Noční vlak

Scénografie:

John Welbanks

Kostýmy:

Jayme Bohn

Celkem zajímavý, komorní filmeček. Perfektní atmosféra a napjetí, které se dá krájet. K tomu velice šikovná Sobieski a veterán Glover. Jenom škoda velice odfláknutého konce. Ale já jsem se svezl velice rád, naštěstí jenom jako divák.(15.7.2009)

Ten, kto filmu pripísal žáner "akčný", to spackal skoro tak isto ako tvorcovia celý film. Bakelitovú vizáž človek ešte odpustí, no skutočnosť, že domrvili pomerne dobrý scenár, tú im neodpustí nikto. Režisér a dramaturg by si zaslúžili II. nápravno výchovnú skupinu a zbytok štábu jednotku s voľným pohybom. Tam by všetci mali dosť času na to, aby porozmýšľali, ako robiť svoju prácu lepšie aj pri nedostatku talentu a v neposlednom rade pozrieť si film Six Shooter, aby videli, ako má čierna krimi komédia vyzerať. 3 roky, aj to len vďaka podarenému scenáru.(12.3.2009)

• Vecko99

Čekal jsem něco mnohem horšího, takže jsem byl příjemně překvapen. Po poměrně nudném úvodu se film příjemně rozběhne a prostřední část je pomerně povedená, ale konec je bohužel úplně zmršený stejně jako u zeleného pekla. Totálně pokažený a překombinovaný konec mě nakonec donutil dát jen dvě hvězdičky, i když Glover a hlavně Leelee Sobieski by si zasloužili víc.(22.5.2012)

• Petjaa

Vyloženě jsem se nudila, takové filmy nemám ráda... Ale výkon Leelee Sobieski byl skvělý, mám ji ráda(23.3.2009)

• Stoka

Tady to jelo hodně z kopce, až příliš. Z počátku mě film hodně bavil a zaujal (říkám si, to bude asi dobrý film). V přelomu filmu už se házelo vše do jednoho koše, celý vlak byl zmanipulovaný a v každé kabince se našel zmrd ,který ani nevypadal nějak škodně. Ve finále to byl docela propadák, jedna velká sračka a všichni v ní.(27.7.2013)

• - Snímek byl natočen v bulharském hlavním městě Sofii. (Ded@M@tes)

• - Spoiler: Paní Froyová byla na toaletách zasažena do čela, ale v následující scéně není na čele ani stopa. (Wajinek)