Mladý muž, šťastný a bez práce, sa rozhodne stráviť zbytok života s jeho životnou láskou - 25 ročnou televíznou herečkou, ktorá žije v Hollywoode. (milanzitka)

runner85

Pre mňa veľmi silný a zaujímavý film z divným hereckým obsadením. Neviem ako na vás ale na mňa ten hlavný hrdina pôsobil ako keby fetoval a nespal. Ale to možno pôsobilo to neskutočné zamilovanie sa do hlavnej hrdinky. Tá ma teda ale tiež až tak veľmi neoslnila. Ale bola to sranda. Takto dajako si predstavujem romantickú komédiu ... ()

carly

trochu ťažko sa mi hľadajú slová, ktorými by som popísala zážitok, ktorý vo mne film zanechal. ale určite by boli všetky pozitívne. na celkom malom priestore toho ukázali celkom dosť veľa. Will bol veľmi zaujímavá postava a vidieť ako sa on a jeho brat rozdielne vyrovnávali so stratou rodičov bolo celkom dosť srdcervúce. a jeho náklonnosť k Emme sa mohla zdať posadnutosťou, ale pre mňa ona pre Willa predstavovala šťastie. obdobie, keď bol šťastný, človeka, s ktorým bol šťastný. a v období, keď všetko bolo smutné a zložité, kto mu môže zazlievať, že sa upol na kúsok svetla. tento film do veľkej miery stál na výkone Toma Sturridga a on ma nesklamal. jeho Will bol stále tak trochu dieťa, život videl vo farbách a pre Emmu by urobil čokoľvek. aj keby to znamenalo zlomiť si vlastné srdce na kúsky a nechať jej ho pri nohách. ()

pufina

Film byl trochu zklamáním, stopovala jsem to asi desetkrát než jsem to dokoukala. Na začátku to vypadalo slibně, ale nakonec se z toho vyklubal jen průměr. Rachel Bilson se sem absolutně nehodila. A řekněte mi někdo, je Tom Sturridge tak hrozný i v jiných filmech? Nicméně aspoň trocha záchrany ze strany hudby, která byla skvělá. ()

ABLABLABLA

Na první pohled velmi zajímavý snímek. Po zhlédnutí až tak moc ne. Role Willa mi byla místy dost protivná, aneb byl to opravdu šílenec. Mělo to na člověka působit jako dojímavé romantické drama, kdy si přejeme ať daná dvojice skončí spolu. Já si říkala, že Rachel Bilson alias Emma bude cvok, jestli si s tím Willem něco začne. Ale jinak jsem samozřejmě jako každá holka, která brečí u poloviny filmů byla taky místy dojatá. ()

hellstruck

Ani sympatická Rachel tenhle film nezachránila. Nemám ji za bůhví jakou herečku, v Hart Of Dixie je skvělá a ve filmech zase většinou průměrná, s těmi jejími výkony je to trochu jako na horské dráze. Každopádně příběh je naprosto o ničem, trailer vypadal na slibnou romantiku a místo toho jsem dostala jedno velké nic o labilním klukovi, který si povídá s mrtvými rodiči, tváří se jako naivní osmiletý kluk a pronásleduje dívku, se kterou se přátelil jako dítě. Celou dobu jsem si přála dát Willovi facku, aby mu zmizel ten pitomý zasněný výraz z tváře. Jen tak mimochodem a úplně zbytečně se na pozadí děje odehrála samoúčelová vražda, nemluvě o tom, jak ke konci jela Emma za Willem, přestože to byl labilní a uplakaný idiot a ona už ho téměř neznala (možná má ale taky nějakou psychickou poruchu a dává přednost slabochům před chlapy). Navíc tam nedávalo smysl víc věcí a já nějak nechápu, co to mělo znamenat..Souhlas s uživatelem bagetka007 :) ()