poster

Historie.cs (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show / Historický

Česko, 2008, 51 min

 • WANDRWALL
  ***

  Kvalitní pořad, skrz kvalitní hosty!!!(8.9.2010)

 • NinonL
  *****

  Velmi zajímavý pořad. Rozpravy o zásadních událostech v českých (československých) dějinách v podání zajímavých hostů a inteligentního moderátora. Smekám.(8.9.2012)

 • SeanLSD
  *****

  Napravovanie pomýleného obrazu českých dejín u verejnosti je záslužná a nevďačná činnosť. Dokážem to oceniť, lebo ma mýty a generalizácie rozčuľujú do nepríčetnosti.(16.6.2014)

 • Karlos80
  *

  Pořad „Historie.cs“ vypadá takhle na první pohled dost kultivovaně. Problém tkví v tom, že „názory“ přítomných odborníků jsou často prezentovány jako fakta a fakta jako názory. Ne, prostě ne, já osobně si z touto formou pořadu dnes už nevystačím, já radši onu historii pod pokličkou, tu kterou nás neučili, a tu, o které se v podobných pořadech nikdy nic nedozvíme. To si mohu otevřít rovnou wikiprdii:-) Lže se všude a všem, tak proč by se nemohlo lhát i tady? „Koho chleba jíš toho píseń zpívej“. Většina lidí bude věřit všemu možnému jenom ne pravdě. Pravda je totiž to, čemu nikdo nikdy nechce věřit.(28.10.2011)

 • Britrik
  ****

  Díl o Keltech a Rožmbercích byl fakt zajímavý a novátorský. Kvalitní matroš.(13.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace