Hulk Vs.

Animovaný / Akční

USA, 2009, 78 min

Sam Liu, Frank Paur

Christopher Yost

takový průměrný animovaný komiksák. S Deadpoolem je sem tam i sranda.(17.5.2014)

Animované docela slušně a ve scénách kde nebyl Hulk to i celkem šlo, jenže ono je to ponejvíc o Hulkovi a všude kde byl, to se mi nelíbilo, bylo to na palici, nevím tohle jeho zuřivé běsnění neporazitelné potvory mě moc nebere, takže to v mých očích dost sráží sám hlavní hrdina. Je to o ničem, když se člověk dívá na něco co rozmlátí cokoliv, co projde skrz cokoliv, přemůže cokoliv, přežije cokoliv, a je nedotknutelný, hrozná pakárna a nuda. Ostatní postavy se mi, ale vcelku líbily. Příběhy jsou prosté, ale dá se na to koukat, takže takový horší průměr. Příběh s wolverinem je svým způsobem lepší, protože se to tváří zajímavěji i příběhově. 5/10(18.3.2012)

Oba dva díly lepší průměr. První část: Zábavnej Deadpool a hlavně - je to víc o Wolverinovi, než Hulkovi. V druhé části se některé situace opakujou, ale je to stále dost zábavné. Nemyslím, že by to bylo pro 6leté děti, ale nejvíce to asi ocení teenageři.(12.2.2009)

Dva príjemné krátke príbehy, ktoré chystajú pôdu pre celovečerné filmy. Prvému sa to darí, pretože Wolverina zbožňujem a ten sa venuje práve jemu. Plus mi nedá nespomenúť super hláškujúceho Deadpoola. Druhý príbeh ma už tak nenadchol. Tá kombinácia severských mýtov a marvelovského superhrdinstva ma neberie ani v komixoch, ani v rozprávkach, a filmu Thor sa tiež dosť obávam. Animácia príbehov ale neurazí a celkový dojem je v rámci žánru dobrý. (60%)(11.10.2009)

Nechapu, proc to je spojeny do jednoho filmu, kdyz to jsou dva regulerni kratky filmy, kazdej s uvodnima i zaverecnejma titulkama. Takze postupne. Nejdriv si to pan nasrana zelena prdel rozda s Thorem. Prostredi Asgardu vypada vcelku divne a je to vlastne jedna velika rezba, kdy hyper nasranej a rude vidici Hulk masakruje vse, co mu pride pod ruce a je mu fuk, jestli rozdrti obycejnyho vojaka nebo boha. Pribeh prakticky nulovej, ale je to proste jedna velka rubacka a ani ne moc stereotypni, takze narez. Podruhe si to pan zelenej rozda s Wolverinem. Tohle uz se snazi o jakejsi pribeh, kterej je ale bohuzel dost zmatenej a chvily trva, nez zacne akce. Nastesti to neni jen Hulk vs. Wolverine, ale zapoji se i spousta dalsich mutantu, takze po vlazny prvni pulce zacne paradni rezba, i kdyz s blbym otevrenym koncem. Celkove dva masakralni kratasy a je skoda, ze je film porad spis urcenej pro mensi publikum a neni to vic brutalni, i kdyz i takle sem tam naka ta ruka upadne nebo krev vystrikne.(25.2.2010)