poster

Londýnský gangster

 • USA

  London Boulevard

 • Slovensko

  Kšeft za všetky prachy

Krimi / Drama / Romantický / Thriller

USA / Velká Británie, 2010, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pilda17
  ***

  SPOILER: Škoda promrhané první poloviny. Druhá byla daleko lepší a o závěru ani nemluvím. Překvapil mě opravdu dost, poněvadž takovou věc, co se stala, bych si nepomyslel ani při nejmenším. Mitchel velký gangster, který budí respekt nakonec dopadne kvůli vlastní blbosti a slitování špatně. Příběh okoukaný a děj místy hodně slabý... 6/10 = 60%(7.12.2011)

 • Davies182
  ****

  Největší zápor? Vše už tu bylo několikrát k vidění!, včetně rádoby "WTF cool konce" (zdravíme Carlitovu cestu). O to více je překvapivé, že ač není Londýnský gangster ničím jiným, než žalostným slepencem několika fungujících scén a hlášek ze starších slavných gangsterských filmů, jako celek vlastně funguje více než obstojně. Sympatická stopáž netrpí na moderní neduhy nudy a stereotypu, charisma dvou hlavních představitelů je příjemně osvěžující. Pak už jen stačí, aby Keira nasadila roztomilý kukuč anebo Colin udělal drsňáka, a rázem je o zábavu postaráno. To vše zamíchané v chutné omáčce fungující režie a postupně dávkovaného napětí potom nemůže zklamat nikoho, kdo čekal slabší krimi s nejslavnějším irským hercem 21. století...(31.3.2011)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Průměrná gangsterka, na kterou se sice dá koukat díky Farrelovi, ale jinak nenabízí nic výživného či pamětihodného. Akce zde není téměř vůbec. 60%(8.1.2016)

 • Sonnery
  *****

  Vsadím moje nejoblíbenější tlačítko na numerický klávesnici (Num Lock), že když bodnu do Colina Farrella, tak z něj vyteče čistej testosteron. Snad z nikoho jinýho nesálá takový chlapáctví - já na plátně ještě nebyl, pak tohle tvrzení smažu. U mě dobrý, soundtrack raketa!(19.5.2011)

 • StarsFan
  ****

  Komplexností příběhu trochu jako Casino od Scorseseho, založením hlavního hrdiny trochu jako Carlitova cesta a poslední půlhodinou trochu jako obojí dříve zmíněné. Ještě předtím ale člověka čeká na první pohled možná složitý děj, kde nikdo nevysvětluje, co a proč se děje nebo jakou roli zaujímá která postavička ve světě hlavního hrdiny. Víc než plynulý pospojovaný příběh tak člověk sleduje zdánlivě ledabyle za sebou naházené scénky, jejichž důležitost často vyplyne až několik minut potom, co skončí. Neodpustím si ještě vychválit výborný soundtrack, hezky stylové vizuální zpracování a sympatické úvodní i závěrečné titulky. Vše, co jsem doteď napsala, možná vysvětluje, proč se na tento film časem s radostí podívám znovu, je tu ale ještě jeden důvod tak učinit; mám takový pocit, že London Boulevard napodruhé, podobně třeba jako některé filmy dříve zmíněného Scorseseho, docením ještě víc než na první pohled. Nedůležitá poznámka na závěr: Udělat si z lebky popelník jako jedna z postav tohoto filmu je ještě stylovější než jí recitovat "Být či nebýt."(26.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace