Kung-fu Siung-mao 3

Gongfu Xiongmao 3

功夫熊貓 3

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Čína, 2016, 94 min

Při sledování nového dílu Kung Fu Pandy si už nikdy nepamatuji, o čem byly díly předchozí. Na jednu stranu je to škoda, ale aspoň mě vždy nová Kung Fu Panda překvapí a pobaví. V tomto dílu nám kung fu doplňuje Síla ze Star Wars, takže přináší nové ozvláštnění.(12.6.2016)

Hledání sama sebe je těžké téma, a zapasovat ho do animáku je poměrně složité. Ale mě to bavilo. Spíš teda ty gagy, než samotný děj. Smála jsem se :)(16.5.2016)

po technické stránce asi nejlépe vypadající Panda,ale příběhově má blíž spíš k průměrnému TV seriálu,než výbornému prvnímu filmu.Jde sice pořád o fajn rodinou zábavu,u které se děti bavili dobře a já se párkrát lehce zasmál,ale sestupná tendence je tu bohužel znát...60%(4.4.2016)

• Tuax

Před zhlédnutím jsem si říkal, že tohle nemůže dopadnout zle, leč může. Na dvou hvězdách jsem asi jen za animaci, protože jinak to byl děs běs. Už je to v tzv. crazy modu, a prakticky žádná scéna už nevypadá aspoň trochu normálně i na daný svět. Co je fajn, že v každém díle byl protivník s jinou schopností. V prvním protivník s vynikající bojovou technikou, ve druhém protivník se střelnými zbraněmi, a třetí protivník ovládající duchovní sféru. Tajná pandí vesnice, byl úlet, když tam stejně každý trefil - těžko by se stopy v zasněžené krajině zachovaly na dny, natož týdny. Vesničané se vyučili svému stylu boje v podstatě z hodiny a hodinu, protože moc času dle děje ani neměli. Návrat přízračného protivníka ať už jendím, nebo druhým směrem vypadal dost podivně. Hlavní Panďák ještě větší úleťák, puberťák, otrava a přitom mistr v opaku právě těchto věcí. Takto bych se mohl vypisovat prakticky o všem v tomto animáku. Pro mě celkově obrovské zklamání.(9.8.2016)

Po a jeho banda si pořád drží solidní status v záplavě animáků a s ohledem na třetí pokračování musím pochválit celkový vývoj, jak dějové linky, tak posun postav. Prostě to celé krásně funguje, navazuje na sebe a nemám pocit, že by ta trilogie byla zbytečná. Pořád je to zábavné, zde dokonce se špetkou "magie", což bohužel eliminovalo kontaktnější finálový fajtík. Tím se dostávám k tomu, že je to paradoxně díl nejvíce pro děti (víc zbytečných pádů a laciných vsuvek), což nemuselo být a mohlo to jít odvážnějším směrem. 3,5*.(22.4.2016)