poster

Tučňáci z Madagaskaru (TV seriál)

 • USA

  Penguins of Madagascar, The

 • SK název

  Tučniaky z Madagaskaru

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 80x23 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (147)

 • Gemini
  ****

  Je to sice jenom sled rutinních historek viděných v různých obměnách všude možně, občas s nějakou tou parodií a občas s nějakým opravdu vychytaným vtípkem nebo záběrem, ale pořád jsou tu Vojín, Rico, Kowalski a Velitel, a s nimi ještě král Jelimán s Mortem a Mauricem, kteří v českém dabingu fungují jako zbraň hromadného ničení;) Nemůžu si pomoct, ale tihle hoši prostě patří do červeného. 70%(9.9.2012)

 • Djkoma
  ***

  Obyčejné ve všech směrech. Samotný Madagascar kromě pár scén byl průměrný animák a tučnáci, přestože jsou zbraní srovnatelnou s veverkou od konkurenční Doby ledové, nejsou zase tak vtipní... Některé parodie na pár jiných filmů potěší, ale jako celek to působí hodně "komerčně" vynuceně bez jakékoliv větší myšlenky.(9.6.2009)

 • T2
  **

  ajajáj a to čo bolo? som myslel že zle vidím, animačne to je minimálne o polovicu horšie spracované než kinofilm Madagascar, nepekný flákanec zas niekto na rýchlo ukuchtil, sakriš práca /40%/(15.1.2011)

 • Flipper
  ****

  Celkom podarené oddychovky plné akcie no aj prihlúpeho kinga Juliena (Jelimána jestli chcete). Animačná stránka tu pre mňa nehrala rolu, išlo mi o srandu a tej som mal behom 13stich častí dosť. Nenáročné, vtipné, cute and cuddly. Aj keď Julien a jeho hrozná primitívnosť nebrzdila sériu, tučniaci by dostali po piatich hviezdach.(3.5.2009)

 • 3DD!3
  ****

  Tučňáci zase válí a to i navzdory přítomnosti "megablba" lemura a ošizené animaci (ještě, že penguini nemají chlupy). Bál jsem se, že po pár dílech vtípků začne ubývat a bude to horší a horší, ale zatím se tak ještě nestalo. Takže držím palce a doufám, že Skippera, Kowalského, Vojína a Rica uvidíme i jednou jako večerníček na ČT1.(15.4.2009)

 • sepp
  ****

  Je to jednoduche, ale spis jednoduse skvele, plne vtipku i pro dospele, aby se nenudili, proste vecernicek pro moderni rodinu.. Navic dabing se take povedl - dnesni dil s proklamaci "cistoskvouci East River" me v podani Kowalskiho poslala do kolen :))..(10.12.2013)

 • MM_Ramone
  ***

  Skipper, Rico, Pešiak a Kowalski sú štyria tučniaci žijúci v New Yorkskej ZOO, ktorí svoju filmovú kariéru odštartovali ako vedľajšie postavičky v úspešnom animovanom filme "Madagaskar". Tam síce len sekundovali ústrednému kvartetu zvieracích postavičiek (lev Alex, zebra Marty, žirafa Melman a hrošica Gloria) , ale už vtedy výrazne vynikali svojim originálnym, militárnym humorom. Tým pádom si vykoledovali vlastný televízny seriál. Sériu krátkometrážnych zábavných príbehov, v ktorých dostali dostatočný priestor sa realizovať. ***(27.4.2013)

 • Tom_Lachtan
  *****

  Nikdo se na Tučňáky nesmí dívat očkem Madagaskaru, neb díky tomu, že nyní jsou oni hlavními hrdiny, stali se podobni spíše rychlé rotě. A to je dobře!(25.8.2012)

 • Phobia
  **

  "Madagaskar" mi přišel jako poměrně snesitelný animáč s pár dobrými frky a tučňáci určitě patřili k tomu nejlepšímu, co film nabízel. Tak jsem naivně předpokládala, že by se mi série krátkých anekdot s tímto legračním military ptactvem mohla zamlouvat. Jediná epizodka mě krutě vyvedla z omylu: nebavila jsem se, ba co hůř - sralo mě to. Nevím, nakolik je odpovědný český dabing, ale tohle je chabý infantilní kýč s humorem pro batolata. 30%(4.1.2011)

 • Jacinda
  ***

  Něco je vtipné a něco není. Něco je originální a něco se pořád opakuje(20.6.2011)

 • Momo_desu
  ***

  Pobaví síce menej ako samotný Madagaskar ale na seriál to ujde..(1.4.2012)

 • Rosaviva
  ****

  Ve filmu byli tučňáci výborní, takže jsem neváhala ani vteřinu abych se na tenhle seriál podívala a upřímně mě to trochu zklamalo. Nejsou tak vtipní jako ve filmu. A myslim, že z celýho seriálu si nebudu pamatovat žádnou epizodu. Ale dávám i přesto 4*, protože mám slabost pro Vojína. A co jsem nepochopila bylo, jak se Král Jelimán s Mortem a Morrisem ocitli v ZOO.(24.10.2011)

 • AGAMENON
  *****

  Nejdrsnější, nelítaví ptáci opět v akci. Konečně někoho napadlo, aby Kápo, Rico, Kowalski a Pěšák dostali vlastní pořad, byť byli to nejzajímavější a nejlepší na celých Madagaskarech. Ale stejně jako měl Sherlock Holmes svého moriartiho mají pingvíni svýho blba krále Jelimána, s jeho dvěma poskoky. I se stoupajícím počtem dílů si tufny udržují vysokou laťku zábavy. Jen jedna výtka, když už teda musí pišišvoři mluvit hantecem, tak ať producenti zaplatí cestovný a dotáhnou někoho ze štatlu, Zdeňa Junák to se Zdeňou Burešem zmákne.(2.1.2011)

 • predators
  ****

  Tučňáci jsou hustí a král lemurů je fakt dement...v dobrém slova smyslu :-) 70%(6.6.2009)

 • slatkac
  ****

  Oddychovka na sobotní vstávání po noční pařbě (ve Vegas).(18.6.2011)

 • Xeelee
  *

  Ne, tahle snaha vytěžit z tučňáků co to jen jde nebyla vtipná. Spíš animačně odfláklá a scénáristicky zoufalá.(1.1.2015)

 • moviesfan
  *

  Neviděl jsem všechny díly, ale převážně jsem se nudil a nepřišlo mi to vtipné.(29.1.2011)

 • Jericho666
  *

  Mám rád Madagaskar, ale co udělali tvůrci z tohoto, z toho mi jde hlava kolem... Hrozná animace, nevtipné vtipy a HROZNÝ dabing... Takhle zkazit Jelimána a roztomiloučkého Morta, grr, za to by někdo zasloužil pár facek... Měl jsem co dělat, abych dokoukal první díl... Na další prostě nemám... Veliké zklamání a hvězdička za Morta...(24.11.2010)

 • Foox
  **

  Horší animace by tolik nevadila, ale už je hodně vidět větší cílení na ty nejmenší. 50%(27.3.2015)

 • frashmaker
  ****

  Chcete s dětskou spokojeností sledovat vtipné příběhy čtyř malých a roztomilých tučňáků, kteří si hrají na speciální vojenskou jednotku? K tomuhle nemám co dodat. Dokonale účel splňující záležitost.(6.7.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace