Na tomto filmu pracoval po stránce scénáře a námětu nejen Tsui Hark, ale i uznávaný slavný korejský tvůrce Kwak Jae-yong. Prolíná se tu drama s romantickou komedií. Jedná se o příběh tří mladých žen, jejich vztahů a mužích, které potkaly. Každá hrdinka má jiné povolání, prostředí, ze kterého pochází a hlavně svůj způsob, jak se vyrovnat s láskou. (Vavča)
Vacsina gagov funguje, vizualne je to usmevne hrave, vychodzia zapletka hoc nie originalna, stale zaujimava. Len skoda, ze v druhej polovici sa ide az moc na istotu a prevarene mustry. 7/10(25.4.2009)
Nadhodnoceno o jeden stupeň výš díky tomu, jak o moc lépe se mi tento film jeví ve srovnání s Missing. Přesto ho vnímám kriticky díky pojetí neschopných mužských postav (jak je jednou označil u dřívejších hk komedi Law Kar).(7.2.2009)
Komedie All About Woman má po vizuální a formální stránce vůbec rozhodně co nabídnout . Obsazení hlavních tří hrdinek je také povedené. Některé gagy a vtípky jsou vskutku vynikající a je tu dost komických situací, bohužel na délku filmu tak docela nestačí. Občas se film plácá od ničeho k ničemu a je to znát. Přesto jsem se většinu času skvěle bavil ,protože je zde hodně silných momentů, dobrá hudební stopa a humor zde není laciný, trapný a zaručeně funguje. Poprvé jsem byl rozhodnutý dát tři hvězdy, ovšem po druhém shlédnutí už jsem si to více vychutnal a zvedl jsem hodnocení.(20.3.2009)
Škoda toho provedení - scény, kdy někdo sní resp. jejich vizuální ztvárnění bylo zbytečně přehnané. Konec byl trochu zamotaný, ale celkově vzato mě to bavilo, a ani hudba nebyla špatná.(29.12.2010)
Přeplácané, totální chaos a většina vtipů mě vůbec nechytla. Nebýt tak kvalitního obsazení (Kwai Lunmei, Zhou Xun atd.), po půl hodině bych to vypnul, vůbec se mi to nelíbilo, byla to strašná nuda. Kdyby tento snímek byl alespon o 40 minut kratší, ok, ale takhle opravdu ne. 20%(20.3.2011)