Kouzelníci z Waverly - Film (TV film)

Wizards of Waverly Place: The Movie

Mark Hofeling

Kostýmy:

Mona May
  • BoncheR

O kvapku lepšie ako seriál(27.8.2011)

• castor

Tohle přece nemůže v konkurenci všech těch Harry Potterů a jiných fantasy sterilních podívaných u mladého diváka uspět..(17.11.2011)

• Tommassi3

"Je ještě tolik kouzel, která jsem nevyzkoušel !!" - "Kozy ??" - "To měli být tygři !!" ;) Seriál neznám, takže nejsem lapen do sítí nějakých souvislostí, mnoho pozitiv jsem na téhle rodinné záležitosti bohužel nenašel.. Překrásné lokace, hodně příjemný soundtrack, herecké obsazení většinou nesmírně nesympatické a iritující v čele s tragickou Selenou Gomez, infantilní, byť nezbytně očekávaný moralizující, děj, trapné dialogy a kouzla, triky, které dnes již nenadchnou ani sváteční diváky, to vše dává dohromady podprůměrný nedospěle upištěný film, který svojí plochou scénáristickou prvoplánivostí zavánějící výslednou prázdnotou působí jako spořič obrazovky.. Kouzelníci z Waverly neurazí, ale druhý den nejste schopni souvisle popsat, o co ve filmu vlastně šlo..(16.8.2013)

• Tsuki

Po zhlédnutí druhé sezóny seriálu jsem se vrhla na tenhle tv film. Zhruba stejná úroveň jako samotný seriál. Protože se ale jedná o film, je příběh samozřejmě trochu komplexnější a promyšlenější, ale co si budeme povídat - stále je to jen film z Disney Channel, zamýšlený spíše pro mladé náctileté, takže žádné terno to není. Je ale zajímavé sledovat, jak mladá trojice herců, kteří hrají sourozence Russoovi, postupně dospívají. Nejvíc to jde samozřejmě vidět na Jaku Austinovi, který se od první série dost vytáhl a už to rozhodně není ten malý kluk. ~(2,3)~(23.3.2013)

• lennyd

Když máte nadpřirozené (kouzelné) schopnosti, musíte si setsakra dávat bacha, co si přejete - zvlášť pokud při tom máváte kouzelnou hůlkou a z kapsy vám trčí kniha s těmi největšími kouzly. Nebo se vám stane to co Alex, která díky svému potěšilému přání přišla o rodiče - resp. o to, že se někdy potkali - a tudíž mohli zplodit ji a její bratry. A pokud s nimi urychleně nenajde bájný Kámen snů, zůstane toto kouzlo natrvalo, a ona i s bratry navždy zmizí ... Po veleúspěchu Harryho Pottera se ze všech stran vyrojila spousta napodobenin, a toto je jedna z nich. Leč nestačí vzít jen dospívající teenagery, nechat je trochu zakouzlit, a očekávat milióny dolarů jak se podařilo J.K.Rowlingové. Pokud má být film (nebo seriál) k něčemu, musí mít alespoň trochu zajímavý nápad (to tady není), nebo alespoň kvalitní herce (taky ne), případně vizuální triky (taky nic) nebo aspoň nějaký ten vtip (pokud nepovažujete za vtipné trapného průvodce a jeho ptáka (bacha, jde o film pro děti, takže pták je opravdu pták), tak taky nula). No nic, každý den není posvícení..(27.4.2012)

• - Natáčení probíhalo v Portoriku a Kanadě. (Terva)