Kung-fu Siung-mao 3

Gongfu Xiongmao 3

功夫熊貓 3

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Čína, 2016, 94 min

Lepší než jsem čekal.(7.7.2016)

• Frajer42

Neodvážím se dát snímku odpad, protože by mě určitě některý z 6 fanoušků zbil. Vtípky jsou ze všech stran sypány s pořádnou kadencí, ale málokterý se opravdu uchytí. Příběh bych určitě shledal z celé trilogie nejslabším, kdybych si byl býval příběh předešlých dvou dílů pamatoval a mohl tak s něčím srovnávat. Pandímu hrdinovi přibylo pár pandích rodinných příslušníků, kteří byli sice absolutní fešáci a fešandy, ale nějak mě nebavili. Bohužel je to celé brutálně cílené na dětské diváctvo a já jsem už delší dobu velký kluk. Celkem se mi zamlouvaly horské scenérie a špatná nebyla ani hudba Hanse Zimmera, od kterého jsme ale snad všichni zvyklí na mnohem epičtější skladby. Není vůbec překvapující, že jak na scénáři, tak i na režii, se musela podílet hned dvojice lidí. Přeci jen stvořit takový filmový skvost je určitě neskutečná fuška. Nezbývá než pevně doufat, že nás nehodlá dvojice režisérů mučit čtvrtým pokračováním. Viděno metodou 3, 2, 1, teraz, která je sice magnetem na špatné filmy, ale jinak je zcela bezvadňoučká!(2.4.2016)

Už tomu chybí originalita, nápaditost se sice nevytratila, ale už to prostě není jako při prvním nebo i druhém díle. Stále je to však zábavné, barevné a co se týká animace prvotřídní záležitost. Dreamworks animáky prostě umí a dává si na nich záležet. Snad poslední díl, příště už by to mohla být parodie a vykrádačka sama sebe. (Kino Čas)(19.3.2016)

Slabšie ako predošlé diely, ale stále dosť dobre. Zatiaľ čo prvé diely mi prišli vyrovnané a zábavné po celú dĺžku, tu ma stretnutie s rodičmi moc neoslovilo. Za to záporák ako už je zvykom sa opäť podaril. Ma drsný štýl a predovšetkým ide z neho rešpekt a ma dokonalý dizajn. Kung Fu Panda 3 je slabšia v prostrednej časti, ale opäť ponuka zábavu, nádhernu animáciu, nápady, sympatické postavy či dobrú hudbu. Obľúbený soundtrack: Oogway's Legacy, The Arrival of Kai, The Dragon Warrior, Father and Son. 89% - 4*(3.7.2016)

• Tuax

Před zhlédnutím jsem si říkal, že tohle nemůže dopadnout zle, leč může. Na dvou hvězdách jsem asi jen za animaci, protože jinak to byl děs běs. Už je to v tzv. crazy modu, a prakticky žádná scéna už nevypadá aspoň trochu normálně i na daný svět. Co je fajn, že v každém díle byl protivník s jinou schopností. V prvním protivník s vynikající bojovou technikou, ve druhém protivník se střelnými zbraněmi, a třetí protivník ovládající duchovní sféru. Tajná pandí vesnice, byl úlet, když tam stejně každý trefil - těžko by se stopy v zasněžené krajině zachovaly na dny, natož týdny. Vesničané se vyučili svému stylu boje v podstatě z hodiny a hodinu, protože moc času dle děje ani neměli. Návrat přízračného protivníka ať už jendím, nebo druhým směrem vypadal dost podivně. Hlavní Panďák ještě větší úleťák, puberťák, otrava a přitom mistr v opaku právě těchto věcí. Takto bych se mohl vypisovat prakticky o všem v tomto animáku. Pro mě celkově obrovské zklamání.(9.8.2016)