poster

Kouzelníci z Waverly - Film (TV film)

 • USA

  Wizards of Waverly Place: The Movie

Komedie / Rodinný

USA, 2009, 98 min

Režie:

Lev L. Spiro

Scénář:

Daniel Berendsen

Kamera:

David A. Makin

Kostýmy:

Mona May
(další profese)
 • Rosaviva
  ***

  Od Disney filmu o Kouzelníkách jsem opravdu nic nečekala, obzvlášť, když jsem neviděla seriál, takže jsem ani nevěděla do čeho jdu, ale docela mě to překvapilo. Efekty nebyly tak hrozné jak jsem si myslela, že budou a mě se to vlastně docela líbilo. Ta cesta za Kamenem snů mě docela bavila, i když ten kámen bych rozhodně čekala, že bude větší. No, dám 3* a začnu uvažovat i tom, že bych mohla zkusit ten seriál.(18.11.2011)

 • jenik71
  *

  Tuhle pitomost nejde doporučit snad ani malým dětem. Toto má být rodinný film ? Pěkné je snad jen prostředí turistického letoviska, kde se "děj" odehrává. Všechno ostatní je nefalšovaná hovadina.(17.4.2010)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Kouzlo, což tašku chránit mělo, zruš se a propusť babí tělo............... CITÁT - Proč bys popužívala něco, co se jmenuje "Zakázaná kouzla?"................ Na mě je to strašně dětský, prostě Disney. Je to určitě zábavné, ale pro mladší generaci. Dlouhé, mnohdy nudné dialogy, hudba, která mě moc neoslovila a příběh průměrně natočený. Bojím se druhého příběhu. CITÁT - Takže teď nemáme rodiče?............. Jsem rozporuplný, je to prostě dětský příběh a děti se baví.(9.10.2013)

 • BoncheR
  **

  O kvapku lepšie ako seriál(27.8.2011)

 • lennyd
  *

  Když máte nadpřirozené (kouzelné) schopnosti, musíte si setsakra dávat bacha, co si přejete - zvlášť pokud při tom máváte kouzelnou hůlkou a z kapsy vám trčí kniha s těmi největšími kouzly. Nebo se vám stane to co Alex, která díky svému potěšilému přání přišla o rodiče - resp. o to, že se někdy potkali - a tudíž mohli zplodit ji a její bratry. A pokud s nimi urychleně nenajde bájný Kámen snů, zůstane toto kouzlo natrvalo, a ona i s bratry navždy zmizí ... Po veleúspěchu Harryho Pottera se ze všech stran vyrojila spousta napodobenin, a toto je jedna z nich. Leč nestačí vzít jen dospívající teenagery, nechat je trochu zakouzlit, a očekávat milióny dolarů jak se podařilo J.K.Rowlingové. Pokud má být film (nebo seriál) k něčemu, musí mít alespoň trochu zajímavý nápad (to tady není), nebo alespoň kvalitní herce (taky ne), případně vizuální triky (taky nic) nebo aspoň nějaký ten vtip (pokud nepovažujete za vtipné trapného průvodce a jeho ptáka (bacha, jde o film pro děti, takže pták je opravdu pták), tak taky nula). No nic, každý den není posvícení..(27.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace