Kouzelníci z Waverly - Film (TV film)

Wizards of Waverly Place: The Movie

Mark Hofeling

Kostýmy:

Mona May
  • Tommassi3

"Je ještě tolik kouzel, která jsem nevyzkoušel !!" - "Kozy ??" - "To měli být tygři !!" ;) Seriál neznám, takže nejsem lapen do sítí nějakých souvislostí, mnoho pozitiv jsem na téhle rodinné záležitosti bohužel nenašel.. Překrásné lokace, hodně příjemný soundtrack, herecké obsazení většinou nesmírně nesympatické a iritující v čele s tragickou Selenou Gomez, infantilní, byť nezbytně očekávaný moralizující, děj, trapné dialogy a kouzla, triky, které dnes již nenadchnou ani sváteční diváky, to vše dává dohromady podprůměrný nedospěle upištěný film, který svojí plochou scénáristickou prvoplánivostí zavánějící výslednou prázdnotou působí jako spořič obrazovky.. Kouzelníci z Waverly neurazí, ale druhý den nejste schopni souvisle popsat, o co ve filmu vlastně šlo..(16.8.2013)

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Prostředí 8/10/// Selena Gomez je opět v pohodě snesitelná, krásné prostředí, dobře se na něj kouká a efekty kouzel taky nejsou špatné -ostatní herci za moc nestojí, chování postav je pro dospělého diváka směšné, dějově je to potom slušně řečeno dětinské/// Budu asi o něco přísnější, než si film zaslouží, protože když my jsme byli mladší koukali jsme na podobné filmy s otevřenou pusou a přitom rodiče se na naše pohádky nechtěli ani dívat. Podobné je to teď se mnou, protože z filmu dvakrát okouzlen nejsem. Je velmi nenáročný, jednoduchý ale pro děti zajímavý, poutavý, zábavný apd. Jestli tohle čte kluk, kterému je méně jak 12, ať si k mému hodnocení přihodí 20%. Pokud dívka v tomto věku, tak rovnou 40%. Navíc pravidelný divák seriálu bude u vytržení z toho, že jeho oblíbené postavy opustili kulisy a vydali se do přírody (rozuměj exteriérů). Rozhodně si myslím, že tento film si své diváky najde./// Celkem 45%///(9.12.2011)

Pohodová Disneyovka od které se nedá skoro nic čekat, ale mě překvapila. Nebylo to nudné, ale místy komické a taky občas dost očekávané. Taková ta jistota, že všdechno vždycky dopadne dobře a nakonec dojemné obětí, nechybělo, ale už by se tenhle idealismus mohl zkrotit. PS: Pěkné efekty.(1.6.2010)

CITÁT - Kouzlo, což tašku chránit mělo, zruš se a propusť babí tělo............... CITÁT - Proč bys popužívala něco, co se jmenuje "Zakázaná kouzla?"................ Na mě je to strašně dětský, prostě Disney. Je to určitě zábavné, ale pro mladší generaci. Dlouhé, mnohdy nudné dialogy, hudba, která mě moc neoslovila a příběh průměrně natočený. Bojím se druhého příběhu. CITÁT - Takže teď nemáme rodiče?............. Jsem rozporuplný, je to prostě dětský příběh a děti se baví.(9.10.2013)

Seriál mě nebaví a tudíž mě ještě více udivuje, že film ano..Perfektní výběr herců, Selena se chovala opět jako naivní namyšlená pubertačka,ale jinak dobrý příběh.(4.4.2013)

• - Natáčení probíhalo v Portoriku a Kanadě. (Terva)