poster

Mother and Child

 • Španělsko

  Madres & Hijas

Drama / Romantický

USA / Španělsko, 2009, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dont
  *****

  Drama, ve kterém se kříží osudy tří žen, nešťastné matky, která své dítě kdysi dala k adopci, její již dospělé emancipované dcery, která dítě nikdy nechtěla, a ženy, která naopak po dítěti touží, ale mít ho nemůže. Herecký koncert všech zúčastněných, kteří beze zbytku vytěžili maximum z kvalitního scénáře. Dominují úžasná Annette Bening a jako vždy výborná Naomi Watts. Skvělě jim však sekundují i muži – Samuel L. Jackson a Jimmy Smits. Vynikající obsazení má ale snímek i v menších rolích (Shareeka Epps, David Morse). Škoda, že se film vůbec nedostal do české distribuce, připadá mi neprávem opomíjený. Pro mě naprosto zasloužených 90%.(2.5.2012)

 • lopata555
  *****

  Po určitej dobe sa mi stalo že mi pri filme padla nejaká tá slza, krásny smutný príbeh. Páčilo sa mi ako sa všetky príbehy nakoniec spojili dohromady a spravili celok. Skvelý herecký výkon Naomi Watts !(13.7.2013)

 • Makky
  *****

  Film, pri ktorom námet je jednoducho život. A preto je tým, čím je! Po páde na hubu nie je jednoduché okamžite vstať a človeka to môže poznačiť na celý život. Pokiaľ však existuje krok v podobe pomocnej ruky, treba ho urobiť. "Všade, kde sa ocitnem, hľadám v dave jej tvár."(13.5.2011)

 • kalap
  *****

  Dieťa sa stane matkou a učiní rozhodnutie podľa nej správne, ale čas ukazuje, že bolo veľmi bolestivé a tak všetky rozhodnutia v danej chvíli nemusia byť tými správnymi a tak si život plynie svojim nezastaviteľným časom a vytvára nové osudy.(23.2.2011)

 • Riley
  *****

  Úžasný příběh, úžasné herecké výkony, úžasná režie = úžasný film!(15.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace