poster

Dar

 • USA

  Greatest, The

 • Slovensko

  Dar

Drama

USA, 2009, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Thomick
  ****

  Docela síla. Truchlení, vzpomínání (resp. poznávání), oceňování a odpouštění na vícero způsobů. Vedle toho taky nauka o potřebě vzájemnýho respektu a ve výsledku vpravdě emotivní záležitost, kterou sem tam naruší akorát Brosnanovo neumětelství.(26.5.2014)

 • emma53
  ***

  Je to moc smutné téma a kdo neprožil ztrátu někoho opravdu moc blízkého a to už vůbec nemluvím o ztrátě dítěte, tak bude možná i těžko chápat některé zvláštní projevy smutku, které jsme mohli vidět. Každý se s tím v tomto dramatu vyrovnával trochu jinak a mně osobně zaujal bratr Bennetta, který použil nejtypičtější slova v takových situacích, jako "hrozně se mi po něm stýská" a nebo "už nikdy nebudu mít tu možnost mu to říct" která mně byla ale nejbližší. Tentokrát jsem se také víc zaměřila na postavu Carey, která byla moc sympatická, než na hlavní postavy Pierce a Susan i když jim také nelze nic vytknout. Kdyby ten konec nebyl až tak příliš nereálný, tak bych šla s hodnocením určitě výš. Takhle je to jen lepší trojka.(7.10.2012)

 • Molly
  ****

  Křehké na povrchu, silné uvnitř. Rosein něžný monolog o své životní lásce si budu pamatovat ještě dlouho... "I knew this boy who was really wonderful to me. The first time I saw him was in freshman English. He wore a baseball hat on the first day of school and our teacher made him take it off and his hair was all pasted on top of his head. And he smiled at me while he tried to fix it. We watched each other after that. And I started to feel like I knew him. I looked at his yearbook picture so often, I knew his face by heart. Our senior year, I took piano and he had soccer so we would pass each other every day after school in the exact same spot. And it became something I looked forward to so much so that I could tell you all the days he was absent because those were the days I was disappointed. And sometimes he would look at me, sometimes he would turn away, sometimes it would be so intense that we would start looking at each other from the very beginning of the steps. And then, on the last day, he talked to me. And everything he said was exactly how I pictured it would be, and he felt the way he felt in my dreams, and I thought everything was happening exactly the way it was supposed to. And I was the happiest I’ve ever been. Happy and scared all at the same time… And I was in love with him for four years. I barely knew him but everything was exactly how I imagined it, everything was just how I pictured it... I think he was the love of my life."(22.5.2010)

 • evulienka3
  **

  Verím, že smrť dieťaťa sa znáša veľmi ťažko, ale toto bolo príliš, neviem ako to inak pomenovať "americké".....(7.8.2016)

 • larelay
  *****

  Zivot taky, ako ho kazdodenne zazivame... Plny smutku, hnevu, popierania, iluzii, lasky, zloby i klamstiev. Krajsie to natocit snad ani neslo. Vynikajuci herci, jeden ako druhy, hudba ako sita na mieru, pribeh sme samozrejme videli stokrat, ale vzdy sa to da podat krajsie, lepsie, realistickejsie, presne tak, ako sa to podarilo Shane Feste.(6.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace