poster

Chata v horách

 • Česko

  Chata v lesích

  (festivalový název)
 • USA

  The Cabin in the Woods

 • Slovensko

  Chata v horách

Horor / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2012, 95 min

 • LIVINGDEAD
  ****

  Ze zvědavosti jsem na film kouknul a teď toho lituji. Verze TS.XViD.AC3-ADTRG je otřesná! V lese není nic vidět a vraždy jsou potmě. A nestvůry v podzemí jsou rozmazané. Hodnotit budu film až ho uvidím na BLU RAY. Doporučuji ostatním, vydržte na lepší verzi. Nekažte si zážitek! Dne 15.08.2012 - konečně jsem si film vychutnal :-)(29.4.2012)

 • M.a.t.t.
  *****

  Čisté žánrové potešenie, ktoré vďaka rafinovanému a scenáru funguje v rámci jednotlivých scén aj viaczmyselne a hoci sa spočiatku zdá, že pôjde v klasickejších koľajách, každých pár minút stíha prekvapovať niečim novým. Záverečné polhodinové inferno je následne tým najlepším čo mohlo duo Goddard/Whedon ponúknuť a mňa len teši, že po dlhočiznom čakaní a odkladoch je Cabin in the Woods presne taký film aký som si prial a v mnohom možno aj lepší. Nie všetky priania sa totiž zvyknú vyplňať.(17.8.2012)

 • pan Hnědý
  ***

  Goddard dokázal, že se může pohybovat tam, kde Raimi v 80. letech. Jsou tu velice originální nápady, které ale místem "zabíjí" zbytečně klišé scény - tichý výkřik do prázdna. Ukázková hra se žánrem. Velmi nepředvídatelné momenty, kdy tvůrci diváka vůbec nešetří. Navíc pro nás nachystali velkou dávku krve. *Unicorn killer rulez*(23.9.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Zásahovka v řídícím centru používá pušky Sig 552 Commando s nejrůznějšími doplňky. Ve filmu je okolo 10-15 variací, kdy téměř každý člen týmu má svou osobitou variantu výzbroje. Díky své ceně je její rozšíření nejen v USA minimální, jen DEA okrajově využívá odvozenou variantu SIG 553, filmu tedy využití exotických zbraní dodává na exkluzivitě. (jack_scott)

 • - Jazyk vlčej hlavy bol vyrobený zo silikónu a bol odnímateľný. (misterz)

 • - Na jednom z monitorů lze zahlédnout postavu podobnou Patricu Batemanovi ze snímku Americké psycho (2000) nebo členy Ku Klux Klanu. V jedné z kostek lze pak zahlédnou zahradního trpaslíka, kyklopa, obří stonožku, poletující hlavu nebo divoké psy, (PanTumnus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace