poster

Noční vlak

 • USA

  Night Train

 • Slovensko

  Nočný vlak

Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA / Německo / Rumunsko, 2009, 83 min

Režie:

Brian King

Scénář:

Brian King
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Brouk
  **

  Tak Vám nevím... je to parodie nebo nevydařený laciný trik? Ve filmu sice nějaká nadsázka je, vcelku sympatický je hlavní herecký trojlístek, jemužnevévodí D.Glover, ale L.Sobieski, ale extrémně nízké náklady tak snižují výslednou hodnotu filmu dosti dolů..... 30%(30.3.2010)

 • jojinecko
  ***

  3,5*/5...Neuveriteľne blbé a zároveň rovnako zábavné béčko. Coolovejšie modely vlaku som videl asi naposledy len v Derailed so Jeanom-Claudom, ale v rámci nejakej PC hry by sa vynímali ozaj pekne.Rozpočet nepustí... Vlak ako z 50-tych rokov, totálne vianočná rozprávková tlmená kamera, asi 3 interiéry (ktoré majú predstavovať vlak), kopec debilných no zábavných postáv, sem tam nejaký ten čierny humor, poriadne zamotaný (samozrejme že nelogický) dej, posledná polhodina je tak poprepletaná, že som si pomaly myslel, že kľúčovou postavou bude pes čivava, aby to celé bolo zaklincované tým najdebilnejším možným záverom. Takéto sranda krátke jednohubky fakt môžem!:)(23.9.2010)

 • SOLOM.
  ***

  Night Train mi byl doporučen na dnes již bohužel neexistujících hororových webovkách jako hodně dobrý film. Po jeho zhlédnutí však musím souhlasit s řadou komentářů, které jsou zde, že s hororovým žánrem to nemá nic společného a ani k němu není uvedený. Nad označením mysteriózní thriller se dá uvažovat, ale pouze v souvislosti s tajemnou skříňkou a jejím obsahem, který naše oči nikdy neuvidí. Byl to od tvůrců dobrý tah, alespoň nechali naplno pracovat naší představivost, leč s tímto nápadem nedokázali naplno pracovat a dál rozvíjet. Zůstalo pouze u myšlenky. Scénárista se totiž více věnoval akční stránce a některé scény připomínaly spíše černou komedii. Kdo další zemře a jak? Dobrá otázka, u které nesmíte však příliš přemýšlet. První polovina filmu byla hodně dobrá, ale jak se blížil konec, byla z toho cítit spíše marnost. Ledabylé zabíjení každého kdo se ve vlaku objevil, přestalo být kvůli vyvolanému chaosu zajímavé. Spíš mi přišlo, že režisér to chtěl mít už rychle za sebou, kreativní nápady docházely a jediné co mi na chvíli utkví v paměti, je docela dobré obsazení hlavní trojice. 50%(4.2.2015)

 • Stoka
  **

  Tady to jelo hodně z kopce, až příliš. Z počátku mě film hodně bavil a zaujal (říkám si, to bude asi dobrý film). V přelomu filmu už se házelo vše do jednoho koše, celý vlak byl zmanipulovaný a v každé kabince se našel zmrd ,který ani nevypadal nějak škodně. Ve finále to byl docela propadák, jedna velká sračka a všichni v ní.(27.7.2013)

 • Dubro
  ***

  Ten, kto filmu pripísal žáner "akčný", to spackal skoro tak isto ako tvorcovia celý film. Bakelitovú vizáž človek ešte odpustí, no skutočnosť, že domrvili pomerne dobrý scenár, tú im neodpustí nikto. Režisér a dramaturg by si zaslúžili II. nápravno výchovnú skupinu a zbytok štábu jednotku s voľným pohybom. Tam by všetci mali dosť času na to, aby porozmýšľali, ako robiť svoju prácu lepšie aj pri nedostatku talentu a v neposlednom rade pozrieť si film Six Shooter, aby videli, ako má čierna krimi komédia vyzerať. 3 roky, aj to len vďaka podarenému scenáru.(12.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace