poster

Gnomeo & Julie

 • Velká Británie

  Gnomeo and Juliet

 • Slovensko

  Gnomeo a Júlia

Animovaný / Romantický / Komedie / Rodinný

Velká Británie / USA, 2011, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  ***

  V susediacich domoch bývajú dve znepriatelené rodiny. Nás však nezaujímajú rozhádaní ľudia, ale sádroví trpaslíci, ktorých majú vo svojich záhradkách. Tí pochytili ľudské maniere a ich nepriateľstvo nepozná hraníc. A čo sa stane ak sa do seba zamilujú deti znepriatelených hláv trpasličích rodín ? Všetci poznáme ten tragický príbeh od Shakespeareho ( ako pomník si strihne epizódnu úlohu ), v tomto prípade však pôjde o roztomilú, hudobnú, príjemne iskrivú a hravú romancu, najvhodnejšiu akú možno natočiť pre malé deti. Vhodným a niekedy sofistikovaným spôsobom boli vložené do filmu pesničky, či len motívy, od Eltona Johna.(4.3.2011)

 • juta
  *****

  Velmi zábavné. Animaci bych taky nic nevytknul. Všechno nemusí být propracované do detailů a myslím si, že trpaslíkům právě tohle sedělo. Konec byl sice už trochu moc, ale to mi zase až tak nepokazilo dojem z celkového filmu.(21.2.2012)

 • Fanucci
  ***

  Lehký nadprůměr. Líbil se mi plameňák:-) 70%(30.7.2011)

 • Momo_desu
  **

  Zo začiatku som bola skeptická a vravela som si, že toto ma baviť nebude, no v prvej polovici som sa celkom dobre bavila, ale druhá polka ma sklamala. Už to nebolo vtipné, zaujímavé a strašne som sa nudila. Úprimne, čakala som kedy už bude koniec a keď už bol tak to ešte viac pokazila záverečná scéna kde tancovali. Prišla mi úplne zbytočná.(3.2.2013)

 • D.Moore
  ****

  Krátký, jako pírko lehoučký, veselý film plný humoru a dobře vybraných fláků Eltona Johna, který mě velmi mile překvapil. Nenudil jsem se ani na chvilku, trpaslíkovské podání nejslavnější Shakespearovy romanťárny mě v žádném případě neurazilo, užíval jsem si povedenou animaci a výborný dabing (jen se podívejte na to obsazení - nezáleží na tom, že jde většinou o štěky)... A ani bych neřekl, že to byl vyloženě dětský film (Shakespearův výstup, slovní spojení jako "weapon of grass destruction" a další). Snad jen veselá finále, v nichž si všechny postavy zatančí a zazpívají, bych už v animácích vídat nemusel, a jedna záchranná mise nemusela tolik připomínat jinou záchrannou misi z Toy story. Jinak bez výhrad. Čtyři a kousek hvězdy dávám i za Newton Howardovu hudbu, která si s Eltonovými notami také hezky pohrála.(17.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace