Kouzelníci z Waverly - Film (TV film)

Wizards of Waverly Place: The Movie

Mark Hofeling

Kostýmy:

Mona May
  • Momo_desu

Oproti seriálu dosť slabé..(18.10.2012)

Na sobotní poledne to ujde. Prostě klasický odpočinkový film, kde se párkrát pousmějete, ale zároveň vám dojde, že už jste v různých obměnách tento film viděli. Potom záleží na tom jaký na takové filmy máte názor. Já většinou pod padesát procent nechodím. A tady taky neudělám výjimku. 50%(17.11.2011)

Pohodová Disneyovka od které se nedá skoro nic čekat, ale mě překvapila. Nebylo to nudné, ale místy komické a taky občas dost očekávané. Taková ta jistota, že všdechno vždycky dopadne dobře a nakonec dojemné obětí, nechybělo, ale už by se tenhle idealismus mohl zkrotit. PS: Pěkné efekty.(1.6.2010)

• Tsuki

Po zhlédnutí druhé sezóny seriálu jsem se vrhla na tenhle tv film. Zhruba stejná úroveň jako samotný seriál. Protože se ale jedná o film, je příběh samozřejmě trochu komplexnější a promyšlenější, ale co si budeme povídat - stále je to jen film z Disney Channel, zamýšlený spíše pro mladé náctileté, takže žádné terno to není. Je ale zajímavé sledovat, jak mladá trojice herců, kteří hrají sourozence Russoovi, postupně dospívají. Nejvíc to jde samozřejmě vidět na Jaku Austinovi, který se od první série dost vytáhl a už to rozhodně není ten malý kluk. ~(2,3)~(23.3.2013)

• castor

Tohle přece nemůže v konkurenci všech těch Harry Potterů a jiných fantasy sterilních podívaných u mladého diváka uspět..(17.11.2011)

• - Natáčení probíhalo v Portoriku a Kanadě. (Terva)