poster

Kouzelníci z Waverly - Film (TV film)

 • USA

  Wizards of Waverly Place: The Movie

Komedie / Rodinný

USA, 2009, 98 min

Režie:

Lev L. Spiro

Scénář:

Daniel Berendsen

Kamera:

David A. Makin

Producenti:

Kevin Lafferty

Scénografie:

Mark Hofeling

Kostýmy:

Mona May
(další profese)
 • Momo_desu
  *

  Oproti seriálu dosť slabé..(18.10.2012)

 • Elfias Dóže
  ***

  Na sobotní poledne to ujde. Prostě klasický odpočinkový film, kde se párkrát pousmějete, ale zároveň vám dojde, že už jste v různých obměnách tento film viděli. Potom záleží na tom jaký na takové filmy máte názor. Já většinou pod padesát procent nechodím. A tady taky neudělám výjimku. 50%(17.11.2011)

 • Ellise
  ***

  Pohodová Disneyovka od které se nedá skoro nic čekat, ale mě překvapila. Nebylo to nudné, ale místy komické a taky občas dost očekávané. Taková ta jistota, že všdechno vždycky dopadne dobře a nakonec dojemné obětí, nechybělo, ale už by se tenhle idealismus mohl zkrotit. PS: Pěkné efekty.(1.6.2010)

 • Tsuki
  **

  Po zhlédnutí druhé sezóny seriálu jsem se vrhla na tenhle tv film. Zhruba stejná úroveň jako samotný seriál. Protože se ale jedná o film, je příběh samozřejmě trochu komplexnější a promyšlenější, ale co si budeme povídat - stále je to jen film z Disney Channel, zamýšlený spíše pro mladé náctileté, takže žádné terno to není. Je ale zajímavé sledovat, jak mladá trojice herců, kteří hrají sourozence Russoovi, postupně dospívají. Nejvíc to jde samozřejmě vidět na Jaku Austinovi, který se od první série dost vytáhl a už to rozhodně není ten malý kluk. ~(2,3)~(23.3.2013)

 • castor
  *

  Tohle přece nemůže v konkurenci všech těch Harry Potterů a jiných fantasy sterilních podívaných u mladého diváka uspět..(17.11.2011)

 • - Natáčení probíhalo v Portoriku a Kanadě. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace