poster

Je to i můj život

 • USA

  My Sister's Keeper

 • Slovensko

  Pre moju sestru

Drama / Psychologický

USA, 2009, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ainy
  *****

  Tak tohle to mi nedělejte ... na něco takového jsem já hodně slabá! Nemohouc zadržet slzy, emotivně zdrcená jdu zkontrolovat úkoly svému dítěti a jdu poděkovat strážnému andělu za ta ochranná křídla, která nad ním drží. Na něco podobného se už dlouho nechci podívat, fakt ne ... :-((28.1.2014)

 • Kaka
  ****

  Koukáte na melodramatický film o soudržnosti rodiny ve složitých životních situacích, kdy do prosluněných záběrů hraje jemný klavír a těžké scény jsou narvané emocemi a skoro si chcete říct, ze jde o další hollywoodský kalkul, jenže pak vám dojde, že Cassavetes to má prostě v ruce a v jistých aspektech je i v banálních a ohraných tématech/scénách - jakkoliv jsou schématické - svůj, dostatečně procítěný, nevtíravý, intelektuální a emocionálně kulervoucí, úřadující velmi obdobným způsobem jako v The Notebook. Cameron Diaz hraje jako o život.(5.3.2015)

 • Cherish
  *****

  Jasně, je to citová vydíračka, ale na mě působila dokonale. Na téma rakovina jsem i z osobních důvodů velmi citlivá a téměř jistě mě pokaždé rozpláče. Dětští herci byli vynikající a Cameron Diaz velmi překvapila - v takové vážné roli ji neznám. A asi i kvůli tomu mi ze začátku do filmu příliš neseděla, ale pak jsem si zvykla a musím uznat, že odvedla skvělý výkon.(25.7.2011)

 • Aky
  *****

  Mohlo to sklouznout k sladkobolnému vymáhání emocí, ale autoři se ubránili. Příběh je vyprávěn chytře, odkrývá tajemství jak postav tak děje v přesně vypočtených okamžicích, čímž udržují napětí i citovou připoutanost k vyprávění. V základu jde o velmi originální nápad, kdy si rodiče pořídí další dítě vlastně na náhradní díly pro nemocného sourozence v domění, že city mohou jít stranou. Právě v nich však nakonec utonou. Velice pomohly dětské herecké výkony.(6.3.2010)

 • emma53
  ****

  Dojemný a působivý film, který ale až moc tlačil na city. Faktem je, že mě do role matky Cameron Diaz moc nesedla, ale to je jen můj subjektivní pocit. Ale ano - slzy byly. 75%(6.1.2012)

 • - Film je natočen podle stejnojmenného románu z pera Jodi Picoult, nicméně je v něm pozměněn konec oproti knížce. (Kreeki)

 • - Pes Soudce advokáta Campbella Alexandra (Alec Baldwin) je border kolie, jedno z nejchytřejších plemen vůbec. (hendrich6)

 • - Původně měly hrát role sester Fitzgeraldových Elle a Dakota Fanning, byly ale nahrazeny, když si Dakota odmítla oholit hlavu, což role vyžaduje. (j.o.j.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace