Kung-fu Siung-mao 3

Gongfu Xiongmao 3

功夫熊貓 3

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Čína, 2016, 94 min

Ničím zajímavá a vyčnívající rychlokvaška pro děti. Vegetariánský tlustý méďové se koulejí, hopsají, mazlí, aby na konci zjistili, že mají i silnou čchi. Ačkoliv má film (naštěstí) jen 90 minut, člověk se i tak stihne nudit. Dětem to ale vadit nebude.(17.7.2016)

Rozhodně není zvykem, aby i třetí díl jakékoliv filmové série držel kvalitativně nastavenou laťku prvního dílu. Třetí drobrodružství Poa je v podstatě pořád stejně zábavné jako předchozí dva filmy, ikdyž oproti jiným animákům je přeci jen trochu znát, že pořád cílí o něco více na dětské publikum než na to dospělejší. I přesto bych byl rád, kdybych se za nějakou tu dobu mohl s touto nesourodou zvířecí bandou opět potkat ve čtvrtém pokračování.(31.3.2016)

Príbeh je tu taký nemastný-neslaný, miestami dokonca dosť naivný a to i na deti. Pár scénok síce pobavilo, ale čakal som podstatne viac. Keby tam nebol srandovný nevlastný tatko tak neviem, neviem.... dosť slabé. 55/100(17.7.2016)

Nemyslím že nutně musela mít Kung Fu Panda pokračování. Není to sice žádné vaření z vody, ale příběh který tento film táhne je trochu méně promyšlený než by měl. Nicméně pokud jste fanoušky jako já stojí to za zkouknutí. ( 20.3.16/Cinema City/Sčítání lidu:36 )(20.3.2016)

• SG-1

"Takže je to pravda. Vy jste všichni zezelenali. Kromě tebe, kudlanko, ty už jsi zelenej byl." -Po-(29.7.2016)