Kouzelníci z Waverly - Film (TV film)

Wizards of Waverly Place: The Movie

David A. Makin

Kostýmy:

Mona May
  • Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Prostředí 8/10/// Selena Gomez je opět v pohodě snesitelná, krásné prostředí, dobře se na něj kouká a efekty kouzel taky nejsou špatné -ostatní herci za moc nestojí, chování postav je pro dospělého diváka směšné, dějově je to potom slušně řečeno dětinské/// Budu asi o něco přísnější, než si film zaslouží, protože když my jsme byli mladší koukali jsme na podobné filmy s otevřenou pusou a přitom rodiče se na naše pohádky nechtěli ani dívat. Podobné je to teď se mnou, protože z filmu dvakrát okouzlen nejsem. Je velmi nenáročný, jednoduchý ale pro děti zajímavý, poutavý, zábavný apd. Jestli tohle čte kluk, kterému je méně jak 12, ať si k mému hodnocení přihodí 20%. Pokud dívka v tomto věku, tak rovnou 40%. Navíc pravidelný divák seriálu bude u vytržení z toho, že jeho oblíbené postavy opustili kulisy a vydali se do přírody (rozuměj exteriérů). Rozhodně si myslím, že tento film si své diváky najde./// Celkem 45%///(9.12.2011)

• castor

Tohle přece nemůže v konkurenci všech těch Harry Potterů a jiných fantasy sterilních podívaných u mladého diváka uspět..(17.11.2011)

• nash.

Nepříliš zábavná pitominka, která by mohla úspěšně fungovat jako kvíz "Najdi co nejvíc nesmyslů, hloupostí a kiksů v ději i vnitřní logice". Postavená na krutě zdeformovaném, odfláknutém a nevyužitém motivu, který scénárista vykradl z prvního Back to the Future a pro sichr doplnil "indianajonesovským" finále. Produkce to pak dorazila obsazením otravnými týpky jako vystřiženými z Brava, kteří dokonale definují pro televizi divadelní termín "šmíra".(15.1.2012)

Je to takové hloupoučké, ale dá se na to dívat. Mezi rodinnými filmy horší průměr. Scénář je chvílemi tak trošku infatilní a hloupý. I tak to má svou sílu. Exotické prostředí a trocha kouzlení dělají svoje. Není to nic světaborného, ale svou oblibu u některých diváků si to jistě najde.(25.8.2010)

CITÁT - Kouzlo, což tašku chránit mělo, zruš se a propusť babí tělo............... CITÁT - Proč bys popužívala něco, co se jmenuje "Zakázaná kouzla?"................ Na mě je to strašně dětský, prostě Disney. Je to určitě zábavné, ale pro mladší generaci. Dlouhé, mnohdy nudné dialogy, hudba, která mě moc neoslovila a příběh průměrně natočený. Bojím se druhého příběhu. CITÁT - Takže teď nemáme rodiče?............. Jsem rozporuplný, je to prostě dětský příběh a děti se baví.(9.10.2013)