poster

Pontypool

Horor / Thriller

Kanada, 2008, 95 min

Režie:

Bruce McDonald

Předloha:

Tony Burgess (kniha)

Scénář:

Tony Burgess

Kamera:

Miroslaw Baszak

Hudba:

Claude Foisy

Producenti:

J. Miles Dale

Střih:

Jeremiah Munce

Scénografie:

Lea Carlson

Kostýmy:

Sarah Armstrong
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Skvelý nápad na úkor zombie filmov, ktorý ale v závere prekonal pointou svoj obsah, a tak sa jemne vyškriabal aj k štvrtej hviezdičke, ktorá mu odo mňa právom patrí. Možno spočiatku trošku trvalo, kým som sa naladil na Mazzyho vlnovú dĺžku, ale potom už zábava pokračovala až do konca. Niečo podobné, nezávislé sa Kanaďanom podarilo pred dvoma rokmi s filmom 'Fido', ktorý podobne ako tento disponoval s minimálnym rozpočtom, ale v tomto filme bolo cítiť, že každý dolár bol investovaný rozumne a efektívne. 75%.(28.1.2010)

 • Němi
  ****

  Mohl jsem to tusit, kdybych se predem podival, ze se jedna o dilo rezisera "Tracey Fragments". Bruce McDonald je jednim z nejoriginalnejsich tvurcu a jeho filmy jsou zazitek, ac vubec nechapu o co mu jde. Pontypool je nejzvlastnejsi variace na zombie filmy a dokaze strhavat, i kdyz za celou stopaz neopusti vysilaci mistnost lokalniho radia a smysl cele slovni epidemie mi uspesne unikl. Jenze...(17.2.2010)

 • topr harley
  *

  No dobrý, tohle vůbec nebyl zombie film. To by ještě nevadilo, to bych přežil. Jenže zdroj a přenášení nákazy byla úplná píčovina. Tvůrce sice ctí to, že chtěli do žánru přinést něco nového ale mě to prostě nesedlo. Jediné co to trochu zachraňuje byl hlavní představitel. Hlas měl úžasný to se mu musí nechat ale jinak nic. Mě ten film prostě nijak neoslovil ani nezaujal.(28.8.2011)

 • maseer2
  ****

  zvláštní, originální, svým způsobem dost ujeté a neskutečně ukecané.. slabší 4* ..... "Vzor" je "svorka". "Miláček" je "závaží". "Nebe" je "člověk". "Smích" je "chůze". "Žlutý" je "přelidněný". "Přátelé" jsou "slovesa". ....(3.3.2010)

 • EdaS
  ****

  Originální, chytré a zatraceně napínavé.(11.9.2010)

 • - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna scéna. (Sociopath)

 • - Scenárista Tony Burgess si vo filme strihol rovnomenné cameo, konkrétne v scéne so živou hudbou v rádiu. (Sociopath)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace