Gulliverovy cesty

Gulliverove cesty

Komedie / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2010, 81 min

• Skejpr

Strašný zlo... Sáhodlouhá trapná vata, která je skutečně zábavná jen v několika málo poměrně sofistikovaných momentech, jako je náhlé zjevení Megatrona (a fight s ním) nebo parádně pokřivená pasáž v panenkovských šatech. Jinak ale průser, kterému šílený dabing jen nasazuje korunu. JEDINÝ, kdo to ustál se ctí, je naprosto FAMÓZNÍ Chris O'Dowd, kterému se, zdá se, otevřely dveře do Hollywoodu...(11.1.2011)

• J*A*S*M

Snesitelnější než jsem čekal, párkrát jsem se dokonce mírně uchechtl. Ale na doporučení - byť mírné - to stejně není.(11.3.2011)

• castor

Zbytečný film, řekl bych. Ulítlá báchorka, které víc sluší literární podoba. Je to komerční hadr, chybí tomu vtip, nosné postavy, zručná režie i alespoň snaha obejít tu zoufalou kupu nelogičností. Vyhozený čas, vyhozené peníze – producentů i diváků.(21.12.2013)

Příjemné překvapení pro mě. Filmy s Jackem Blackem nemusím, tudíž jsem od filmu neměl žádná očekávání, a nakonec z toho vznikl docela slušný kousek, jeden z těch lepších co jsem viděl.(28.4.2011)

Postmoderní pohádka, jak má bejt. A princeznovská Emily Blunt? K sežrání. 60%(29.7.2011)

• Jack Black