Tučňáci z Madagaskaru (TV seriál)

Penguins of Madagascar, The

• SK název

Tučniaky z Madagaskaru

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 80x23 min

Je to sice jenom sled rutinních historek viděných v různých obměnách všude možně, občas s nějakou tou parodií a občas s nějakým opravdu vychytaným vtípkem nebo záběrem, ale pořád jsou tu Vojín, Rico, Kowalski a Velitel, a s nimi ještě král Jelimán s Mortem a Mauricem, kteří v českém dabingu fungují jako zbraň hromadného ničení;) Nemůžu si pomoct, ale tihle hoši prostě patří do červeného. 70%(9.9.2012)

Obyčejné ve všech směrech. Samotný Madagascar kromě pár scén byl průměrný animák a tučnáci, přestože jsou zbraní srovnatelnou s veverkou od konkurenční Doby ledové, nejsou zase tak vtipní... Některé parodie na pár jiných filmů potěší, ale jako celek to působí hodně "komerčně" vynuceně bez jakékoliv větší myšlenky.(9.6.2009)

ajajáj a to čo bolo? som myslel že zle vidím, animačne to je minimálne o polovicu horšie spracované než kinofilm Madagascar, nepekný flákanec zas niekto na rýchlo ukuchtil, sakriš práca /40%/(15.1.2011)

Celkom podarené oddychovky plné akcie no aj prihlúpeho kinga Juliena (Jelimána jestli chcete). Animačná stránka tu pre mňa nehrala rolu, išlo mi o srandu a tej som mal behom 13stich častí dosť. Nenáročné, vtipné, cute and cuddly. Aj keď Julien a jeho hrozná primitívnosť nebrzdila sériu, tučniaci by dostali po piatich hviezdach.(3.5.2009)

Tučňáci zase válí a to i navzdory přítomnosti "megablba" lemura a ošizené animaci (ještě, že penguini nemají chlupy). Bál jsem se, že po pár dílech vtípků začne ubývat a bude to horší a horší, ale zatím se tak ještě nestalo. Takže držím palce a doufám, že Skippera, Kowalského, Vojína a Rica uvidíme i jednou jako večerníček na ČT1.(15.4.2009)

Je to jednoduche, ale spis jednoduse skvele, plne vtipku i pro dospele, aby se nenudili, proste vecernicek pro moderni rodinu.. Navic dabing se take povedl - dnesni dil s proklamaci "cistoskvouci East River" me v podani Kowalskiho poslala do kolen :))..(10.12.2013)

Skipper, Rico, Pešiak a Kowalski sú štyria tučniaci žijúci v New Yorkskej ZOO, ktorí svoju filmovú kariéru odštartovali ako vedľajšie postavičky v úspešnom animovanom filme "Madagaskar". Tam síce len sekundovali ústrednému kvartetu zvieracích postavičiek (lev Alex, zebra Marty, žirafa Melman a hrošica Gloria) , ale už vtedy výrazne vynikali svojim originálnym, militárnym humorom. Tým pádom si vykoledovali vlastný televízny seriál. Sériu krátkometrážnych zábavných príbehov, v ktorých dostali dostatočný priestor sa realizovať. ***(27.4.2013)

• Phobia

"Madagaskar" mi přišel jako poměrně snesitelný animáč s pár dobrými frky a tučňáci určitě patřili k tomu nejlepšímu, co film nabízel. Tak jsem naivně předpokládala, že by se mi série krátkých anekdot s tímto legračním military ptactvem mohla zamlouvat. Jediná epizodka mě krutě vyvedla z omylu: nebavila jsem se, ba co hůř - sralo mě to. Nevím, nakolik je odpovědný český dabing, ale tohle je chabý infantilní kýč s humorem pro batolata. 30%(4.1.2011)

Něco je vtipné a něco není. Něco je originální a něco se pořád opakuje(20.6.2011)

Nikdo se na Tučňáky nesmí dívat očkem Madagaskaru, neb díky tomu, že nyní jsou oni hlavními hrdiny, stali se podobni spíše rychlé rotě. A to je dobře!(25.8.2012)

Pobaví síce menej ako samotný Madagaskar ale na seriál to ujde..(1.4.2012)

Ve filmu byli tučňáci výborní, takže jsem neváhala ani vteřinu abych se na tenhle seriál podívala a upřímně mě to trochu zklamalo. Nejsou tak vtipní jako ve filmu. A myslim, že z celýho seriálu si nebudu pamatovat žádnou epizodu. Ale dávám i přesto 4*, protože mám slabost pro Vojína. A co jsem nepochopila bylo, jak se Král Jelimán s Mortem a Morrisem ocitli v ZOO.(24.10.2011)

Nejdrsnější, nelítaví ptáci opět v akci. Konečně někoho napadlo, aby Kápo, Rico, Kowalski a Pěšák dostali vlastní pořad, byť byli to nejzajímavější a nejlepší na celých Madagaskarech. Ale stejně jako měl Sherlock Holmes svého moriartiho mají pingvíni svýho blba krále Jelimána, s jeho dvěma poskoky. I se stoupajícím počtem dílů si tufny udržují vysokou laťku zábavy. Jen jedna výtka, když už teda musí pišišvoři mluvit hantecem, tak ať producenti zaplatí cestovný a dotáhnou někoho ze štatlu, Zdeňa Junák to se Zdeňou Burešem zmákne.(2.1.2011)

Oddychovka na sobotní vstávání po noční pařbě (ve Vegas).(18.6.2011)

Tučňáci jsou hustí a král lemurů je fakt dement...v dobrém slova smyslu :-) 70%(6.6.2009)

• moviesfan

Neviděl jsem všechny díly, ale převážně jsem se nudil a nepřišlo mi to vtipné.(29.1.2011)

• Jericho666

Mám rád Madagaskar, ale co udělali tvůrci z tohoto, z toho mi jde hlava kolem... Hrozná animace, nevtipné vtipy a HROZNÝ dabing... Takhle zkazit Jelimána a roztomiloučkého Morta, grr, za to by někdo zasloužil pár facek... Měl jsem co dělat, abych dokoukal první díl... Na další prostě nemám... Veliké zklamání a hvězdička za Morta...(24.11.2010)

Chcete s dětskou spokojeností sledovat vtipné příběhy čtyř malých a roztomilých tučňáků, kteří si hrají na speciální vojenskou jednotku? K tomuhle nemám co dodat. Dokonale účel splňující záležitost.(6.7.2011)

Vážne skvelé spríjemnenie...bavil som sa kráľovsky...Penguins rulez:D(18.5.2009)

Po šesti dílech dokazují tučnáci, že to oni drží Madagaskar. Animace je slušná a díky krátkým dílům je vždy zápletka. Osobně mě nejvíc pobavil díl, kdy tučnáci letěli na Měsíc. Pokud se vám král Jelimán příčí tak tady je trapnější než ve filmu. Důvod je ten, že spolu s tučnákama, vydrou a opičákama se objevují v každém díle Jelimán a jeho kumpani. Kdy suverenně z nich vede Mort. Každopádně povedený spin-off a snad to bude dále pokračovat co se týče kvality a dílů. Osobně bych dal tučnákům ještě vlastní film.(11.4.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7