Samotná mytologie by se dala v příběhu stylově využít, já se však jen dočkal plytkého odvyprávění nějakého základu a následně bezduchého mlácení a řvaní Hulka (bez Bruce Bannera). Za Wolverina **** - za Thora ** -> ve výsledku průměrné tři hvězdičky.(30.3.2009)