poster

Mother and Child

 • Španělsko

  Madres & Hijas

Drama / Romantický

USA / Španělsko, 2009, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ork
  ****

  For Me 80%(29.7.2011)

 • Handle
  ****

  Pěkně zahráno, nenudící a přesto civilní. 70%.(14.10.2012)

 • Dont
  *****

  Drama, ve kterém se kříží osudy tří žen, nešťastné matky, která své dítě kdysi dala k adopci, její již dospělé emancipované dcery, která dítě nikdy nechtěla, a ženy, která naopak po dítěti touží, ale mít ho nemůže. Herecký koncert všech zúčastněných, kteří beze zbytku vytěžili maximum z kvalitního scénáře. Dominují úžasná Annette Bening a jako vždy výborná Naomi Watts. Skvělě jim však sekundují i muži – Samuel L. Jackson a Jimmy Smits. Vynikající obsazení má ale snímek i v menších rolích (Shareeka Epps, David Morse). Škoda, že se film vůbec nedostal do české distribuce, připadá mi neprávem opomíjený. Pro mě naprosto zasloužených 90%.(2.5.2012)

 • Makky
  *****

  Film, pri ktorom námet je jednoducho život. A preto je tým, čím je! Po páde na hubu nie je jednoduché okamžite vstať a človeka to môže poznačiť na celý život. Pokiaľ však existuje krok v podobe pomocnej ruky, treba ho urobiť. "Všade, kde sa ocitnem, hľadám v dave jej tvár."(13.5.2011)

 • frings
  *****

  Nádherně upřímný film, dialogy jsou jako perly, vše strašně uvěřitelné. Vychutnával jsem si každý záběr a přál si, ať to pořád pokračuje a nekončí...(7.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace