poster

Dar

 • USA

  Greatest, The

 • Slovensko

  Dar

Drama

USA, 2009, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  *

  Bože, ten film šel do kopru hned na začátku. Ačkoliv je dvakrát varován, že stojí v noci uprostřed jízdního pruhu, stejně mu to nějak nedoházelo. Následná očekávaná událost mě tudíž vůbec nepřekvapila, ale naopak vyvolala lehký úsměv....a máš to, ty blbečku. Nemám rád filmy, které se začnou odvíjet od nesmyslné a přiblblé situace, která je uměle vyvolaná scénářem....režisér Shana Feste si mohl vymyslet jinou situaci. V dalších okamžicích už pak ve mě nářek a chování rodičů nevyvolával žádné emoce ani city a film mě začal docela nudit. Jsem strašně rád, že Bennetta ( Aaron Johnson ) zabil takový nádherný vesnický buran....já měl zelenou, zažaluji vás !! Opravdu film o ničem...a nehledě na to, že při dalších záběrech není na té osudové křižovatce vůbec žádný semafor vidět. Jo a ještě bych chtěl Bennetta nominovat na Darwinovu cenu za nesmyslnou smrt.(10.7.2010)

 • Molly
  ****

  Křehké na povrchu, silné uvnitř. Rosein něžný monolog o své životní lásce si budu pamatovat ještě dlouho... "I knew this boy who was really wonderful to me. The first time I saw him was in freshman English. He wore a baseball hat on the first day of school and our teacher made him take it off and his hair was all pasted on top of his head. And he smiled at me while he tried to fix it. We watched each other after that. And I started to feel like I knew him. I looked at his yearbook picture so often, I knew his face by heart. Our senior year, I took piano and he had soccer so we would pass each other every day after school in the exact same spot. And it became something I looked forward to so much so that I could tell you all the days he was absent because those were the days I was disappointed. And sometimes he would look at me, sometimes he would turn away, sometimes it would be so intense that we would start looking at each other from the very beginning of the steps. And then, on the last day, he talked to me. And everything he said was exactly how I pictured it would be, and he felt the way he felt in my dreams, and I thought everything was happening exactly the way it was supposed to. And I was the happiest I’ve ever been. Happy and scared all at the same time… And I was in love with him for four years. I barely knew him but everything was exactly how I imagined it, everything was just how I pictured it... I think he was the love of my life."(22.5.2010)

 • viperblade
  ****

  Nedá se říct, že by mě tenhle film nějak obzvlášť zklamal, protože co se týče tématu, tak vše bylo uděláno/natočeno dobře, herci byli sympatičtí a uvěřitelní (speciálně Carey Mulligan) ale co mě naštvalo a proč dávám o něco nižší hodnocení, je nedořešená linie se Zoë Kravitz. Když už do filmu dosadíte takový zajímavý charakter, který má něco za sebou, tak je snad necháte alespoň povyprávět, co přesně mají za sebou a proč se chovají tak, jak se chovají, ne jim nedat šanci... Nechci tuctový happy end, to fakt ne, ale spíše jsem celou dobu čekal na nějaké ukončení jejího příběhu a tím se zároveň mohl uzavřít příběh mladšího bratra… Nebýt toho, pravděpodobně bych šel po plném hodnocení. Škoda. 80 %.(28.2.2015)

 • T2

  Rozpočet $6miliónovTržby USA $114,766Tržby Celosvetovo $478,000(16.7.2010)

 • Fr
  ****

  Nechť Vaše dítě splyne s přírodou. Ať vidí to nádherné spojení života se smrtí..... Představte si, že vám tragicky zemře 18tiletý syn a jednoho dne přijde jeho přítelkyně, že je těhotná a nemá kde být. Trápí vás vzpomínky, brečíte, hledáte odpovědi. Ale ze všeho nejvíc potřebujete čas k vyřešení mnoha problémů.... K tomuto filmu můžete utéct od svých depresí. Neudělá váš život snadnější, ale možná lepší. A zjistíte, že lepší než zacinkat zvonečkem je se vybrečet! V tomhle filmu totiž dlouho nemá nikdo dobrou náladu. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Rád nahlédnu do životních ,,sraček“ cizích lidí. 2.) Depresivní filmy potřebuju k životu jako sůl. 3.) Zajímá mě, jak to ti herci dělají, že brečí a nesmrkají? 4.) Dlouho jsem si nepobrečel. 5.) Chystám se pořádat párty s názvem: vstup v tom, co bych si na sebe nikdy nevzal. PŘÍBĚH *****(24.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace