poster

Pontypool

Horor / Thriller

Kanada, 2008, 95 min

Režie:

Bruce McDonald

Předloha:

Tony Burgess (kniha)

Scénář:

Tony Burgess

Kamera:

Miroslaw Baszak

Hudba:

Claude Foisy

Producenti:

J. Miles Dale

Střih:

Jeremiah Munce

Scénografie:

Lea Carlson

Kostýmy:

Sarah Armstrong
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ****

  Pontypool je hodně zvláštní směsicí hororu a mysteriozního filmu. Hodně se mi líbilo že film šel svým směrem, nikam nepospíchal, prvních 45 minut seznamoval diváky s postavami a celé to působilo hodně dobře a hlavně skvěle atmosféricky zvládnuté. Pak v druhé polovině filmu nastane zlom, kde se hrdinové snaží zjistit co se děje, celej ten příběh přes radoi působí fakt dobře a představivost funguje na 100%, sice mě trošku zklamala pointa ale na film se koukalo dobře a McHattie má fakt dokonalej hlas. Film jsem si užil výborně.(1.12.2012)

 • Hrabka
  ***

  Plusy: Poměrně originální myšlenka, temná, tísnivá atmosféra. Mínusy: Dlouho se nic neděje a je to nuda. 55%(5.6.2010)

 • Rob Roy
  ****

  Tohle spousta lidí nedá. Nejoriginálnější horor za hooodně dlouhou dobu. Ten nápad, ten nápad(8.1.2010)

 • topr harley
  *

  No dobrý, tohle vůbec nebyl zombie film. To by ještě nevadilo, to bych přežil. Jenže zdroj a přenášení nákazy byla úplná píčovina. Tvůrce sice ctí to, že chtěli do žánru přinést něco nového ale mě to prostě nesedlo. Jediné co to trochu zachraňuje byl hlavní představitel. Hlas měl úžasný to se mu musí nechat ale jinak nic. Mě ten film prostě nijak neoslovil ani nezaujal.(28.8.2011)

 • iamek
  ****

  Hodně netradiční a ukecaný zombie horor kde vlastně zombíka uvidíte jen na pár minut. Hodně povedený námět, který diváka necháma neustále v napětí. Obrovské překvapení a svěží vánek do hororového žánru.(16.1.2010)

 • - Scenárista Tony Burgess si vo filme strihol rovnomenné cameo, konkrétne v scéne so živou hudbou v rádiu. (Sociopath)

 • - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna scéna. (Sociopath)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace