Poslední templář (TV film)

• Kanada

Last Templar, The

• slovenský

Posledný templár

Drama / Thriller / Dobrodružný / Fantasy

Kanada, 2009, 2x90 min

Už tak dost přepálenou knižní předlohu tvůrci ještě "vyšperkovali" (dalšími) akčními scénami, hvězdička navíc za odkvétající M.Sorvino.(18.2.2010)

Ne tak strhující jako jiné filmy na obdobné téma, ale vcelku povedené.(20.6.2009)

• Rattus Rattus

Brrrr, škoda cca 1/2 hodiny, kdy jsem měl možnost toto "veledílo" sledovat, sice nechápu, jak tento paskvil může mít hodnocení 38 % (komentář psán 10.1.2011), osobně navrhuji zařadit do nejhorších filmů všech dob. Katastrofální scénář, dialogy a herecké výkony etc., opravdu nestojí za zhlédnutí.(10.1.2011)

• Merv

A toto že má byť nástupca Da Vinciho kódu? Chaotickejší film som už dlho nevidel. Nielen že od prvej polhodiny divák prestáva mať obraz o tom čo sa vlastne deje, ale začína byť desivo nudný. A to nehovorím o druhej časti kde sa to všetko začína zdvojnásobovať.(2.5.2010)

• Joges

Kniha byla výborná. R.Khoury napsal světový bestseller (*****). Kanaďané se snažili natočit film s vtipem - něco jako Indiana Jonese v sukních (***). Vyšla z toho ovšem bezvadná komedie (**) - jistě fajn námět pro telenovelu. Škoda, některé úseky filmu byly i docela slušné.(1.3.2011)

• - Román Poslední templář byl debutem Raymonda Khouryho a na listině bestsellerů New York Timesu se udržel 22 týdnů. (hippyman)

• - Adaptácia románu Raymonda Khouryho - "Posledný templár" (The Last Templar). (Smok)