Kouzelníci z Waverly - Film (TV film)

Wizards of Waverly Place: The Movie

Komedie / Rodinný

USA, 2009, 98 min

Lev L. Spiro

Daniel Berendsen

David A. Makin

Kostýmy:

Mona May

Je to takové hloupoučké, ale dá se na to dívat. Mezi rodinnými filmy horší průměr. Scénář je chvílemi tak trošku infatilní a hloupý. I tak to má svou sílu. Exotické prostředí a trocha kouzlení dělají svoje. Není to nic světaborného, ale svou oblibu u některých diváků si to jistě najde.(25.8.2010)

• Momo_desu

Oproti seriálu dosť slabé..(18.10.2012)

Pohodová Disneyovka od které se nedá skoro nic čekat, ale mě překvapila. Nebylo to nudné, ale místy komické a taky občas dost očekávané. Taková ta jistota, že všdechno vždycky dopadne dobře a nakonec dojemné obětí, nechybělo, ale už by se tenhle idealismus mohl zkrotit. PS: Pěkné efekty.(1.6.2010)

• Tommassi3

"Je ještě tolik kouzel, která jsem nevyzkoušel !!" - "Kozy ??" - "To měli být tygři !!" ;) Seriál neznám, takže nejsem lapen do sítí nějakých souvislostí, mnoho pozitiv jsem na téhle rodinné záležitosti bohužel nenašel.. Překrásné lokace, hodně příjemný soundtrack, herecké obsazení většinou nesmírně nesympatické a iritující v čele s tragickou Selenou Gomez, infantilní, byť nezbytně očekávaný moralizující, děj, trapné dialogy a kouzla, triky, které dnes již nenadchnou ani sváteční diváky, to vše dává dohromady podprůměrný nedospěle upištěný film, který svojí plochou scénáristickou prvoplánivostí zavánějící výslednou prázdnotou působí jako spořič obrazovky.. Kouzelníci z Waverly neurazí, ale druhý den nejste schopni souvisle popsat, o co ve filmu vlastně šlo..(16.8.2013)

Seriál mě nebaví a tudíž mě ještě více udivuje, že film ano..Perfektní výběr herců, Selena se chovala opět jako naivní namyšlená pubertačka,ale jinak dobrý příběh.(4.4.2013)