• Jigy
  ***

  Seriálová vyvražďovačka. V každém díle se dočkáme mrtvé postavy, potoků krve a málo děje. Rozhodně to není nic extra, ale pěkný průměr, který neurazí. Jako oddechovka celkem příjemná věc.(5.7.2011)

 • Arbiter
  *

  Co potřebuje seriál s hororovou tématikou, aby měl úspěch odvíjející se od jeho kvalit.. chmm. Rozhodně na prvním místě je nečekaná a rozvětvená zápletka. Takový prakticky nepřemožitelný zabiják, skrývající se ve stínech, je pevný základní kámen. Bože a co třeba takový ostrov, co Bobe?? Nikdo nikam nemůže. Stísněná atmosféra udělá své!! Jou, jou, kámo! Pokračuj. Dáme si brainstorming. Cejtim, že se tu rodí něco fenomenálního! Máme geniálního vraha. Máme ostrov. On musí znát ten ostrov jako svý boty, musí s nim být spojen. Musí mít šrám na duši. Něco jako abychom ukázali, že kdysi býval dobrým policistou, ale zabili mu ženu kterou miloval. Harley mu na ostrov ale asi nepropašujeme.. škoda. No jedeme dál. Rodinná tragedie! Znovu nalezený syn. Krev. Msta. Jeď Bobe! Sypeš ze sebe úžasný věci! Eeeeh... No... Kozy! Co? No kozy! Chce to nějaký krásný holky! A svalnatý kluky.. Hodně. Pak taky nějaký zbraně. Šťastnej začátek, něco nenápadnýho... Hele taková svatba - symbol radosti a štěstí. Teda aspoň ve filmu. Myslim hlubokej protiklad těm vraždám. Všichni nějak k sobě vázaný=prostor pro otázky, na který neni potřeba znát odpověď. A postupně budou mizet lidi. Znáš tu situaci. Kolem tebe umíraj kamarádi a ty si jenom říkáš ,,sakra proč nebere telefon?'' No kdyť to je přímo ze života! Než se nadějou, bude jich půlka v hajzlu. Nikdo neni tak všímavej. Hlavně žádnej z těch svalovců nemůže bejt tak rychlej. Náš záporák má totiž pod čepicí, atlet v šedesáti letech a neviditelnej ubrus od Harryho. Geniální magor na ostrově plnym dětí co nedochodili zvláštní školu. A co teda ty rodiný pouta? Další symbol mám na jazyku hele. Jednoduše, a teď mě dobře sleduj, proměna slušnýho kluka v zabijáka. Ve svého otce. On mu v tom totiž bude pomáhat. Pomalu se z něj stane ta samá stvůra. No neke! Kde ty na tyhle nápady chodíš?! Hodíme tam nějakou velkou lásku, když už jsme u toho? Jako ona miluje jeho, on miluje jinou a tu původní miluje vrahoun? Jo, to by šlo.. Hlavně nezapomeň. Kromě nerozlučitelný dvojky otec-syn, musej bejt logicky všichni blbý, pomalý, rozdělovat skupinu, když to bude třeba, omdlévat když se to hodí, věřit komu nemají a umírat v předem daný okamžik. Skončí to samozřejmě dobře, ale tak jako tragicky, chápeš. Aby to ty diváky zarazilo do gauče a zanechalo hrdé na 13 dílů ostrovní společnosti. Teda Bobe, už teď to vidim jako trhák...(7.4.2010)

 • EdaS
  ***

  Začalo to jako napínavá detektivka namíchaná s hororem, skončilo to jako zoufalá fraška. Oblíbený trik autorů bylo vzít nějakou sympatickou postavu, na konci dílu ji představit jako možného podezřelého a v následujícím díle to hned popřít. Prvních šest, sedm dílů jsem se těšil, co bude následovat, později už spíš děsil, co tam hrdinové budou vyvádět za nesmysly. Ve výsledku promarněná šance a zklamání. 50%(11.7.2009)

 • choze

  První dva díly - telenovela zkřížená s vyvražďovačkou s plochými postavami, nevýraznými herci a dvěma nic moc vraždami na začátku a konci každé epizody. Slabota.(17.6.2016)

 • Kordus
  ***

  Zaver byl ponekud bolestivy... bohuzel vic pro divaky nez pro postavy. Ale za ten uzasne bizarni a dementni konec dam o hvezdicku navic, prijemne rozvibroval branici.(15.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace