poster

Rock ze střední

 • USA

  Bandslam

 • Slovensko

  Rock zo strednej

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2009, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bebacek
  odpad!

  Středoškolský loser si hodně nepřesvědčivě hraje na hudebního znalce, má se za fanouška indie rocku, ale ve skutečnosti poslouchá ska a dělá manažera nechutně popíkové kapele. Střídavě nadbíhá zmalované modelce-blondýně a zmalované modelce-brunetě, které jsou obě typově kravky, byť se proti sobě jakože vzájemně vymezují. A celý je to hrdinovou zpovědí typu "Milý deníčku" Davidu Bowiemu. A o co hůř: David Bowie se pod ten hnus podepíše.. P.S: Noční můra hudebních geeků. (Beba4cek)(14.3.2010)

 • terunka003
  ***

  Hudební, romantické, odlehčené, vtipné, svižné × zase ta Amerika! Písničky skvělý, od popu přes rock až po ska. Hlavní hrdina byl trochu "ošklivě divný", docela mě překvapila i uječená Vanessa, kdy jsem se jen celý film modlila, aby nezpívala a ona tu písničku zvládla (nezpívala vysoko, takže to i šlo...) a Fibie v roli jak jinak než trhlé matky. Co se týče děje tak ten byl jednoduchý, nenásilný, až na ten prostředek, kdy scénáristi měli pocit, že tam musí narvat něco dramatického. Tuhle pasáž měli vynechat a tolik by mě to nenaštvalo a nemusela jsem se ošívat tou trapností. Film je to pohodový. "Dear David Bowie,..."(18.2.2010)

 • mysiak
  ***

  Milé rockové prekvapenie...aj keď Gaelan Connell pri takmer každom pohľade vyzerá ako nejaký úchyl..ale ostatok nemenej divnej bandy je fajn...humorovo, hudobne aj stopážou poteší film...aj cameo Davida Bowieho je super...(15.8.2010)

 • ecceHOMMO
  ***

  Sladké detské rockové teenagerské lízatko....( !!! lízatka však lížu aj dospelí.....)... Plusom je slušná hudba, looserovský G. Connell ( looser - v dobrom zmysle), a sympatická i úsmevom príťažlivá V.A. Hudgens......**/***(17.8.2010)

 • becki_tu
  ****

  Hudebně romantická pecka, ve které jsem se zamiloval jak do Vanessy Hudgens, tak Alyson Michalky. Bandslam po většinu stopáže ignoruje klasické žánrové šablony a jde si vlastní cestou, která mi už od začátku byla sympatická a bavila mě. Todd Graff si tak za oživení žánru jednoznačně zaslouží standing ovations a už jen dodám, že Bandslam se pro mě stalo nečekanou guilty-pleasure záležitostí.(25.2.2010)

 • - Ačkoliv je celá skupina složená ve filmu ze středoškoláků, jediným středoškolákem byl Charlie Saxton. (Avalon820)

 • - Když byla Vanesse Anne Hudgens namísto role Charlotty nabídnuta role Sa5m, zvažovala odstoupení z projektu. (Karlos80)

 • - Charlie Saxton natáčel scénu s maturitním ceremoniálem ještě předtím, než skutečně odmaturoval na své střední škole. (becki_tu)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace