Na tuhle nemám

She's Out of My League

Na túto nemám

Komedie / Romantický

USA, 2010, 100 min

Neskutečně zábavná žáležitost. Některé scény jsou jako vystřižené z reálu, některé zase nehorázně trapné. Nejvíce mne na tom těší to, že tvůrci okatě neukazují "děláme si pouze legraci a naschvál parodujeme". Hodnocení snímku je tudíž odvislé od toho, komu se kolik věcí podaří prokouknout. Je toho spousta. Nejlepší komedie roku.(19.9.2010)

What can I say... I just love Aladdin! Anebo jinak: Na tuhle nemám nikterak nevyčuhuje ze zaběhlého schématu klišovitých rom-komů (snad až na upřímnou lásku k Disneyho klasikám), jenže už strašně dlouho jsem neviděl, že by to těm dvěma na plátně fungovalo tak dobře jako tady, přičemž Baruchel (díky bohu) nehraje totálního idiota, co omylem (resp. pomocí scénáře) ke štěstí přišel, ale jen sympaťáka od vedle, co bohužel nepobral moc krásy a sebevědomí. Eve je pak jeho úplným opakem jen v případě vzhledu, nikoliv sebevědomí, intelektu nebo rodinného zázemí. Prostě normální holka, jíž však "ten nahoře" hodil do vínku o dvě lopaty atraktivity víc než všem ostatním. Scenáristům potom patří velký dík, že prakticky vůbec netlačí během romantiky na pilu, a až na pár výjimek nezabředávají do mimózních a poněkud trapných situací. A když už ano, výborná ústřední dvojka a tlupa přihravačů z nich celkem ladně vybruslí. 7/10, ale mám velkou chuť podívat se znovu. Velká škoda, že má český kinofil smůlu. Na tuhle nemám dokáže zamračené dny rozsvítit jako máloco.(5.6.2010)

Není to nic světobornýho, ani něco novýho, ale zábavný to teda je a Jay Baruchel je prostě správná pětka a pro tenhle typ rolí se snad narodil(6.6.2010)

Před nikým se neponižuj a nad nikým se nepovyšuj. Příjemná komedie, u které se musíte smát i když nechcete. Po většinu času je tu parádní humor, který parkrát zašel až do hodně ujeté sféry, která už hraničila s trapností. Děj shledávám jako dobrý, uvěřitelný, takový, jaký se může opravdu v životě odehrát. Herci dobří, hudba fajn, já jsem se bavil a nemám problém dát hezké 3*.(3.2.2011)

• bassator

Byť film vůbec ničím nevybočuje od podobných komedií, stále totožný příběh i scénář, není vůbec nezajímavý. Spíše je úplně nerealistický kvůli (pro mě) absolutně nesympatickému hlavnímu "hrdinovi"... - 40%(13.5.2012)