poster

Spiklenci

 • Francie

  Complices

 • USA

  Accomplices

Krimi / Drama

Francie / Švýcarsko, 2009, 89 min

 • slunicko2
  ***

  Že prý nespoutaná divoká láska s tragickým a tajemným koncem? No to mě podrž... Divácké atraktivitě v mých očích silně přidává 26letý zelenooký Němec po matce a Francouzs po otci Cyril Descours (prostitut Vincent), jakož i 19letý Jérémy Kapone (gay Thomas). Dovolím si proto být poněkud neobjektivní a dát celkem tři vzrušené hvězdičky.(18.3.2014)

 • frings
  ****

  Pěkné, televizní...(31.10.2010)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $783,620(8.7.2010)

 • claudel
  ****

  Gilbert Melki je zkrátka herec zrozený pro role mafiánů, darebáků a gangsterů. Role policajta mu nesvědčí, stejně jako Emmanuelle Devos, jejich linie dost pokulhává za linií Vincenta a Rebecy, přesto jako celek hodnotím vysoce, jako krimi velmi dobré.(1.9.2012)

 • igi B.
  **

  Přes ožehavost tématu a hrstku horkých erotických scének jen vlažná eurokrimi, jalová a plytká jak ixtý díl jakéhokoli (no dobře, tak debilní jako "Explozitůra" přiznávám to není...) konvenčního seriálu. S českým dabingem pak tradičně klesající do bažin nočněnedělních šašskotelevizáckých dementívek... °-/ . . . Tak děti, dorebelujte a poučte se a nešoustejte se starými chlípníky, neboť je to příliš snadný výdělek a vy přes ta vaše vymaštěná povrchní a znuděná myslidla máte přece na víc, že... A ten přešťastný koneček s hodným(!) flicem, no to už teda fakt rači robertka do... Konec konců, no vždyť říkám, že to byla jen taková falešná eurokrimi... - - - - - (Poprvé viděno /želbohu s typicky šašskotelevizáckým česdabingem/ 30.10.2011 na >splihlenecké jebničce< , hodnocení 88., komentář zde otrávený jako desátý - 30.10.2011)(30.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace