Gulliverovy cesty

Gulliver's Travels

Gulliverove cesty

Komedie / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2010, 81 min

Jack Black zachránil tento film. Scenár je síce slabučký, ale tento herec vie aj z hlúposti vyťažiť maximum až do takej miery, že sa film stane pozerateľným a príjemným osviežením. Ja som celkom spokojný, príjemná jednohubka.(11.6.2013)

Co Gulliverovi chybí na scénáři, to dohání hereckým obsazením. Jack Black předvádí své typické kreace od směšné chůze až po zpěv, princezna v podání Emily Blunt je úžasná, generál Chrise "Roye" O'Dowda nemá chybu, Jason Segel v roli liliputánského parťáka nezklamal a Amanda Peet potěší už jen svou přítomností. Zkrátka zábavná oddychovka, kterou mnozí odstřelili "díky" českému dabingu. Já jsem naštěstí viděl film v originále. 70%(7.2.2011)

Já se na tento film tááááák moc těšila! A popravdě mě docela zklamal. Už jen to, jak je krátký nasvědčuje tomu, že je odfláknutý. Absolutní předkrm a nic víc. Veliká škoda, protože Jack Black je vážně číslo..(12.2.2011)

• Flipper

Áno aj Jack občas vyfajčí vzorku, pri ktorej sa mu takýto scenár zdá v pohode. Nechutná reklama na Apple a kokakolu, s pridaním humoru na štýl "som blbý Američan" veľmi nepoteší. Keby guliver nepretáčal svoj život na štýl Be kind rewind bolo by to cele zlé. Tiež nechápem načo tam pchať dáky Transformers a pesnička kde Američan spieva "načo nám je vojna" bola už fakt absurdná.(7.2.2011)

• LiVentura

Klišovitá komediální blbost...(29.7.2013)