• corpsy
  ***

  Občas prekombinovaný seriál, ktorý ale zbytočne naťahuje niečo čo sa natiahnuť nedá bez toho, aby to nebolelo. A pointu mohli hodiť aj lepšiu. Celkovo ale slušné remeslo.(8.2.2011)

 • Jigy
  ***

  Seriálová vyvražďovačka. V každém díle se dočkáme mrtvé postavy, potoků krve a málo děje. Rozhodně to není nic extra, ale pěkný průměr, který neurazí. Jako oddechovka celkem příjemná věc.(5.7.2011)

 • Arbiter
  *

  Co potřebuje seriál s hororovou tématikou, aby měl úspěch odvíjející se od jeho kvalit.. chmm. Rozhodně na prvním místě je nečekaná a rozvětvená zápletka. Takový prakticky nepřemožitelný zabiják, skrývající se ve stínech, je pevný základní kámen. Bože a co třeba takový ostrov, co Bobe?? Nikdo nikam nemůže. Stísněná atmosféra udělá své!! Jou, jou, kámo! Pokračuj. Dáme si brainstorming. Cejtim, že se tu rodí něco fenomenálního! Máme geniálního vraha. Máme ostrov. On musí znát ten ostrov jako svý boty, musí s nim být spojen. Musí mít šrám na duši. Něco jako abychom ukázali, že kdysi býval dobrým policistou, ale zabili mu ženu kterou miloval. Harley mu na ostrov ale asi nepropašujeme.. škoda. No jedeme dál. Rodinná tragedie! Znovu nalezený syn. Krev. Msta. Jeď Bobe! Sypeš ze sebe úžasný věci! Eeeeh... No... Kozy! Co? No kozy! Chce to nějaký krásný holky! A svalnatý kluky.. Hodně. Pak taky nějaký zbraně. Šťastnej začátek, něco nenápadnýho... Hele taková svatba - symbol radosti a štěstí. Teda aspoň ve filmu. Myslim hlubokej protiklad těm vraždám. Všichni nějak k sobě vázaný=prostor pro otázky, na který neni potřeba znát odpověď. A postupně budou mizet lidi. Znáš tu situaci. Kolem tebe umíraj kamarádi a ty si jenom říkáš ,,sakra proč nebere telefon?'' No kdyť to je přímo ze života! Než se nadějou, bude jich půlka v hajzlu. Nikdo neni tak všímavej. Hlavně žádnej z těch svalovců nemůže bejt tak rychlej. Náš záporák má totiž pod čepicí, atlet v šedesáti letech a neviditelnej ubrus od Harryho. Geniální magor na ostrově plnym dětí co nedochodili zvláštní školu. A co teda ty rodiný pouta? Další symbol mám na jazyku hele. Jednoduše, a teď mě dobře sleduj, proměna slušnýho kluka v zabijáka. Ve svého otce. On mu v tom totiž bude pomáhat. Pomalu se z něj stane ta samá stvůra. No neke! Kde ty na tyhle nápady chodíš?! Hodíme tam nějakou velkou lásku, když už jsme u toho? Jako ona miluje jeho, on miluje jinou a tu původní miluje vrahoun? Jo, to by šlo.. Hlavně nezapomeň. Kromě nerozlučitelný dvojky otec-syn, musej bejt logicky všichni blbý, pomalý, rozdělovat skupinu, když to bude třeba, omdlévat když se to hodí, věřit komu nemají a umírat v předem daný okamžik. Skončí to samozřejmě dobře, ale tak jako tragicky, chápeš. Aby to ty diváky zarazilo do gauče a zanechalo hrdé na 13 dílů ostrovní společnosti. Teda Bobe, už teď to vidim jako trhák...(7.4.2010)

 • - Název každé epizody je zvukomalebné slovo poukazující na vražednou metodu, kterou zabiják v jednotlivých dílech použil. ([RUSSELL])

 • - Všechny televizní reklamy na seriál již předem naznačovaly, že bude mít pouze 13 epizod bez dalších pokračování a že postava záhadného zabijáka bude odhalena až ve finální epizodě. ([RUSSELL])

 • - Nikdo z hlavního hereckého obsazení nevěděl předem, čí postava přežije konec které epizody. Herci se to dozvěděli vždy den před natáčením, když dostali scénář pro epizodu, která se zrovna měla točit. Za tímto nápadem stál výkonný producent Karim Zreik, podle kterého bylo zajímavější, aby si herci sami přečetli ve scénáři, kdo zemře, než aby jim to bylo řečeno. Za tuto praktiku si Zreik vysloužil přezdívku "The Assassin". ([RUSSELL])

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace