Poslední templář (TV film)

• Kanada

Last Templar, The

• slovenský

Posledný templár

Drama / Thriller / Dobrodružný / Fantasy

Kanada, 2009, 2x90 min

• Ozo

Jedna hvězdička je za několik (málo) vtipných scén. Jinak úchylně přehnané akční scény, nesympatická hlavní "hrdinka", zloduch prozrazený hned na začátku a ... už jsem zmiňoval úchylně přehnané akční scény?(4.1.2011)

Jak už bylo mnohokrát řečeno kniha je vážně skvělá ,ale z filmu jsem bylo hodně zklamaná. Z Tohohle více než dobře vyhovujícího témata by se dal udělat opravdu vynikající velkofilm. Uplně mě štvalo co všechno ve filmu ošidili a taky ,že se tu našlo pár nesrovnalostí. Závěr knihy byl o mnoho lépe zakončen a v rolích bych si taky dokázala představit úplně jiné tváře. Pokud se někdo rozhodně vytvořit remake opravdu podle knihy tak by to bylo super ,protože tahle kniha si to zaslouží..(14.10.2012)

Kupodivu to není takový škvár, jaký jsem očekávala :)(5.1.2011)

• Rattus Rattus

Brrrr, škoda cca 1/2 hodiny, kdy jsem měl možnost toto "veledílo" sledovat, sice nechápu, jak tento paskvil může mít hodnocení 38 % (komentář psán 10.1.2011), osobně navrhuji zařadit do nejhorších filmů všech dob. Katastrofální scénář, dialogy a herecké výkony etc., opravdu nestojí za zhlédnutí.(10.1.2011)

• Crocuta

Hraje tam Mira Sorvino a tak tomuto atentátu na historii, dobrý vkus a zdravý rozum dám alespoň tu jednu *. Ještě že je to alespoň "POSLEDNÍ templář", protože sračka svého druhu to bohužel není ani první ani poslední...(6.1.2011)

• - Román Poslední templář byl debutem Raymonda Khouryho a na listině bestsellerů New York Timesu se udržel 22 týdnů. (hippyman)

• - Adaptácia románu Raymonda Khouryho - "Posledný templár" (The Last Templar). (Smok)