poster

Sin Nombre

 • Mexiko

  Sin Nombre

 • Slovensko

  Bez mena

Krimi / Drama / Thriller / Dobrodružný

Mexiko / USA, 2009, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  La Mara Salvatrucha - Nakládačka za 13 vteřin - Respekt pro svoji čtvrť - Chudoba - Gangy - Vraždy - Imigrace - Deportace - Život za život - 9085550187 - Sin nombre. Drsný snímek pro Evropana, běžný život Mexičana. Dobrá hudba od Marcela Zarvose. Zazní zde třeba Flaca de las Coloradas od Dick el Demasiado http://www.youtube.com/watch?v=L2VkBbgTia4 nebo Déjate caer od Cartel de Santa : http://www.youtube.com/watch?v=D69Z3-xqpZA Jinak ochutnávka zde : http://www.cduniverse.com/productinfo.asp?pid=7872180(5.4.2010)

 • teutates
  ***

  Slumdog Millionaire v pochmúrnejšom a "lacnejšom" obale... hierarchia mexických gangov, láska, zrada, útek, druhá láska, vzájomné potešenie a následna smrť, taktiež nádej... snažil som sa o celkové zhrnutie bez zbytočných kecov, len dodám, že snímok "odsypal" a nenudil... 7/10(2.2.2010)

 • brutale
  **

  Čakal som úplne niečo iné, ako obohraté "láska mení všetko".Organizovaný zločin, obliaty mexickým potom vs. love story a ľuskosť?Načo!? No aspoň maskér si zablbol ...(9.11.2011)

 • Gilmour93
  ****

  Mexický Vlak dětství a naděje. O to první nenávratně přicházejí, to druhé je to poslední, k čemu se mohou upnout.. Nejen že Fukunaga ve svých dílech nabízí podmanivý vizuál, on i opakovaně prokazuje, že umí svým postavám vdechnout život a to je u takových existenciálně-sociálních dramat základním stavebním kamenem. Cesta je očistcem a cíl v nedohlednu..(23.4.2015)

 • Hellboy
  ***

  [KVIFF 2009] Povedený snímek, který ale nepřináší nic nového, nic co by nebylo k vidění jinde, přičemž podobných děl existuje mnoho. Je to samozřejmě něco jiného, ale klidně film přirovnám k filmům Město bohů nebo Trope de elite, které jsou podle mě oba mnohem zajímavější. Co zamrzí možná nejvíc je fakt, že od prvních minut je naprosto jasné, jak film skončí a i když si divák myslí, že snad někde nastane nějaký zvrat, tak to se vážně nestane. Dá se na to v pohodě koukat, ale jednou to stačí. Nicméně na debut velmi dobré, Fukunaga zvládá režii s přehledem. PS: Teď jsem se podíval na Kdysi byli bojovníky a Sin Nombre vypadá zas o něco slabší:) I když je to o něčem dost jiném, to je pravda...(6.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace