Na tuhle nemám

She's Out of My League

Na túto nemám

Komedie / Romantický

USA, 2010, 100 min

Přesně taková příjemná komedie, jakou lze z trailerů očekávat. Nudit se nebudete a nedělní večer to vyplní dobře, v kině bych ale litoval vyhozených peněz.(5.12.2010)

Solidní komedie, kterou táhne především vysoká koncentrace vtipů nadprůměrné kvality a zástup nadějných komiků v čele Jayem Baruchelem – druhým největším hollywoodským „lůzrem“ po Michaelovi Cera. Nespoutaná zábava bez větších ambic…nic víc, nic míň. Člověk se pobaví a za pár dní zapomene.(29.10.2010)

Nad očekávání naprosto nereálná komedie mimoňským Jayem Baruchelem a opulentní Alice Eve. Bod dolů za naprosto tragický naprosto ničím nepřekvapující žánrových klišé vyjímající závěr, ale jinak jsem se poměrně dobře bavil. Je to pokleslá zábava, když on ale ten T.J.Miller tak skvěle hláškuje...7/10(23.5.2016)

Jen mírně vybočující z řady. U eRkových romantických komedií jsem zvyklý na něco jiného (viz. třeba Judd Apatow) a tady She's Out of My League zklamala na celé čáře. Všechno to začíná u nesympatického představitele hlavní role. Jay Baruchel se určitě hodí do podobných rolí (měl by se však přestat šklebit), ale sbalit Alici Eve? Takhle to přece v životě opravdu nefunguje. Když tedy zavřu jedno oko, tak se mi dostalo alespoň několika vtipných scén (letadlo, rodinný oběd, příchod rodičů), pár pohledů na výstavní kost jménem Alice Eve (ano, v Crossing Over sice ukázala téměř vše co mohla, ale nenechal bych se dvakrát přemlouvat ji vidět v podobných pózách i tady - a mít ji doma, to bych si pískal až do smrti) a obstojného komediálního výkonu T.J. Millera. Originalita se z podobných žánrů už téměř vytratila, a tak je nutné film alespoň něčím ozvláštnit, nebo jej jakýmkoli způsobem učinit nezapomenutelným, třeba jen jednou scénou. She's Out of My League však bohužel nic takového nenabízí.(5.10.2010)

Soundtrack Michael Andrews: 1. Tal Bachman - Shes So High ,2. Brodie - High Standards ,3. Hall & Oates - Kiss On My List ,4. Jet - Cold Hard Bitch ,5. Daryl Hall and John Oates - Every Time You Go Away(6.5.2011)

• - Není to poprvé, co se Jay Baruchel a Krysten Ritterová setkali před kamerou. V seriálu The Stones (2004) si zahráli bratra a sestru. (Karlos80)

• - Režisér filmu Jim Field Smith si „zahraje“ kameo jako hlas pilota v letadle. (HellFire)

• - Mollyny rodiče hráli skuteční rodiče Alice Eve, Trevor Eve a Sharon Maughan. (c.tucker)