poster

Screamers: Hon na člověka

 • USA

  Screamers: The Hunting

 • Slovensko

  Screamers: Hon na človeka

Sci-Fi / Thriller / Horor

USA / Kanada, 2009, 95 min

Režie:

Sheldon Wilson

Kamera:

John P. Tarver
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caelos
  *

  Původní Screamers jsou skvělé scifi, s parádní atmosférou, efekty, prostředím a proto jsem se na pokračování hodně těšil (ačkoli jsem samozřejmě nečekal zázrak), ale tohle ne, Je to celé špatně. Za něco stojí film až ke ke konci, rozvírací robotická huba vypadá dobře. Opravdu zklamání, nečekal jsem že to bude až tak špatné...(7.1.2011)

 • Arkos
  ***

  Nejrve jsem viděl tenhle film a až potom jedničku a musím říct, že starší jednička mě vzala víc. Dvojka se snaží volně navazovat na předchozí film, ale až tak se jí to nepodařilo. A co pro mě bylo největší zklamání, bylo herecké obsazení, které, dle mého názoru, nesahá jedničce ani po paty. Ale přes to všechno dám 3 hvězdy.(3.5.2009)

 • Andersis
  **

  Mít to lepší efekty a bylo by to mín předvídatelné, dal bych za 3*.(4.8.2009)

 • SaNcHeZ_cz
  odpad!

  Chápu že je to béčko, ale i béčka bývají cool. Tohle však ne, až na dvě / tři vyjímky je to mizerný film s tak debilním scénářem, že se člověk často v místech kde by se měl bát spíše směje té absurditě. Ztráta času.(6.6.2009)

 • SOLOM.
  **

  Včera jsem se shodou okolností díval na původní Screamers, který se mi líbil a tak jsem si říkal, že by nebylo od věci, se podívat i na toto pokračování. Režisér Wilson už má na svém kontě několik filmů, ale většina z nich se může pyšnit nepříliš lichotivým hodnocením. Já jsem od něj zatím viděl jen Krvavé stopy a Kaw, takže jsem byl zvědavý, jak si poradil s pokračováním docela dobrého scifi hororu. Bohužel to dopadlo přesně jak jsem očekával – jde jen o další podprůměrné béčko, které se mi velice rychle vykouří z hlavy. Zatímco v prvním díle se mi líbilo zpustošené prostředí planety, stupňující se atmosféra i výkon hlavního hrdiny, tak tady se téměř ničeho z tohoto seznamu nedočkáme. Nesympatický záchranný tým a bídné herecké výkony jsou jen špičkou tajícího ledovce zmaru, který tu na nás čeká. První kontakt s podzemními zabijáky ještě ušel, ale jakmile se Screamers objevili v celé své kráse, bylo po náladě. Kde se poděli ti pěkně vypadající roboti – zabijáci, kteří nás okouzlili v jedničce? Jejich následovníci vypadali jen jako přerostlé kovové hračky bez špetky tvůrčí kreativity. Když k tomu připočítám ještě klasicky nelogické chování většiny postav, bylo vymalováno. Naštěstí v druhé polovině došlo k mírnému zlepšení, které mi alespoň trochu zvedlo náladu. Postupné vyvražďování jednotlivých členů záchranného týmu i hrstky přeživších, přineslo alespoň o něco lepší atmosféru a dokonce na nás tvůrci vybalí i několik béčkových gore scén.30%(20.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace