poster

Pontypool

Horor / Thriller

Kanada, 2008, 95 min

Režie:

Bruce McDonald

Předloha:

Tony Burgess (kniha)

Scénář:

Tony Burgess

Kamera:

Miroslaw Baszak

Hudba:

Claude Foisy

Producenti:

J. Miles Dale

Scénografie:

Lea Carlson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Quentin QUALE
  ****

  Viděl jsem tohle a dostal jsem chuť si Pontypool zopakovat. Komentář dodám....(5.3.2014)

 • Renton
  ***

  Scénář: Tony Burgess .. Nalaďte si správně a naučte se mluvit.(12.1.2010)

 • matestlust
  **

  Bohužel nesdílím takové nadšení. Film rozhodně své kvality má, hlavně vyniká opravdu originálním nápadem. Na druhou stranu je vše tak neuvěřitelně zamotané, že to po celou dobu prostě horko těžko nějak chápete..2/3 filmu se odehrávají v přímém rádiovém přenosu, kde se o ,,zombíkách´´ dozvídáte jen díky hlasům posluchačů, jenž volají do rádia..nuda...až když se ona epidemie dostane i dovnitř, atmosféra příjemně zhoustne..pak se ale objeví doktůrek, který najdou vše ví a vše chápe a s ledovým klidem v ksichtě si pobíhá z budovy do budovy mezi hordou nakažených.Náhle se z platonického hl.hrdiny stane spasitel..pak se zjeví rádoby boom konec a je po filmečku...hodně toho a zároveň málo...2,5*(27.11.2012)

 • hladass
  *****

  Hodně zajímavý kousek... Dá se říct film o zombies, ve kterém, víceméně, žádné zombies neuvidíte... Celý se odehrává v rádiu s pár herci... Nevěřil jsem, ale atmosféra je výborná, pointa docela zajímavá, ale co celý snímek vyzdvihuje o několik tříd výš, je výborný výkon Stephena McHattieho... O jeho hlase se mi snad bude i zdát... Nelze než doporučit... Jo a je zbytečné číst obsah filmu, LIVINGDEAD ho asi neviděl, protože by nemohl psát takové blbosti...(29.1.2010)

 • TheRaven
  ***

  Prvních 40 minut naprosto geniálních a bez nadsázky za 100%. Ve chvíli, kdy se začně konkretizovat pointa, jde kvalita poněkud dolů. A to je škoda! Možná jsem to jen nepochopil, ale z těch tun pitomých interpretací na internetech mě nejvíc zaujala ta, že se jedná o satiru politické mluvy (možná by to pak vyneslo i ty čtyři).(18.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace