poster

Galileo (divadelní záznam)

Muzikál

Česko, 2007, 107 min

 • Psycho.R
  *****

  Je to Janek ;-)(5.4.2011)

 • Hunt
  *****

  Hudba: Janek Ledecký ; Nejlepší původní český muzikál!(27.8.2012)

 • inmax
  *****

  "Bůh je strašný v hněvu svém, zlo oplácí horším zlem".. miluju tu hudbu Ledeckého. Škoda, že jsem muzikál nestihl na vlastní oči.(9.6.2016)

 • mokrasek
  *****

  Ač to není vyloženě můj šálek kávy, Chýlkové zpěv ve mně vyvovává mrazení a husí kůži ještě dnes. Písně: "Zpověď": http://www.youtube.com/watch?v=3uPjpt8fluw a "Jsem jenom žena": http://www.youtube.com/watch?v=WoJLUqerJEk.(23.3.2013)

 • -ROMERO-
  *****

  Jedním z rozměrů křivdy je její trvání. Galileo Galilei byl katolickou církví plně rehabilitován roku 1992 od jeho smrti uběhlo ten rok 350 let. Přál bych všem abychom v sobě našli dost síly odčinit způsobené křivdy a aby nám to netrvalo tak strašně dlouho. Těmito slovy pod které se chci také podepsat končí celé představení. Založené na velice kvalitních textech a slušných jak hereckých tak pěveckých výkonech. Nejvěčí překvapením je výkon Ivany Chýlkové to, že jí to půjde po herecké stránce se dalo očekávat, ale že jí její výrazný hlas sedne i ve zpěvu jsem opravdu nečekal. Použít “dvou patrové lešení“ s kombinací zakulaceného schodiště a udělat s toho hlavní prvek kulis docela originální nápad kterej funguje. Pokud chce někdo vidět jak má vypadat DVD s českým muzikálem ať se podívá na Galilea. Žádné trapné sestřihy aby se náhodou neurazily city rádoby hvězdičky.(11.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace