poster

Rock ze střední

 • USA

  Bandslam

 • Slovensko

  Rock zo strednej

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2009, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Film mi nabídl vše co jsem očekával, až jsem se divil jak romanticky začínám v poslední době uvažovat. Ale pojďme zaplašit tyto vibrace a raději se vrátit k filmu. Až na několik jasných náboženských narážek v textech písní je to velice koukatelná záležitost s účastí neotřelých herců, s armádou pěkných písniček a taky se zde člověk dozví co je potřeba udělat těsně před prvním polibkem:) V roli matky potěší Lisa Kudrow a v roli Sa5m se zjeví krásná Vanessa Anne Hudgens. Ale ani ta mě nedonutí abych se někdy kouknul na Muzikál ze střední. 55%(26.8.2010)

 • Blackberry
  ***

  Škoda, že tento film bol primárne o tradičnom americkom tínedžerskom sne - mať kapelu, ktorá prerazí. Inak by to bol lepší film .-)(26.5.2013)

 • carly
  ****

  úžasná hudba. to je tá najlepšia vec na tomto filme. príjemná a rôznorodá. v tesnom závese sú herecké výkony. Lisa je skvelá a Gaelan je naozaj talentovaný. išla som do toho kvôli Vanesse a aj keď mala menšiu rolu, ako som predpokladala, veľmi sa mi jej výkon páčil. a aj ten príbeh bol veľmi fajn. vtipný a na nič sa nehral. nebolo tam žiadne neznesiteľné klišé a pôsobilo to celé veľmi ľudsky a uveriteľne. lásky, priateľstvá, smútky, bolesti, sklamania. možno to nebolo nič svetoborné, ale ja som si tie postavy obľúbila a aj mi bolo ľúto, keď som sa s nimi musela rozlúčiť. a to je pre film veľký kompliment(25.12.2009)

 • hatifnat
  odpad!

  Music was better when mainly ugly people made it.(4.10.2016)

 • Komprimus
  *

  Viděl jsem nějakou pochybnou verzi nebo je film skutečně tak divně sestřihán? Jedna hvězdička za Davida.(8.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace