Londýnský gangster

London Boulevard

Kšeft za všetky prachy

Krimi / Drama / Romantický / Thriller

USA / Velká Británie, 2010, 103 min

bla bla bla ... kecy kecy kecy ... Sice si už moc nepamatuju samotný příběh (který mimochodem vůbec není důležitý), ale z tohoto filmu bude kultovka. Není důležitý obsah, jde tu o formu a Londýnský gangster je víc britsky cool než všechny filmy Ritchieho dohromady. Casting na jedničku, hudba ze snu ... P.S. Jsem fakt rád, že na tohle nemusím psát "objektivní recenzi", nešlo by to :-)(3.2.2011)

Zasraní fotbalisti. Divné. LONDÝNSKÝ GANGSTER nemá spád. Má obrovský potenciál, skvělé herce, solidní zápletku, ale místy strašně ztrácí dech. Keira Knightley je jinak úžasná, dlouho jsem ji v ničem neviděl, ale i na tom malém prostoru mě znovu uhranula. Jinak výběr hudby se povedl jako už dlouho ne. Geniální soundtrack.(27.3.2011)

Mitchel´s Way z Londýna aneb existují povolání, kdy je měkké srdce vždy po zásluze potrestáno.. Oblíbený žánr, oblíbené lokace, dobře vybraní herci a přesto mi to příliš nesedlo. Monahan totiž nedokázal slepit ty gangsterské střípky válející se na podlaze bodyguard romance do uceleného celku a "nečekané vyústění" pak zapůsobí chladně jak prsatá blondýna na libido postavy Raye Winstonea. Pana Farrella v obleku na míru a s bouchačkou opatřenou tlumičem ještě nechat pár let a šedivých vlasů dozrát a pak bude vzrušení sekretářky Moneypenny vskutku nekonečné..(3.11.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $16,075Tržby Celosvetovo $8,222,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Trošku zmetené a nevyrovnané ale má to zopár slušných momentiek a solídne hrajúceho Colina Farrella, ktoré mi to vytiahli aspoň na ten priemer. /55%/(18.8.2012)

• Hunt

Hudba: Sergio Pizzorno. Příběhová linka (která téměř není) stále jen kmitá mezi několika více či méně nezáživnými (často i zbytečnými) mini scénkami. Je mnoho lepších filmů s podobnou atmosférou a daleko lepším scénářem a režii.(6.3.2011)