poster

Rock ze střední

 • USA

  Bandslam

 • Slovensko

  Rock zo strednej

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2009, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  ****

  Hudebně romantická pecka, ve které jsem se zamiloval jak do Vanessy Hudgens, tak Alyson Michalky. Bandslam po většinu stopáže ignoruje klasické žánrové šablony a jde si vlastní cestou, která mi už od začátku byla sympatická a bavila mě. Todd Graff si tak za oživení žánru jednoznačně zaslouží standing ovations a už jen dodám, že Bandslam se pro mě stalo nečekanou guilty-pleasure záležitostí.(25.2.2010)

 • Martin741
  *

  Tuctova americka teenage konina. Humor zas az prilis americky, na kilometre vzdialeny europskemu divakovi. 10 %(9.12.2014)

 • mysiak
  ***

  Milé rockové prekvapenie...aj keď Gaelan Connell pri takmer každom pohľade vyzerá ako nejaký úchyl..ale ostatok nemenej divnej bandy je fajn...humorovo, hudobne aj stopážou poteší film...aj cameo Davida Bowieho je super...(15.8.2010)

 • heyda
  ****

  Veliká spokojenost. Tohle se fakt povedlo, nejen hudba, ale i příběh má čím překvapit. Samozřejmě nesmím opomenout dvě překrásné slečny, na které se moc hezky dívá (Vanessa Hudgens a Alyson Michalka). Nejen za ně, ale i díky závěrečné famózní rock-ska-popové písničce prostě nemůžu jít níž. 80%(16.2.2011)

 • Terva
  ***

  Milý Davide Bowie, jmenuju se Will Tailor ( Gaelan Connell ).Milý Davide Bowie...je pondělí a já se chystám do nové školy. Milý Davide Bowie je to až moc jednoduché, změnit školu a hned mám dvě holky, novou kapelu a velký úspěch...tak to v životě určitě chodí. Milý Davide Bowie tak jsem se s tím popral a zatloukl jsem strach do hudebního pódia. Milý Davide Bowle " Nemůžu dál, jdu dál ", tak se jmenujeme. Milý Davide Bowie, co myslíš, jak dopadl BandSlame ?- http://www.youtube.com/watch?v=q-D5nMBz1U8 - Vyhraje " I cant go on, ill go on " ? Milý Davide Bowie Jader a Marduk to nebyly jen tak nějací školní břídilové. Milý Davide Bowie koho mám milovat ? Charlotte ( Aly Michalka ) nebo Sa5m ( Vanesa Hudges ). Milý Davide Bowie ve filmu hrají i tvé písně - " Rebel, rebel ", " Changes ", " Star ". Milý Davide Bowie jsou tu však i jiné songy - " Don´t look bach " od Micka Jaggera, " Famme Matale " od The Velvet underground & Nico, a hlavně " I want you to want me " Ricka Nielsena v podání I can´t go on, ill go on se zpěvačkou Aly Michalka nebo " Amphetamine " Steveho Wynna také v podání kapely Nemůžu dál, jdu dál...a další a další songy a možná přijde i David Bowie.(23.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace