poster

Rock ze střední

 • USA

  Bandslam

 • Slovensko

  Rock zo strednej

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2009, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • GodComplex
  ***

  Prijemna hudebni party ze stredni. Palec nahoru za Lisu "Phoebe" Kudrow v roli cool matky, peknou Vanessa Anne Hudgens a cameo Davida Bowieho, ktere bylo jasne hned od zacatku co film zacal hlaskou "Dear David Bowie..." a pozor, herci si skutecne zahrali a zazpivali sve hudebni performances live. 6/10(25.2.2013)

 • Icefist
  ****

  Hned na úvod musim říct, že poslouchám hard rock a ty nejtvrdší odnože metalu. Ovšem nemůžu si pomoct, ale tohle dílko se mi ukrutně líbilo. Ano, muzika je tu relativně dost do popu, ale ruku na srdce, film o death metalu by asi moc šancí na komerční úspěch neměl. Takže chápu tohle zjemňování rocku. Humor je tu braný s evidentním nadhledem a to plně kvituju. Příběhová linka se sice může zdát klišovitá, ale to jak je film pojat, mi většinu klišé neutralizoval. Obsazení je dle mého názoru geniální- Gaelan Connell táhl svoji káru bez klopítání a přestože podobné typy ve filmech většinou nemůžu vystát, on mi vubec nevadil. Lisa Kudrow zahrála svůj part matky také bez zaváhání a role jí bezpochyby sedla. A nakonec si musím nechat Alyson Michalku a Vanessu Hudgens- ty holky byly herecky skvělé a eště u toho krásně vypadaly. Vážně nedokážu říct, kterou z nich bych si vybral, zamiloval jsem se do obou. Sex ve třech to jistí. 80 % Oblíbená část- "proces" prvního Willova políbení Sa5m(9.10.2010)

 • Martin741
  *

  Tuctova americka teenage konina. Humor zas az prilis americky, na kilometre vzdialeny europskemu divakovi. 10 %(9.12.2014)

 • Riddick77
  ****

  Atmosféra střední školy si mě poměrně získala, postavy jsou též sympatické (ať už více či méně), výběr hudby řekněme zajímavý a poslouchatelný. Občas to malinko hapruje v tempu a v šíři výrazů hlavních hrdinů, ale myšlenková linka je poměrně uvěřitelná a i když se pak všichni změní tak, jak by si "americký" divák přál, tak i přes to je to koukatelný a dosti zábavný hudební film o looooserovi, který za to vlastně tak ani nemůže, že jím je (až na to děsivé afro na hlavě). Plus sympatická děvčata v podobě Alyson a Vanessy. 8/10 v rámci žánru rozhodně, pokud nemáte rádi Bowieho, tak to bude zřejmě horší (možná spíš pokud ho rádi máte :-)(31.8.2010)

 • Xmilden
  ***

  Film mi nabídl vše co jsem očekával, až jsem se divil jak romanticky začínám v poslední době uvažovat. Ale pojďme zaplašit tyto vibrace a raději se vrátit k filmu. Až na několik jasných náboženských narážek v textech písní je to velice koukatelná záležitost s účastí neotřelých herců, s armádou pěkných písniček a taky se zde člověk dozví co je potřeba udělat těsně před prvním polibkem:) V roli matky potěší Lisa Kudrow a v roli Sa5m se zjeví krásná Vanessa Anne Hudgens. Ale ani ta mě nedonutí abych se někdy kouknul na Muzikál ze střední. 55%(26.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace