Kouzelníci z Waverly - Film (TV film)

Wizards of Waverly Place: The Movie

Komedie / Rodinný

USA, 2009, 98 min

Lev L. Spiro

Daniel Berendsen

David A. Makin

Kostýmy:

Mona May

Velmi milé překvapení. Běžný kritik může říct, že to bylo stupidní, ale já říkám: "bylo to stupidně krásný" :-))) Opravdu fajnová podívaná s příjemným (někdy spíše ironickým) humorem. A vůbec, kritiku nechám na ostatních. Já vám můžu jen povědět, že do tohoto filmu jsem šel s minimálním očekáváním a dostalo se mi velkého potěšení. 75%(14.7.2010)

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Prostředí 8/10/// Selena Gomez je opět v pohodě snesitelná, krásné prostředí, dobře se na něj kouká a efekty kouzel taky nejsou špatné -ostatní herci za moc nestojí, chování postav je pro dospělého diváka směšné, dějově je to potom slušně řečeno dětinské/// Budu asi o něco přísnější, než si film zaslouží, protože když my jsme byli mladší koukali jsme na podobné filmy s otevřenou pusou a přitom rodiče se na naše pohádky nechtěli ani dívat. Podobné je to teď se mnou, protože z filmu dvakrát okouzlen nejsem. Je velmi nenáročný, jednoduchý ale pro děti zajímavý, poutavý, zábavný apd. Jestli tohle čte kluk, kterému je méně jak 12, ať si k mému hodnocení přihodí 20%. Pokud dívka v tomto věku, tak rovnou 40%. Navíc pravidelný divák seriálu bude u vytržení z toho, že jeho oblíbené postavy opustili kulisy a vydali se do přírody (rozuměj exteriérů). Rozhodně si myslím, že tento film si své diváky najde./// Celkem 45%///(9.12.2011)

Pohodová Disneyovka od které se nedá skoro nic čekat, ale mě překvapila. Nebylo to nudné, ale místy komické a taky občas dost očekávané. Taková ta jistota, že všdechno vždycky dopadne dobře a nakonec dojemné obětí, nechybělo, ale už by se tenhle idealismus mohl zkrotit. PS: Pěkné efekty.(1.6.2010)

• nash.

Nepříliš zábavná pitominka, která by mohla úspěšně fungovat jako kvíz "Najdi co nejvíc nesmyslů, hloupostí a kiksů v ději i vnitřní logice". Postavená na krutě zdeformovaném, odfláknutém a nevyužitém motivu, který scénárista vykradl z prvního Back to the Future a pro sichr doplnil "indianajonesovským" finále. Produkce to pak dorazila obsazením otravnými týpky jako vystřiženými z Brava, kteří dokonale definují pro televizi divadelní termín "šmíra".(15.1.2012)

• castor

Tohle přece nemůže v konkurenci všech těch Harry Potterů a jiných fantasy sterilních podívaných u mladého diváka uspět..(17.11.2011)