poster

Dar

 • USA

  Greatest, The

 • Slovensko

  Dar

Drama

USA, 2009, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogo76
  ***

  Nemám problém s podobnými konverzačnými filmami, ale toto sa neskutočne vlieklo. Vyrovnávanie sa matky so smrťou syna išlo tiež dosť na nervy. Myslel som si, že príchodom "nevesty" - C. Mulligan to začne medzi postavami vrieť a začne to gradovať, ale opak bol pravdou. Na môj vkus dosť ukecané, rozťahané a celkovo nezáživne podané. Tri hviezdy len z lásky k Susan Sarandon. 50%.(6.2.2016)

 • mysiak
  ***

  Rozhodne zaujímavá psychologická dráma...(1.6.2010)

 • KlárkaS
  ****

  Carey Mulligan a Aaron Johnson byli kouzelní, a o to víc mě štvalo, jak to dopadlo.(8.6.2010)

 • Beagle
  ****

  Téma už několikrát na filmovém plátně zpracované, přesto ale stojí za vidění díky skvělým výkonům hlavních představitelů, jednomu obrovskému filmovému šoku a protože o režisérce/scénaristce ještě určitě uslyšíme. Ano, brečela jsem.(4.7.2009)

 • Fr
  ****

  Nechť Vaše dítě splyne s přírodou. Ať vidí to nádherné spojení života se smrtí..... Představte si, že vám tragicky zemře 18tiletý syn a jednoho dne přijde jeho přítelkyně, že je těhotná a nemá kde být. Trápí vás vzpomínky, brečíte, hledáte odpovědi. Ale ze všeho nejvíc potřebujete čas k vyřešení mnoha problémů.... K tomuto filmu můžete utéct od svých depresí. Neudělá váš život snadnější, ale možná lepší. A zjistíte, že lepší než zacinkat zvonečkem je se vybrečet! V tomhle filmu totiž dlouho nemá nikdo dobrou náladu. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Rád nahlédnu do životních ,,sraček“ cizích lidí. 2.) Depresivní filmy potřebuju k životu jako sůl. 3.) Zajímá mě, jak to ti herci dělají, že brečí a nesmrkají? 4.) Dlouho jsem si nepobrečel. 5.) Chystám se pořádat párty s názvem: vstup v tom, co bych si na sebe nikdy nevzal. PŘÍBĚH *****(24.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace