Poznáš muže svých snů

You Will Meet a Tall Dark Stranger

• Španělsko

Conocerás al hombre de tus sueños

Spoznáš muža svojich snov

Komedie / Drama / Romantický

USA / Španělsko, 2010, 94 min

• Mahalik

Chci rozvod, Woody!!!(28.12.2010)

Milé odpolední kino, které místy drobně drhne, ale vydržet se u toho dá(24.12.2010)

Woody je psychotický úchyl, o tom žádná... no ty jeho milostné romance mají něco do sebe, pokaždé to borec vykreslí tak realisticky, že?! Tož měl by dělat manželskou poradnu, joo to by určitě měl. 6/10(16.6.2011)

Trochu slabší allenovka, ale v očekávání jeho nového filmu Midnight in Paris mě příjemně nabudila. Vztahové proplétačky jak jsme zvyklí, ovšem to tempo mi tentokrát přišlo pomalejší.(23.9.2011)

Na to jak jsem si užil VCB a Užívej si, co to jde, byl pro mě "Muž" celkem zklamáním. To že se Woodymu opět podařilo poskládat úctyhodný herecký ansámbl, už dneska asi nikoho nepřekvapí. Takže problém v žádném případě není v tom, že by ty postavičky byly špatně ztvárněné nebo snad dokonce nezajímavé. On je prostě akorát Allen pořádně nevyužil. Předkládá nám poměrně banální mudrování o tom, jak relativně spokojení lidé chtějí od života něco víc a ta nevděčnost všechno totálně podělá. A také o tom, že iluze jsou snesitelnější než realita. Nic co bychom neviděli už mockrát. A ještě ke všemu s nepěkně malou porcí humoru. Suma sumárum, jako komedie nepobaví, jako drama nepřináší nic nového. Doporučuji spíš skalním Allenovcům.(18.11.2010)