Rock ze střední

Bandslam

Rock zo strednej

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2009, 107 min

Jako fanoušek dobré muziky nemůžu jinak! Některé písničky měly opravdu říz a ani to dění okolo nebylo k zahození. Bavil jsem se, trochu jsem si "zaklapal" nohama a dočkal jsem se i Davida Bowieho! :-) 80%(17.1.2010)

" Dowey Dowey Do- we wanna rock? " je najbombastickejšia hláška celého filmu! Lisa Kudrow ma tiež veľmi potešila so svojimi ksichtami a Bowie na záver filmu.... tak to mi hlava nepobrala! Veľkým pozitívom pre mňa bolo i to, že Will do kapely vniesol sviežosť ska miesto pridrbaných popíkových sračiek ( v celom filme je ich aj tak požehnane ) . Ja som si toto užil na plné gule a neváham ísť s hodnotením úplne na maxa !(20.1.2010)

Film mi nabídl vše co jsem očekával, až jsem se divil jak romanticky začínám v poslední době uvažovat. Ale pojďme zaplašit tyto vibrace a raději se vrátit k filmu. Až na několik jasných náboženských narážek v textech písní je to velice koukatelná záležitost s účastí neotřelých herců, s armádou pěkných písniček a taky se zde člověk dozví co je potřeba udělat těsně před prvním polibkem:) V roli matky potěší Lisa Kudrow a v roli Sa5m se zjeví krásná Vanessa Anne Hudgens. Ale ani ta mě nedonutí abych se někdy kouknul na Muzikál ze střední. 55%(26.8.2010)

Škoda, že tento film bol primárne o tradičnom americkom tínedžerskom sne - mať kapelu, ktorá prerazí. Inak by to bol lepší film .-)(26.5.2013)

Veliká spokojenost. Tohle se fakt povedlo, nejen hudba, ale i příběh má čím překvapit. Samozřejmě nesmím opomenout dvě překrásné slečny, na které se moc hezky dívá (Vanessa Hudgens a Alyson Michalka). Nejen za ně, ale i díky závěrečné famózní rock-ska-popové písničce prostě nemůžu jít níž. 80%(16.2.2011)

• - Todd Graff trval na tom, že herci si musí odzpívat a odehrát včechny písně sami (kvůli realističnosti). Proto se také museli všichni herci začít učit hrát na hudbní nástroje. (Avalon820)

• - David Bowie přijal roli ve filmu zejména proto, že se mu líbil předchozí film Todda Graffa Letní tábor (2003). (Avalon820)

• - Původní název filmu byl Will, potom to měl být Rock On a nakonec z toho vznikl Bandslam. Do kin šel pro změnu pod názvem Tiger Station. (Avalon820)