Fotři jsou lotři

Little Fockers

Fotri sú lotri

Komedie

USA, 2010, 94 min

Tak ako v jednotke i v dvojke som bola zvedavá iba na Roberta De Nira a navyše Stiller tu vyzeral ako dáky bukvičák v svetríkoch. Našťastie ak nerátam Nira tak film pekne oživil i bláznivý Owen Wilson. Také slabšie 3*(13.2.2013)

Těžko uvěřit, že mezi druhým a třetím filmem uplynulo šest let, protože příběh zde navazuje přesně tam, kde skončil, a je to pořád stejně vtipné jako tehdy, když jsem příhody Grega Jebala viděl poprvé a následně podruhé. Pravda, zatímco v minulém filmu ještě malí Jebalové nebyly na světě, tak nyní už se mají čile k světu, ale to je jediná změna oproti předchozím filmům. Já jsem se dobře bavil, příjemně jsem si tenhle film užíval a nepřestával jsem se divit, kam na to ti tvůrci chodí. Tahhle série filmů v mých očích neupadá, ale stále si drží své vynikající kvality, které by jí leckteré ostatní filmové série mohly závidět. Robert De Niro je ve své roli stále stejně úchvatný a fascinující jako před 11 lety, kdy roli Jacka ztvárnil poprvé, obzvláště na konci filmu během závěrečných titulků potěšila scénka, kdy si Jack pouští na YouTube video, v němž ho jeho zeť Jebal paroduje na lékařském kongresu. Také Ben Stiller zůstává v roli Grega Jebala důstojným De Nirovým spoluhráčem a pořád má to jejich soupeření stejnou šťávu jako v prvním díle. Barbra Streisand a Dustin Hoffman už potom jen vtipně doplňují hlavní soupěřící pár tohoto filmu. Já nemám co více dodat, bylo to vtipné, bylo to atraktivní, bylo to zajímavé, uděluji opět, stejně jako u obou předchozích filmů, čtyři hvězdy.(30.12.2011)

Slabší než předešlé dva díly ale pořád se na to dobře dívá, hlavně díky Jessice:)(1.4.2011)

• Ant

Je dost smutné, kam to Jebalové dotáhli, ale naštětí tu vždycky bude první díl.(2.4.2011)

Snesitelná trojka. Dokonce i celkem zábavná, ale nikoliv sama svým humorem, nýbrž dvojicí De Niro/ Stiller (bojím se, že u toho jejich soupeření bych se bavil i u dalších pěti dílů, teda v případě, že bych se k nim ještě dokopal).(2.4.2011)