Na tuhle nemám

She's Out of My League

Na túto nemám

Komedie / Romantický

USA, 2010, 100 min

Solidní komedie, kterou táhne především vysoká koncentrace vtipů nadprůměrné kvality a zástup nadějných komiků v čele Jayem Baruchelem – druhým největším hollywoodským „lůzrem“ po Michaelovi Cera. Nespoutaná zábava bez větších ambic…nic víc, nic míň. Člověk se pobaví a za pár dní zapomene.(29.10.2010)

Pro ty největší snílky jasná trefa do černého. Ano, realita je poněkud jiná, ale o to větší je to zábava. Baruchel je v roli naprostého střeva jako doma. Pravdou ovšem je, že Eve není tou mnohokrát zmiňovanou desítkou a já osobně bych navíc rozhodně naháněl Ritter.(23.6.2015)

Rozjezd byl docela slušný, hlavně, když se jedná o tak zajímavé téma...naše, tedy chlapské sebevědomí. Jenže postupem času se začaly objevovat nešvary z konkurenčních úchylností v podobě trapných situací a občas i trochu nechutných. Ale to je věc názoru, já bych si teda nikým koule holit nenechal :-) Ale i přes všechny zmíněné vítky jsem měl možnost sledovat dobrou partu lidí a vlastně i sympatickou ústřední dvojici. 60%(6.6.2010)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $32,010,860Tržby Celosvetovo $49,779,728Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,025,108 //počet predaných kusov 37,461Tržby za predaj DVD v USA $10,559,911 //počet predaných kusov 338,493║ Pre mňa celkom milé osvieženie po niekoľkých trápnych komédiách roka 2010, Jay Baruchel je neokukaní a úloha smoliara na ženské a celkovo život mu pekne sadne, Alice Eve je zas prim kočka, k tomu sa tu nájde niekoľko vydarených vtipov, nejaké to iskrenie, niekoľko trápnych scén ktoré ale fakt zapadnú do deja a miestami trošku tuctovosti ale to sa dalo prepáčiť, takže fajn. /80%/(7.11.2010)

Hyperprůměrná romantická, ani se mi nechce psát komedie, protože vtipné situace tu jsou asi dvě. Jay Baruchel mi nepřipadal jako takovej debil za jakýho ho tam prezentujou a ta holka zas neni až tak úžasná. Jedinej, kdo mě tam fakt bavil, byl ten tlustej kamarád, co mu holil koule. 50%(26.4.2011)