poster

Centurion

 • Velká Británie

  Centurion

 • Slovensko

  Centurion

Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller / Historický / Válečný

Velká Británie / USA, 2010, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • robbiee
  ***

  [imdb: 6.6/10] | me: Krvavá nuda. Film bez náboja a bez postavy, ktorá by to nejako okorenila. Herecké obsadenie (s výnimkou Dominica Westa, ktorý si jednoznačne zaslúžil oveľa viac priestoru) je teda nevýrazne a nijako nechytí za srdce. Stavia na svojej brutalite a realistických bojových scénach, ale to ešte z neho nerobí historický bojový veľkofilm. Proste tento film nemá šťavu, síce neuráža divákovú inteligenciu, ale ničím nezaujme. Je priamy a nevýrazný. Typický priemer.(20.8.2010)

 • Adrian
  ***

  Smerom ku mne typicky Marshall. Je to drsne, spinave, rubacky maju patricnu stavu, ale mam tu zas rovnaky problem ako pri Marshallovych predchodzich filmoch. Neprehladny strih a nadvaznost. Viacere sceny su sami o sebe minimalne remeselne dobre zvladnute, ale to ich vzajomne prepojenie skripe horsie ako loziska, ktore nevidel olej uz peknych par rokov. [EFM 2010](13.2.2010)

 • Reiniš
  ***

  Schématická lesní honička bez větší dávky napětí a výraznějších postav. Nevím proč, ale tentokrát jsem to Marshallovi prostě nevěřil. Jeho typická režijní osobitost se nedostavila a nebýt těch několika krvavých výstřiků, domníval bych se, že se jedná o začátek historické televizní minisérie z dílny Hallmark. Průměrné a lehce zapomenutelné.(15.1.2011)

 • Isherwood
  ****

  Objektivně asi nejslabší Marshallův film, ale ve škatulce ‚krvavá historická řežba‘ pořád silný nadprůměr, který stojí hlavně na režisérově citu pro maximální krvavost (co na tom, že to cáká digitálně) a charismatických hercích. Na to, že se tam hodinu a půl vlastně nic neděje, to naplno vtáhne a dá pocítit fakt, že v jednoduchosti je někdy opravdu krása.(17.8.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Je-li libo trochu té historické řezničiny, tak je Centurion správná volba. Je-li libo cokoli jiného, tak je Centurion mimořádně špatná volba.(16.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace