poster

Pontypool

Horor / Thriller

Kanada, 2008, 95 min

Režie:

Bruce McDonald

Předloha:

Tony Burgess (kniha)

Scénář:

Tony Burgess

Kamera:

Miroslaw Baszak

Hudba:

Claude Foisy

Producenti:

J. Miles Dale

Střih:

Jeremiah Munce

Scénografie:

Lea Carlson

Kostýmy:

Sarah Armstrong
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ****

  „Kill is Kiss, Kill is Kiss, Kill is Kiss...“ Fakt veľmi netradičná rádiová zombíčina, kde sa nákaza prenáša slovami (!). Strašne veľa tomu dáva démonický výkon Stephena McHattieho v hlavnej úlohe rozhlasového moderátora, ktorý je s pár kolegami v noci zavretý v zasneženom štúdiu a pokúša sa vyrovnať s pekelnou situáciou „tom vonku“. Asi je to v kombinácii s hororovým žánrom dosť zvláštne použitie, ale ide o veľmi príjemný a sympatický horor, v ktorom paradoxne čím menej sa toho deje, tým lepšie.(11.1.2017)

 • Flipnic
  ****

  Tak to bylo něco! Hrstka herců, jedna budova jedné rádiové stanice, podivná a nesmyslná hlášení, nesmyslné věty a řeči lidí v telefonech i přímo na stanici ... všudypřítomné nebezpečí, kdy se "pomatení" stávají vlastně takovými agresivními zombies... Geniální nápad zde vše naprosto s přehledem vyzvedává stejně jako herecké výkony a člověk má chvílemi opravdu strach či hodně nepříjemné pocity ... Totální psycho, prostě maximálně na hlavu ... Film, po kterém se budete cítit jako po exkurzi zastaralé psychiatrické léčebny ... Výborný horror!!(8.6.2010)

 • sochoking
  *

  Iritujúca nuda!(19.1.2010)

 • xxmartinxx
  ***

  Ukázka toho, že originalita není samospásná. Myšlenka tohohle hororu je skutečně velmi zajímavá, ale rozpracovaná je nedostatečně. To je velká škoda.(10.1.2014)

 • Rob Roy
  ****

  Tohle spousta lidí nedá. Nejoriginálnější horor za hooodně dlouhou dobu. Ten nápad, ten nápad(8.1.2010)

 • - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna scéna. (Sociopath)

 • - Scenárista Tony Burgess si vo filme strihol rovnomenné cameo, konkrétne v scéne so živou hudbou v rádiu. (Sociopath)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace