Rock ze střední

Bandslam

Rock zo strednej

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2009, 107 min

Hudebně romantická pecka, ve které jsem se zamiloval jak do Vanessy Hudgens, tak Alyson Michalky. Bandslam po většinu stopáže ignoruje klasické žánrové šablony a jde si vlastní cestou, která mi už od začátku byla sympatická a bavila mě. Todd Graff si tak za oživení žánru jednoznačně zaslouží standing ovations a už jen dodám, že Bandslam se pro mě stalo nečekanou guilty-pleasure záležitostí.(25.2.2010)

• Martin741

Tuctova americka teenage konina. Humor zas az prilis americky, na kilometre vzdialeny europskemu divakovi. 10 %(9.12.2014)

Milé rockové prekvapenie...aj keď Gaelan Connell pri takmer každom pohľade vyzerá ako nejaký úchyl..ale ostatok nemenej divnej bandy je fajn...humorovo, hudobne aj stopážou poteší film...aj cameo Davida Bowieho je super...(15.8.2010)

Veliká spokojenost. Tohle se fakt povedlo, nejen hudba, ale i příběh má čím překvapit. Samozřejmě nesmím opomenout dvě překrásné slečny, na které se moc hezky dívá (Vanessa Hudgens a Alyson Michalka). Nejen za ně, ale i díky závěrečné famózní rock-ska-popové písničce prostě nemůžu jít níž. 80%(16.2.2011)

Milý Davide Bowie, jmenuju se Will Tailor ( Gaelan Connell ).Milý Davide Bowie...je pondělí a já se chystám do nové školy. Milý Davide Bowie je to až moc jednoduché, změnit školu a hned mám dvě holky, novou kapelu a velký úspěch...tak to v životě určitě chodí. Milý Davide Bowie tak jsem se s tím popral a zatloukl jsem strach do hudebního pódia. Milý Davide Bowle " Nemůžu dál, jdu dál ", tak se jmenujeme. Milý Davide Bowie, co myslíš, jak dopadl BandSlame ?- http://www.youtube.com/watch?v=q-D5nMBz1U8 - Vyhraje " I cant go on, ill go on " ? Milý Davide Bowie Jader a Marduk to nebyly jen tak nějací školní břídilové. Milý Davide Bowie koho mám milovat ? Charlotte ( Aly Michalka ) nebo Sa5m ( Vanesa Hudges ). Milý Davide Bowie ve filmu hrají i tvé písně - " Rebel, rebel ", " Changes ", " Star ". Milý Davide Bowie jsou tu však i jiné songy - " Don´t look bach " od Micka Jaggera, " Famme Matale " od The Velvet underground & Nico, a hlavně " I want you to want me " Ricka Nielsena v podání I can´t go on, ill go on se zpěvačkou Aly Michalka nebo " Amphetamine " Steveho Wynna také v podání kapely Nemůžu dál, jdu dál...a další a další songy a možná přijde i David Bowie.(23.10.2010)