poster

Poslední templář (TV film)

 • Kanada

  Last Templar, The

 • slovenský

  Posledný templár

Drama / Thriller / Dobrodružný / Fantasy

Kanada, 2009, 2x90 min

 • honz
  odpad!

  Tak to byla vážně síla! Skutečně velmi "poučné". Například to, že byl v roce 1291 dobyt muslimy přístav Jeruzalém?!!! No, asi máme chyby v učebnicích dějepisu i zeměpisu. A ta hlavní hrdinka? Škoda, že ji k dovršení všeho nehrál spíš Bruce Willis nebo Mel Gibson.(22.10.2011)

 • animaxis
  ***

  Dokoukal jsem to,ale jen díky tomu,že jsem se těšil jak se dostanou k těm tajemstvím.Jinak je to prostě TV film a ničím vás moc nezaujme.(16.10.2013)

 • JJ.Gibson
  odpad!

  Dvoudílný paskvil The Last Templar se sice honosí cnostným jménem, ale to je tak vše. Doslova vás šokuje jak je film naivní vůči divákovi. To vám hlava prostě nebere! Po shlédnutí první části filmu jsem byl nakloněn třem hvězdičkám s přimouřením oka, nicméně druhá část mě donutila film absolutně nenávidět. I hlavní hrdinka alias špatná Lara Croft šla k šípku! Co je ale vskutku triskní, je způsob jakým se to celé vyvíjí. Je zde asi 7985 chyb, což vychází asi na sedm chyb v každé minutě a to je nesnesitelné :) Ovšem brutální krvelačnou ránu zasadil závěr této hovadiny. Snaha autorů všechno vysvětlit je neuvěřitelně trapná až hanebná!!! Zrátka všechno a myslím tím všechno je na The Last Templar špatně...(6.1.2011)

 • M.i.k.e
  ***

  jelikož knížka se mi celkem líbila a už je to nějaký ten čas co sem jí četl,rád sem si Templáře připomněl v hrané podobě a byť se jedná a trochu lacinější televizní zpracování sem nakonec spokojen.V rámci televizní zábavy určitě nadprůměr,byť jej ocení hlavně ti co knihu četli...60%(28.11.2009)

 • Crocuta
  *

  Hraje tam Mira Sorvino a tak tomuto atentátu na historii, dobrý vkus a zdravý rozum dám alespoň tu jednu *. Ještě že je to alespoň "POSLEDNÍ templář", protože sračka svého druhu to bohužel není ani první ani poslední...(6.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace