Kouzelníci z Waverly - Film (TV film)

Wizards of Waverly Place: The Movie

Scénografie:

Mark Hofeling

Kostýmy:

Mona May

Je to takové hloupoučké, ale dá se na to dívat. Mezi rodinnými filmy horší průměr. Scénář je chvílemi tak trošku infatilní a hloupý. I tak to má svou sílu. Exotické prostředí a trocha kouzlení dělají svoje. Není to nic světaborného, ale svou oblibu u některých diváků si to jistě najde.(25.8.2010)

Od Disney filmu o Kouzelníkách jsem opravdu nic nečekala, obzvlášť, když jsem neviděla seriál, takže jsem ani nevěděla do čeho jdu, ale docela mě to překvapilo. Efekty nebyly tak hrozné jak jsem si myslela, že budou a mě se to vlastně docela líbilo. Ta cesta za Kamenem snů mě docela bavila, i když ten kámen bych rozhodně čekala, že bude větší. No, dám 3* a začnu uvažovat i tom, že bych mohla zkusit ten seriál.(18.11.2011)

• castor

Tohle přece nemůže v konkurenci všech těch Harry Potterů a jiných fantasy sterilních podívaných u mladého diváka uspět..(17.11.2011)

• WANDRWALL

Skutečných kouzelníků už je málo. Vytlačují je hlavně televizní kouzelníci a film taky nechce zaostávat, takže kouzelník na živnost je ohroženějším druhem než řada zvířecích druhů.(25.9.2010)

Na sobotní poledne to ujde. Prostě klasický odpočinkový film, kde se párkrát pousmějete, ale zároveň vám dojde, že už jste v různých obměnách tento film viděli. Potom záleží na tom jaký na takové filmy máte názor. Já většinou pod padesát procent nechodím. A tady taky neudělám výjimku. 50%(17.11.2011)

• - Natáčení probíhalo v Portoriku a Kanadě. (Terva)