poster

Poslední templář (TV film)

 • Kanada

  Last Templar, The

 • slovenský

  Posledný templár

Drama / Thriller / Dobrodružný / Fantasy

Kanada, 2009, 2x90 min

 • Merv
  **

  A toto že má byť nástupca Da Vinciho kódu? Chaotickejší film som už dlho nevidel. Nielen že od prvej polhodiny divák prestáva mať obraz o tom čo sa vlastne deje, ale začína byť desivo nudný. A to nehovorím o druhej časti kde sa to všetko začína zdvojnásobovať.(2.5.2010)

 • JJ.Gibson
  odpad!

  Dvoudílný paskvil The Last Templar se sice honosí cnostným jménem, ale to je tak vše. Doslova vás šokuje jak je film naivní vůči divákovi. To vám hlava prostě nebere! Po shlédnutí první části filmu jsem byl nakloněn třem hvězdičkám s přimouřením oka, nicméně druhá část mě donutila film absolutně nenávidět. I hlavní hrdinka alias špatná Lara Croft šla k šípku! Co je ale vskutku triskní, je způsob jakým se to celé vyvíjí. Je zde asi 7985 chyb, což vychází asi na sedm chyb v každé minutě a to je nesnesitelné :) Ovšem brutální krvelačnou ránu zasadil závěr této hovadiny. Snaha autorů všechno vysvětlit je neuvěřitelně trapná až hanebná!!! Zrátka všechno a myslím tím všechno je na The Last Templar špatně...(6.1.2011)

 • Joges
  **

  Kniha byla výborná. R.Khoury napsal světový bestseller (*****). Kanaďané se snažili natočit film s vtipem - něco jako Indiana Jonese v sukních (***). Vyšla z toho ovšem bezvadná komedie (**) - jistě fajn námět pro telenovelu. Škoda, některé úseky filmu byly i docela slušné.(1.3.2011)

 • Smok
  **

  Téma sama o sebe zaujímavá je vyslovene sprznená lacným televíznym spracovaním, čo by však nevadilo až tak ako samotné prekrúcanie historických faktov natiahnuté na stopáž á la Rosamunde Pilcher. Keď vidím takéto nepresné vykladanie histórie, tak sa mi vo vrecku otvára nožík rybka. Vrcholom bolo vidieť templárov v krúžkovom brnení s mečmi plávať zo stroskotanej lode - dobrí plavci to museli byť...(4.10.2009)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// +upoutá vás Mira Sorvino, zaujme zápletka, akční úvod, bádání -už o něco méně chování padouchů a trochu zmatený závěr, kromě toho jsem čekal, že v tom pude ještě o něco víc/// Neodolal jsem a dá se říct, že jsem po dlouhé době podlehl dalšímu "badatelskému" filmu. Je faktem, že hlavní hrdince to v této poloze sluší a vy jí budete fandit. Klidně bych její postavu viděl i v nějakém dalším filmu. Rozhodně raději než nějakého Flyna Carsena nebo Jacka Huntera :-). Začátek filmu vás nakopne akční úvodní scénou, dlouhá stopáž bohužel toto tempo rozmělní. I tak není nouze o další objevování, putování, humor, napětí a malí románek. Tedy vše co podobné televizní filmy nabízejí. A právě na takový počin je toto slušný kousek. Nebýt pár nedostatků hlavně k závěru, byl bych ještě spokojenější./// Celkem 68%///(20.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace