poster

Chata v horách

 • Česko

  Chata v lesích

  (festivalový název)
 • USA

  The Cabin in the Woods

 • Slovensko

  Chata v horách

  (festivalový název)

Horor / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2012, 95 min

 • Zíza
  ****

  Výborná parodie na všechna klišé, která jen v hororech můžete najít. Je sice pravda, že mě to na začátku moc nechytlo a říkala jsem si, že je to pěkná kravina, ale pak se to rozjelo, nabralo na obrátkách a nešlo dělat nic jiného, než fandit zhulenci - to byl prostě borec. Navíc konec byl vlastně dost nečekaný a vtipný a vůbec jsem byla hodně spokojená. V rámci žánru asi to nejlepší, co jsem viděla, škoda toho pomalého a nezáživného rozjezdu.(19.7.2013)

 • T2
  ***

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $42,073,277Tržby Celosvetovo $70,768,144Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,070,055 //počet predaných kusov 156,774 Tržby za predaj DVD v USA $6,312,166 //počet predaných kusov 303,271║ Nápad dobrý o tom niet pochýb, lenže chcelo to šikovnejšieho režiséra, ktorý by z toho vytrieskal lepšie napätie, takto to len zapadlo do klasickej tuctovej schémy. /55%/(28.8.2012)

 • Reiniš
  *****

  Divoká hororová jízda která po celou stopáž stojí na originálních nápadech, mající svůj původ už v prehistorických atributech hororového žánru. Ta inovativní konstrukce vyprávění tohoto filmu je až nečekaně prostoduchá. Dřív než řeknete Sam Raimi, spolknete to tvůrcům i s navijákem. Nejde o to Co ale Jak. A když už by se vám chtělo brblat nad logikou či uvěřitelností, snímek se ubrání velkou dávkou nadhledu a sebe-parodickým podtónem. Zřejmě nejzajímavější a nejzábavnější (nejen) hororová událost poslední dekády.(30.9.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Původní premiéra měla být v roce 2010, rok po dokončení natáčení, ale studio trvalo na převedení filmu do 3D, a to i navzdory námitkám režiséra Drewa Goddarda a scenáristy Josse Whedona. Nakonec však plán s třetím rozměrem ztroskotal a film byl uveden pouze ve 2D. (S.U.E.S.)

 • - V jednom ze záběrů je možné vidět Boomera, Witcha a Tanka z počítačové hry „Left 4 Dead“. Dalším "herním" monstrem je Alma z počítačové hry "F.E.A.R.", která se objevuje na pozadí scény ve výtahu. (Corpsegrinder)

 • - Dana (Kristen Connolly) při čtení z deníku uvede datum 4. dubna, což je stejné datum, kterým začíná román George Orwella „1984“ z roku 1949. (Adrai)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace