poster

Rock ze střední

 • USA

  Bandslam

 • Slovensko

  Rock zo strednej

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2009, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  Milý W.Burtone. Na Vašich stránkách jsem se dočetl, že jsi manažerem skupiny I Can't Go On, I'll Go On...... a přeju hodně štěstí. David Bowie..... Will není zrovna sebevědomej a šťastnej teenager. Ale jestli máte rádi pohádkové variace na téma: Jak chudák ke štěstí přišel – jste tady správně! A i když se to dlouhou dobu tváří, že se tu problémy amerických středoškoláků budou řešit jen rockovou hudbou, nakonec to sklouzne k typickýmu ,,muzikálovýmu“ klišé. Škoda. Není zde tolik rockových fláků jako třeba u Jacka Blacka, ale zase je tu Alyson Michalka a Vanessa Anne Hudgens, který jsou o hodně hezčí. Prostě něco za něco. A ať už byl váš favorit kdokoliv, BANDSLAM vyhráli......(neřeknu)! K metalu to má daleko jako já do Ostravy, ale má to bejt jen odlehčená teen zábava a rockovější alternativa k Haně. Montaně. (Myslím). Důležitý je, že všichni najdou to co hledaj! Herci samozřejmě. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Místo deníčku píšu dopisy Davidu Bowiemu. 2.) Chci vidět rodný místo PUNKu. 3.) Taky jsem kvůli rockovýmu koncertu prošvihl první rande. 4.) Chci si vedle vyznavačů Muzikálu ze střední připadat jako ,,chlap“. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ * Víte že? Ve filmu zazní hodně muziky a na své si přijdou hlavně fanoušci D.Bowieho? My ostatní můžeme být potěšeni třeba songem od The Velvet Underground nebo Sex Pistols......(15.10.2010)

 • paascha
  ***

  Tuctová teenage pitomina, kterou z hlubin odpadových shitů tahá celkem pohodová muzika.(12.2.2010)

 • terunka003
  ***

  Hudební, romantické, odlehčené, vtipné, svižné × zase ta Amerika! Písničky skvělý, od popu přes rock až po ska. Hlavní hrdina byl trochu "ošklivě divný", docela mě překvapila i uječená Vanessa, kdy jsem se jen celý film modlila, aby nezpívala a ona tu písničku zvládla (nezpívala vysoko, takže to i šlo...) a Fibie v roli jak jinak než trhlé matky. Co se týče děje tak ten byl jednoduchý, nenásilný, až na ten prostředek, kdy scénáristi měli pocit, že tam musí narvat něco dramatického. Tuhle pasáž měli vynechat a tolik by mě to nenaštvalo a nemusela jsem se ošívat tou trapností. Film je to pohodový. "Dear David Bowie,..."(18.2.2010)

 • sochoking
  *****

  " Dowey Dowey Do- we wanna rock? " je najbombastickejšia hláška celého filmu! Lisa Kudrow ma tiež veľmi potešila so svojimi ksichtami a Bowie na záver filmu.... tak to mi hlava nepobrala! Veľkým pozitívom pre mňa bolo i to, že Will do kapely vniesol sviežosť ska miesto pridrbaných popíkových sračiek ( v celom filme je ich aj tak požehnane ) . Ja som si toto užil na plné gule a neváham ísť s hodnotením úplne na maxa !(20.1.2010)

 • Radush
  **

  Musíte nutně pracovat na něčem do školy, aby to nakonec dopadlo takhle - kouknete se jako já na Bandslam. Abych řekla, pravdu, zas tak strašný, jak by se dalo čekat, to nebylo. Prostě taková (doslova) ohraná písnička, kterou si jednou náhodně poslechnete, ale pak už se k ní nevrátíte. Chtěla bych uvěřit tomu, že se někdy podívám na aspoň něčím zajímavou "komedii ze střední", ale dosavadní vývoj naznačuje, že tomu tak asi nebude. Ale kdo chce pořád koukat na stejnýho školního tragéda, který se vyhoupne na špici v oblíbenosti; na ty stejné barbie a keny, kterým k nohám padá celá škola..? Já ne.(7.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace