poster

Noční vlak

 • USA

  Night Train

 • Slovensko

  Nočný vlak

Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA / Německo / Rumunsko, 2009, 83 min

Režie:

Brian King

Scénář:

Brian King
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arkos
  **

  Tak nevím co tenhle film vlastně byl. Určitě nebyl akční, ale jestli to byla černá komedie nebo thriler fakt nevím. Připadalo mně to jako televizní inscenace,což mně vzhledem k obsazení zklamalo. Přitom nápad nebyl určitě špatný, ale ten zbytek... Nejvíc mě na tomhle filmu zaujala Leelee Sobiesky, která si nejspíš svojí roli náležitě užila. S bídou 30 %.(24.5.2009)

 • troufalka
  *****

  Nejsem fanda akční filmy, horory či trilery, ale tohle mě od začátku do konce bavilo. Vždycky jsem odhadovala, co bude následovat, leč většinou neodhadla. Dobré na tom bylo, že další scéna byla lepší, než ta, co mě napadla. Závěr neměl chybu. Nebezpečná skříňka, kterou bere do rukou dítě.(17.7.2013)

 • Petjaa
  **

  Vyloženě jsem se nudila, takové filmy nemám ráda... Ale výkon Leelee Sobieski byl skvělý, mám ji ráda(23.3.2009)

 • Tuax
  **

  Teda až ná pár momentů bezbřehá nuda. Leelee Sobieski si svou roli docela vychutnala, zbytek mi přišel takový prázdný. Brian King si napsal sám scénář, ale nevypadá to, že by se mu povedlo na plátno vložit to co držel v hlavě. Rozhodně tam je pár věcí, které by v lepším scénáři a režii vynikly, ale takto to je spíše druhořadá zábava. Celé to pohřbívá hned první záběr na jedoucí vlak, který je hodně špatně digitalizován, to jsem si říkal jestli to není vtip. No spíše na to nebyly peníze, jinak nevím. A zařazení jako akční mi taky nepřijde moc vhodné, ono si to spíše chtělo hrát na mysteriózní thriler, což nevyšlo.(25.11.2010)

 • Marek1991
  **

  Temné, strašidelné s podivným príbehom, ale hlúpym dejom. Akcia však je, ale na bežný film to pôsobí zbytočne drasticky, na to, že nejde o horor. Pointa filmu je obstojná, lenže skúste nezaspať alebo nezastaviť si tento film, je to nuda.(30.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace