One by one... Velice příjemně napsaná vyvraždovačka postavená na konceptu Agathy Christie, jejíž hype díl od dílu stoupá. Samotné vraždy ´sou přinejmenším zábavné, CBS se nebojí ukázat i nějaké to gore a o své se stará i smypatická televizní komercializace a zajímavá hra s divákem. Díky bohu dostatečného prostoru dostal i Jim "Bobby" Beaver. Bohužel s přelomem desátého dílu se hra mění a z tlejících těl začíná stoupat opar nepříjemného patosu. Navíc s narůstajícím bodycountem se bortí hranice logiky a "nečekanými" zvraty tvůrci podřezávají krky jen sami sobě. Škoda, takhle se Harper´s Island zahrabal hluboko do hrobu průměrnosti.(30.5.2009)

Zaver byl ponekud bolestivy... bohuzel vic pro divaky nez pro postavy. Ale za ten uzasne bizarni a dementni konec dam o hvezdicku navic, prijemne rozvibroval branici.(15.7.2009)

• choze

První dva díly - telenovela zkřížená s vyvražďovačkou s plochými postavami, nevýraznými herci a dvěma nic moc vraždami na začátku a konci každé epizody. Slabota.(17.6.2016)

Harper's Island je velmi poutavá vyvražďovačka. To, že se většina scén odehrává převážně v lesích ostrova dodává seriálu velkou dávku tajemna a je to ku prospěchu věci. Stejně záhadně působí i ono letní sídlo (hotel?), ve kterém naší svatebčané přebývají. Hlavní devizou jsou pro mě herecké výkony. Narozdíl od seriálu True Blood se zde casting více než povedl. Ať už se jedná o skoro-manželský pár nebo o jejich kamarády či rodinné příslušníky. Největší obavy mám ale ze závěrečné pointy!!! ... PS: Obavy naplněny! Po 11.díle, který byl naprosto "debilní" a po odhalení "nečekané" pointy se tenhle seriál pro mě stal velmi průměrným a už se budu dívat jen z povinnosti. Tři hvězdy jsou maximem!!! Po posledním díle série musím říci, že scénaristům zřejmě jedna pointa nestačila a tak "šokují" o sto šest, leč vše na úkor kvality. Hodnocení zůstává na třech hvězdách.(6.6.2009)

• klerik

Jediné, čo je tu (okrem pekných herečiek) zaujímavé, je to, že ide o seriál. Čistrokrvných vyvražďovačiek v takomto prevedení nie je veľa... A dúfam, že ani nebude. Béčkový horor s kopou hlúpych postáv, neuveriteľných zvratov a lacných ľakačiek. Na svoj obsah príliš dlhé a kvôli ratingom málo brutálne (spomínate na TLL2?). Nepozerá sa na to zle, ale je to stokrát videná schéma...(26.10.2009)