poster

Spiklenci

 • Francie

  Complices

Krimi / Drama

Francie / Švýcarsko, 2009, 89 min

 • Pepinec
  ***

  Francouzi nepokazí víno, sýr, ženu a film. Akorát že i když Spiklenci kuli pikle, pikle kuli, mně tam chybělo - ať už v ději nebo ve vzájemných vztazích - jakékoli překvapení. Třeba kdyby Rebeca v podprsence aspoň jednou našla čtyřky nebo kdyby si Vincent strčil cigáro do pusy opačně. Takhle je to totiž jako sledovat Turné čtyř můstků a doufat přitom, že aspoň jeden ze závodníků přistane jinde než dole pod skokánkem.(29.12.2015)

 • Gavin87
  ****

  Na francouzskou filmovou krimi produkci to není vůbec špatné. Zajímavý děj, avšak rozuzlení je poměrně snadno odhadnutelné.(7.1.2011)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $783,620(8.7.2010)

 • ivishka
  ***

  Celkem dobrý krimi francouzský film. Musím přiznat, že jsem vytrvala hlavně díky Cyrilovi Descoursovi a Jérémym Kapone. Celková zápletka jako taková je mi jasná..d*vka kluk si po netu v kavárně sjednává schůzky s uchýlnými chlápky a prodává tak své tělo..narazí na slečnu bez jakéhokoliv šarmu a elegance a jaksi se do ní zakouká.Dají si po čase sraz a hned je z nich pár. Kluk d*vka lže holce o své práci a zatímco ji oblbuje tak si pěkně vydělává peníze. Pak dojede na svou hloupost tím, že jeho d*vka kámoš ho "omylem" uškrtí a ještě u toho brečí...Hloupá a nehezká holka otěhotněla s d*vkou klukem a dítě si nechala..prošla jí vražda úchylného klienta a žije šťastně až do teď.Jenže nechápu co to mělo být s tím policejním vyšetřovatelem na konci..zase jsem přišla na tu stejnou věc co vím už dlouho - francouzské filmy se netočí pro hlupáky jako jsem já - bohužel.(11.10.2012)

 • rt12
  **

  Obyčejná předvídatelná detektivka s nádechem erotiky.(21.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace