poster

Chata v horách

 • Česko

  Chata v lesích

  (festivalový název)
 • USA

  The Cabin in the Woods

 • Slovensko

  Chata v horách

Horor / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2012, 95 min

 • petero
  *****

  Jednoznačne najzábavnejší horor roku, tohto aj minulého, nesúci sa v podobnom duchu ako TUCKER & DALE VS EVIL či JUAN OF THE DEAD.(17.8.2012)

 • zelvopyr

  Byl bych schopen dát 5 hvězd nebo odpad, oboje ze stejných důvodů. Jako pubertální kravinka dobré, ale ze seriózního pohledu... no, raději nechám bez hodnocení.(1.4.2013)

 • Fr
  ****

  ,,OVCE PROŠLI BRANOU. BLÍŽÍ SE NA PORÁŽKU. JEJICH ZASLEPENÉ ZRAKY NEZŘÍ NADCHÁZEJÍCÍ HRŮZY. JEJICH SLUCHY JSOU HLUCHÉ. OČISTĚTE JE. OČISTĚTE TENTO SVĚT OD JEJICH NEVĚDOMOSTI A HŘÍCHU. DOPŘEJTE JIM KOUPEL V RUDÉ....“ /// Všichni připraveni? Tak vyrážíme! (řek bych, že vás čeká parádní víkend)... Taková ta pravá hororová klasika – kluci a holky jedou na vejlet. Tam někde v prdeli na ně čeká strašidelnej čerpadlář a chatička, že by Bruce Campbell motorovku voprášil. Jo a navíc ještě TI vědci. Hmm, slušně se to rozjede podle známýho schématu (hmm a co ty vědci? drž hubu a nevyrušuj…) a překvapivě mě neserou žádný dementní zkraty v chování. Všechno je to tak jednoduše vymyšlený, nereálně realistický (jako že by se ti to mohlo stát? si děláš prdel, dyť ani nemáš chatu!). Jasně. Kecám. Důkazem nechť je fantaskní závěrečná řežba, kde se rudou, všema možnejma (i nemožnejma) příšerama (včetně Ripleyový) a efektama nešetřilo. Zábava, která splní účel a nechá člověka těšit se na příště. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, kdy se mi může hodit zombí ruka. 2.) Tvrdím, že správnej horor musí bejt kapku ujetej. 3.) Dlouho jsem neviděl klauna. (V hororu.) 4.) Thx za titule ,,petka“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ *(21.8.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Dana (Kristen Connolly) při čtení z deníku uvede datum 4. dubna, což je stejné datum, kterým začíná román George Orwella „1984“ z roku 1949. (Adrai)

 • - Spoiler: Na seznamu monster na tabuli sázek jsou vlkodlak, mimozemská bestie, mutanti, přízrakové, zombíci, Reptilius, klauni, čarodějnice, sexy čarodějnice, démoni, Hell Lord, Angry Molesting Tree, obří had, Deadites – posedlí lidé, Kevin z filmu Musíme si promluvit o Kevinovi (2011), mumie, nevěsta, The Scarecrow Folk, sněhulák, drakopýr neboli Camazotz z mayské mytologie, upíři, Dismemberment Gobllins, Sugarplum Fairy, mořský muž, The Reanimated, jednorožec, Huron, Sasquatch/Wendigo/Yeti, panenky, doktoři, Zombie Redneck Torture Family, Jack O' Lantern – svítící dýně s vyřezaným obličejem, obr a dvojčata. (Corpsegrinder)

 • - V scéne, kde Jules (Anna Hutchison) pobozká hlavu vlka na stene je vlčí jazyk pokrytý práškovým cukrom, a to preto, aby dodal jazyku zaprášený vzhľad, a aby scéna bola znesiteľná pre herečku. (ambrosko1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace