poster

Gnomeo & Julie

 • Velká Británie

  Gnomeo and Juliet

 • Slovensko

  Gnomeo a Júlia

Animovaný / Romantický / Komedie / Rodinný

Velká Británie / USA, 2011, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fleur6
  **

  Kam chodia na tieto nápady.. A nehovorte mi, že k Shakespearovi.(7.5.2011)

 • klerik
  ***

  Napriek mojím obavám celkom znesiteľné, miestami aj roztomilé. K záverú film stráca dych (zbytočné stretnutie s Shakespearom) a v zápätí príliš pridáva (mega kosačka). Príbeh tuctový, vtipy väčšinou fajn... Eltonov návrat k animákom celkom znesiteľný...(5.2.2013)

 • B!shop
  ****

  Moc nechapu tu kritiku, proste Romeo a Julie prevedeny pro mensi publikum. Takze se tu setkate se stejnejma jmenama, podobnejma situacema a samozrejme i spoustou pridanejch scen a nektery sem snad ani davat nemuseli. Ale to by film mel jen nakejch 60 minut. Nicmene ani tech 75 neni nijak tragickejch, dej svizne odsejpa, pisnicky jsou chytlavy a animace je povedena, coz meli tvurci ulehceny tim, ze trpaslici nemusi bejt nejak extra detailni, proste ovalenej trpaslik ze zahrady, coz ale neznamena, ze by nemeli uchazejici mimiku. Celkove kdyz se to bere jako detskej animak a nemate nejaky prehnany ocekavani, tak se u toho da slusne zabavit a nevidim duvod nedat 4*.(25.5.2011)

 • juta
  *****

  Velmi zábavné. Animaci bych taky nic nevytknul. Všechno nemusí být propracované do detailů a myslím si, že trpaslíkům právě tohle sedělo. Konec byl sice už trochu moc, ale to mi zase až tak nepokazilo dojem z celkového filmu.(21.2.2012)

 • ivishka
  **

  Jeden z mála animovaných filmů, který mě nebavil.Snímek u kterého člověk čeká, že se díky již velice známé tématice shakespearovského námětu rozejde malinko jiným směrem a svoji hořkost, kterou si tragédie nesou na bedrech zpestří něčím novým. Ale šlo tu jen o pitvoření hromádky porcelánu pořád dokola. Po konci filmu mi nepřišlo, že jsem se pobavila ale,že si asi nikdy nepořídím trpaslíka na zahradu. Jediné za co si ode mě tento animák zaslouží 2* je:krásně vyobrazená láska dvou plameňáků s propletením lidské bezohlednosti a marnotratnosti..;roztomilí králíčci, kteří tak krásně stříhali ušima :-);trpajzlík s ufiklým kloboukem tantující na notebooku značky BANANA :-D;a nakonec socha Willa Shakespeara-což uznávám za velkolepý nápad..Co bych tomu ještě ráda vytkla je jaksi sveřepost prosadit Eltonovo snažení se podílet na filmu a jak již většina z nás ví sir Elton John nedělá nikdy nic napůl takže to z tohoto snímku bylo také hodně cítit..Stačí na zaplácání nudy ale že by se člověk skutečně pobavil...to ne.(7.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace