poster

Spiklenci

 • Francie

  Complices

 • USA

  Accomplices

Krimi / Drama

Francie / Švýcarsko, 2009, 89 min

 • rt12
  **

  Obyčejná předvídatelná detektivka s nádechem erotiky.(21.5.2014)

 • Enšpígl
  ****

  Sice nejsem velkým příznivcem vypravění příběhu formou dvou časových pásem, protože člověk prakticky ve vteřině musí přepnout pozornost i myšlenky což je alespoň pro mě prostě vysoce rušivý element, leč umím pochopit, že některé příběhy se lépe vyprávět nedají, což je i případ Spiklenců, protože jinak by ta kriminální část nemohla být tak zajímavá a nebudila divákovu zvědavost. Film je však kriminálkou jen z části, tu druhou si pro sebe bere vztahová linie a tady musím říct, že mě to bavilo ještě více. Vztah mezi Vincentem a Rebecou byl opravdu velmi rychlý a občas jsem až zasnul co dokáže láska ze strany ženy. Jenže to není jedinej vztah, který nám ve filmu bují. Pak je tam ještě dvojice policajtů a oni nám tam taky vztahují a jejich vztahování mě bavilo ještě víc, protože ten vztah byl nenápadný, měl takový zvláštní odstup a tím byl právě zajímavý. Po herecké stránce jsou všichni vysloveně na pochvalu a z hlediska filmařskýho taky není moc co vyčítat. Dobrý je taky to, že Francie pořád nezapomíná na svoje mistrovský konce filmů.(14.1.2015)

 • Gavin87
  ****

  Na francouzskou filmovou krimi produkci to není vůbec špatné. Zajímavý děj, avšak rozuzlení je poměrně snadno odhadnutelné.(7.1.2011)

 • claudel
  ****

  Gilbert Melki je zkrátka herec zrozený pro role mafiánů, darebáků a gangsterů. Role policajta mu nesvědčí, stejně jako Emmanuelle Devos, jejich linie dost pokulhává za linií Vincenta a Rebecy, přesto jako celek hodnotím vysoce, jako krimi velmi dobré.(1.9.2012)

 • slunicko2
  ***

  Že prý nespoutaná divoká láska s tragickým a tajemným koncem? No to mě podrž... Divácké atraktivitě v mých očích silně přidává 26letý zelenooký Němec po matce a Francouzs po otci Cyril Descours (prostitut Vincent), jakož i 19letý Jérémy Kapone (gay Thomas). Dovolím si proto být poněkud neobjektivní a dát celkem tři vzrušené hvězdičky.(18.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace