• klerik
  **

  Jediné, čo je tu (okrem pekných herečiek) zaujímavé, je to, že ide o seriál. Čistrokrvných vyvražďovačiek v takomto prevedení nie je veľa... A dúfam, že ani nebude. Béčkový horor s kopou hlúpych postáv, neuveriteľných zvratov a lacných ľakačiek. Na svoj obsah príliš dlhé a kvôli ratingom málo brutálne (spomínate na TLL2?). Nepozerá sa na to zle, ale je to stokrát videná schéma...(26.10.2009)

 • claudel
  ****

  První polovina seriálu slibuje nadějnou detektivku ve stylu Deseti malých černoušků, bohužel scénaristi zdaleka nedosahují kvalit nepřekonatelné královny detektivek a druhá půle se promění v tuctový horor bez hlavy a paty, bez inteligentního rozuzlení a pořádného vysvětlení. Přesto se pro mě Harpers Island stal několikadenní drogou, která mě vtáhla a nepustila, ty poslední dva totálně zkažené díly prominu.(13.8.2009)

 • Nettrass
  ***

  Co jsem od toho čekal se celkem naplnilo, i když logika občas hapruje. Takže když se mi tak krásně plní očekávání...., tak očekávám...., že se to stane realitou a na ostrov se vypraví na dovolenou: pan Klaus, Gross, Dalik, Ritter, Janoušek, Hrdlička, Barták, Kalousek, Kellner, Tykač, Jansa, Bém, Drobil, Bakala....a těšit je tam může třeba Nagyová.(14.6.2013)

 • - Nikdo z hlavního hereckého obsazení nevěděl předem, čí postava přežije konec které epizody. Herci se to dozvěděli vždy den před natáčením, když dostali scénář pro epizodu, která se zrovna měla točit. Za tímto nápadem stál výkonný producent Karim Zreik, podle kterého bylo zajímavější, aby si herci sami přečetli ve scénáři, kdo zemře, než aby jim to bylo řečeno. Za tuto praktiku si Zreik vysloužil přezdívku "The Assassin".

 • - Jimmyho loď se jmenuje "Sea Jay", což je odkaz na pravé jméno herce C.J. Thomasona, který tuto postavu ztvárnil.

 • - Všechny televizní reklamy na seriál již předem naznačovaly, že bude mít pouze 13 epizod bez dalších pokračování a že postava záhadného zabijáka bude odhalena až ve finální epizodě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace