Na tuhle nemám

She's Out of My League

Na túto nemám

Komedie / Romantický

USA, 2010, 100 min

K čertu s tím - ještě před dvěma měsící film s nejnesympatičtějším castingem široko daleko. Příběhově se, pod nánosem klišé, bortící skoro jako ten domeček z karet! Ale teď? Rána jak z děla! Zem se otřásla. Over my head!(28.12.2010)

Alice Eve desítka není, ale Krysten Ritter skoro jo.(7.6.2010)

Hyperprůměrná romantická, ani se mi nechce psát komedie, protože vtipné situace tu jsou asi dvě. Jay Baruchel mi nepřipadal jako takovej debil za jakýho ho tam prezentujou a ta holka zas neni až tak úžasná. Jedinej, kdo mě tam fakt bavil, byl ten tlustej kamarád, co mu holil koule. 50%(26.4.2011)

• BadoXXII

Priemerná romantická komédia, ktorá obsahuje pramálo vtipných scén a ani tá romantika za veľa nestojí. Jay Baruchel a jeho herecké kreácie sú na facku.(29.3.2012)

Nad očekávání naprosto nereálná komedie mimoňským Jayem Baruchelem a opulentní Alice Eve. Bod dolů za naprosto tragický naprosto ničím nepřekvapující žánrových klišé vyjímající závěr, ale jinak jsem se poměrně dobře bavil. Je to pokleslá zábava, když on ale ten T.J.Miller tak skvěle hláškuje...7/10(23.5.2016)

• - Není to poprvé, co se Jay Baruchel a Krysten Ritterová setkali před kamerou. V seriálu The Stones (2004) si zahráli bratra a sestru. (Karlos80)

• - Režisér filmu Jim Field Smith si „zahraje“ kameo jako hlas pilota v letadle. (HellFire)

• - Mollyny rodiče hráli skuteční rodiče Alice Eve, Trevor Eve a Sharon Maughan. (c.tucker)