Noční vlak

Scénografie:

John Welbanks

Kostýmy:

Jayme Bohn

Celkem zajímavý, komorní filmeček. Perfektní atmosféra a napjetí, které se dá krájet. K tomu velice šikovná Sobieski a veterán Glover. Jenom škoda velice odfláknutého konce. Ale já jsem se svezl velice rád, naštěstí jenom jako divák.(15.7.2009)

• Stoka

Tady to jelo hodně z kopce, až příliš. Z počátku mě film hodně bavil a zaujal (říkám si, to bude asi dobrý film). V přelomu filmu už se házelo vše do jednoho koše, celý vlak byl zmanipulovaný a v každé kabince se našel zmrd ,který ani nevypadal nějak škodně. Ve finále to byl docela propadák, jedna velká sračka a všichni v ní.(27.7.2013)

• Arkos

Tak nevím co tenhle film vlastně byl. Určitě nebyl akční, ale jestli to byla černá komedie nebo thriler fakt nevím. Připadalo mně to jako televizní inscenace,což mně vzhledem k obsazení zklamalo. Přitom nápad nebyl určitě špatný, ale ten zbytek... Nejvíc mě na tomhle filmu zaujala Leelee Sobiesky, která si nejspíš svojí roli náležitě užila. S bídou 30 %.(24.5.2009)

Zaujímavé... Ani neviem o čom to bolo.(11.8.2013)

Veľmi slušný rutinný filmík na jedno pozretie. Príbeh nie je ničím výnimočným, po čase sa mi začali prelínať rôzne námety z iných filmov, no nič grandiózne som ani nečakal, takže až taký sklamaný som nebol. Trošku ma iritovala tá snová kamera a príliš nasilu zamotaný záver s pomerne jednoduchou pointou. 55%.(20.4.2010)

• - Snímek byl natočen v bulharském hlavním městě Sofii. (Ded@M@tes)

• - Spoiler: Paní Froyová byla na toaletách zasažena do čela, ale v následující scéně není na čele ani stopa. (Wajinek)