poster

Noční vlak

 • USA

  Night Train

 • Slovensko

  Nočný vlak

Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA / Německo / Rumunsko, 2009, 83 min

Režie:

Brian King

Scénář:

Brian King

Scénografie:

John Welbanks

Kostýmy:

Jayme Bohn
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  **

  Jak tam Leelee Sobieski masakrovala toho nedodělka to nemělo chybu, tu hlavu jak hodila do kufru, to jsem nemoh. Tahle holka je fakt sexy doslova na zavolání a klidně přitom může zrovna porcovat chlapa. Hodně jsem jí fandil i když to byla asi největší svině v celým vlaku. Samotný film v sobě skrývá zajímavou postupku, nejdřív je to černá komedie, pak napětí, pak Leeleee (tohle křestní jméno vymyslel asi nějakej koktající číňan ) ukáže kozy, pak už je to jen blbost, která se ve finále mění na blbost násobenou dvěma.(10.5.2010)

 • Ded@M@tes
  **

  ´´Každý kdo to uvidí bude do rána mrtvý.´´ - Citace z filmu. Musím říct, že zatím žiji. Celé se to táhne v hodně zvláštní atmosféře a animace vlaku je malinko úsměvná. ( Hodnocení: 3/10 )(21.4.2012)

 • rikitiki
  **

  Kdybych to přirovnala jízdě vlakem: na začátku zajímavá atmosféra. Slušné tempo, které ještě zrychlí absurdní vyvražďovačkou, začne v posledních 20 minutách hodně zvolňovat, až se dokodrcá do konce, kde narazí. Hlavní příčiny havárie jsou 1, stokrát omletý konec, 2, absolutní nevysvětlení, co to bylo za krabičku, která vše způsobila. _____ Hitchcock takovým věcem říkal - tuším - McGuffin. Něco, za čím se ženou ve filmech špioni, dobrodruzi atd.. Ta věc sama o sobě není pro film důležitá, je jen záminkou, proč se postavy pouštějí do nebezpečí. Ale nějak vysvětlit by se měla, i kdyby to bylo absurdní. ____ Konec je pro mne zklamáním, kvůli kterému snižuji o jednu hvězdu hodnocení. /24. 8. 12./(24.8.2012)

 • Anderton
  ****

  Nočný vlak som pozeral čisto kvôli základným pudom, mám totiž slabosť pre nedocenenú neortodoxnú krásku Leelee Sobieski a jej výrazné nielen herecké prednosti. Z filmu sa prekvapivo vyklbal zaujímavo napísaný napínavý triler, ktorý hravo prekoná väčšinu tuctových áčkových trilerov v kinách, ktoré svojou predvídateľnosťou vyvolájavú nutkanie si vypýtať naspäť vstupné. Hviezdnym obsadením tento defekt zakryť nedokážu, Nočný vlak naopak svojimi známymi, ale nie priamo hviezdnymi tvárami poteší. Takto si predstavujem scenáristické cvičenie na tému napínavý triler na uzavretom priestore, napríklad ako diplomovú prácu. Film skvele graduje a je aj fajn vypointovaný a nakoniec ma ani nemrzela lacná produkcia, bohviečo by z toho vzniklo, ak by sa do toho oprelo veľké štúdio a začalo by sa prepisovať a pridávať zbytočná akcia. Dany Glover po dlhšom čase príjemne herecky prekvapil a myslím, že všetky postavy majú svoj logický vývoj.(22.7.2013)

 • Maty85
  ***

  Těch tajemných a temných míst se ve filmu mohlo objevit rozhodně více, atmosféra taky mohla ještě o něco zhoustout a hned by to bylo zajímavější. Na druhou stranu, když vezmem v potaz, že je to točený jako klasický béčkový thriller, tak je to vynikající a celkově se mi to líbilo. Navíc tam byla celá řáda vychytaných drsných scén, který sem ani nečekal a to je jenom k dobru. Kromě toho D. Glover je pan herec a L. Sobieski je jako mlíčko :-)(20.2.2009)

 • - Snímek byl natočen v bulharském hlavním městě Sofii. (Ded@M@tes)

 • - Spoiler: Paní Froyová byla na toaletách zasažena do čela, ale v následující scéně není na čele ani stopa. (Wajinek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace