Rock ze střední

Rock zo strednej

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2009, 107 min

• Bebacek

Středoškolský loser si hodně nepřesvědčivě hraje na hudebního znalce, má se za fanouška indie rocku, ale ve skutečnosti poslouchá ska a dělá manažera nechutně popíkové kapele. Střídavě nadbíhá zmalované modelce-blondýně a zmalované modelce-brunetě, které jsou obě typově kravky, byť se proti sobě jakože vzájemně vymezují. A celý je to hrdinovou zpovědí typu "Milý deníčku" Davidu Bowiemu. A o co hůř: David Bowie se pod ten hnus podepíše.. P.S: Noční můra hudebních geeků. (Beba4cek)(14.3.2010)

Celkem roztomila pitomina, kterou před záhubou zachraňuje jenom příjemná muzika. Jinak je to film, co soildně vybrakoval "Školu rocku" s Jackem Blackem, ale tváří se jakoby nic. Na druhou stranu, můžete říct někomu koho milujete "Ne, já se na to s Tebou dívat nebudu!"? Na zabití večera to šlo.(4.5.2011)

• Andersis

po shlédnutí 43. minut. KAM SE TEN ROCK DNESKA DOSTAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!(23.2.2011)

"MIlý Davide Bowie, jak říct Pinocchiovi, že z něj opravdovej chlap nikdy nebude ??" ;) Asi nejpovedenější Graffův počin staví na báchorce "jak typický looser došel svého štěstí", mocně připomíná Blackovu Školu ro(c)ku, ale za mě působí jednoznačně méně otravným dojmem hlavně díky Lise Kudrow, kterou ač jsem dlouho nikde nepostřehl, svůj komediální talent neskryje, a roztomilé Vanesse Anne Hudgens. Na ni i Alsyson Michalka se jistě lépe kouká, než na šíleného tlustoprda Jacka Blacka..;) To s nevěrohodným Connellem jsem měl o poznání větší problém !! Bandslam se nedokáže vyhnout nutné teenagerovské šablonovitosti i spoustě klišé, ale ani chvíli nenudí, dokáže se dělat dostatečně překvapivým filmem, v rámci žánru, a když nakonec dojde i na Davida Bowieho, byť jsem od alternativní variace Hannah Montana vůbec nic nečekal, jsem spokojen.. Mám rád ska, ani přeslazený popík mi nevadí, a tak jsem si nakonec tu pecku Everything I Own parádně užil. ;) [ Dabing 5/10 ] Slušná práce AW Studia Praha, jen mám problém se zbytečným a tupě prvoplánovitým překladem ( třeba hudebních skupin ), potěší tradiční spojení Kudrow, Jachnická.(15.8.2013)

• Komprimus

Viděl jsem nějakou pochybnou verzi nebo je film skutečně tak divně sestřihán? Jedna hvězdička za Davida.(8.6.2010)