Je to i můj život

My Sister's Keeper

Pre moju sestru

Drama / Psychologický

USA, 2009, 105 min

Jednoznačně působivé, od začátku do konce. A svým způsobem taky "šílené". Zkrátka dobrý film. (Jo a Cameron Diaz, jak ji neznám.)(7.1.2010)

Tak tohle to mi nedělejte ... na něco takového jsem já hodně slabá! Nemohouc zadržet slzy, emotivně zdrcená jdu zkontrolovat úkoly svému dítěti a jdu poděkovat strážnému andělu za ta ochranná křídla, která nad ním drží. Na něco podobného se už dlouho nechci podívat, fakt ne ... :-((28.1.2014)

Krásný a velmi dojemný film o bolestech života. Cameron Diaz mě zde přesvědčila, že to není špatná herečka, za kterou jsem ji dodnes požadoval.(27.3.2010)

• - Film je natočen podle stejnojmenného románu z pera Jodi Picoult, nicméně je v něm pozměněn konec oproti knížce. (Kreeki)

• - Keď si Sofia Vassilieva oholila vlasy a obočie, aby mohla hrať chorú Kate Fitzgeraldovú, z jej vlasov sa pre ňu vyrobila parochňa, ktorú potom nosila pri natáčaní TV relácie Medium. (misterz)

• - Původně měly hrát role sester Fitzgeraldových Elle a Dakota Fanning, byly ale nahrazeny, když si Dakota odmítla oholit hlavu, což role vyžaduje. (j.o.j.o.)