První polovina seriálu slibuje nadějnou detektivku ve stylu Deseti malých černoušků, bohužel scénaristi zdaleka nedosahují kvalit nepřekonatelné královny detektivek a druhá půle se promění v tuctový horor bez hlavy a paty, bez inteligentního rozuzlení a pořádného vysvětlení. Přesto se pro mě Harpers Island stal několikadenní drogou, která mě vtáhla a nepustila, ty poslední dva totálně zkažené díly prominu.(13.8.2009)

Harper´s island je podle mě celkem odvážné dílo. Posuďte samy udělat 585 minutovej slasher chce odvahu. Nicméně se mi seriál dost líbil. Nenudil jsem se bavil jsem se a po každé epizodě jsem se těšil co bude dál. Je pravda že nějakej díl občas pokulhává(zvláště 6 díl), ale to nemění nic na mém hodnocení. Za mě dobrý.(25.12.2010)

One by one... Velice příjemně napsaná vyvraždovačka postavená na konceptu Agathy Christie, jejíž hype díl od dílu stoupá. Samotné vraždy ´sou přinejmenším zábavné, CBS se nebojí ukázat i nějaké to gore a o své se stará i smypatická televizní komercializace a zajímavá hra s divákem. Díky bohu dostatečného prostoru dostal i Jim "Bobby" Beaver. Bohužel s přelomem desátého dílu se hra mění a z tlejících těl začíná stoupat opar nepříjemného patosu. Navíc s narůstajícím bodycountem se bortí hranice logiky a "nečekanými" zvraty tvůrci podřezávají krky jen sami sobě. Škoda, takhle se Harper´s Island zahrabal hluboko do hrobu průměrnosti.(30.5.2009)

Seriál s perfektní atmosférou, akorát bohužel s hodně trapným chováním postav, divným dějem a konec no comment. Tady to producenti vážně nezvládli. Co se jim však povedlo a to fakt dobrě je hudba, kamera a pár slušných hororových scén. 4/10(1.11.2009)

• klerik

Jediné, čo je tu (okrem pekných herečiek) zaujímavé, je to, že ide o seriál. Čistrokrvných vyvražďovačiek v takomto prevedení nie je veľa... A dúfam, že ani nebude. Béčkový horor s kopou hlúpych postáv, neuveriteľných zvratov a lacných ľakačiek. Na svoj obsah príliš dlhé a kvôli ratingom málo brutálne (spomínate na TLL2?). Nepozerá sa na to zle, ale je to stokrát videná schéma...(26.10.2009)