Kupodivu ne tak blbé, jak jsem předpokládal. Hlavní oporou je sice stále De Niro těžící z těch samých situací, co v předchozích dvou filmech, ale celková úroveň se i tak drží na průměru, až lehkém nadprůměru. Možná je to i tím, že Fockerova rodina (při vší úctě k Dustinu Hoffmanovi, který se sice snaží, ale se scénářem udělá máloco), která mi ve "dvojce" přišla coby hlavní zdroj trapnosti se tu objevuje tak málo. Zhlédnutí Little Fockers rozhodně není ztrátou času, ale na druhou stranu ani filmem, který by člověka dokázal přikovat ke křeslu. Je to sice svou komikou omletá, nicméně slušně obsazená a stále celkem solidní komedie-jednohubka.(5.7.2011)

Třetí "Fotr" mě potěšil o něco více než druhý, chvílemi příšerně přeplácaný a chvílemi zase zoufale prázdný... Tentokrát se mi film zdál vyváženější a jaksi poklidnější. Škoda, že se nevyvaroval "humorných" tělních tekutin a že se scénář řídil starým známým modelem Yebal vs. Byrnes, který už zkrátka nemůže pořádně překvapit. Vtipy tam ovšem byly a povedlo se jich až překvapivě hodně. Nejraději budu vzpomínat na kmotrovské narážky a na bezvadnou parodii Čelistí, kterou Robert De Niro a Ben Stiller v závěru sehráli v bazénu plném plastových míčků. Ta mě rozesmála k slzám. Takže tři a kousek.(21.9.2012)

Možná bych se i dozvěděla, jak tato bitva, v níž Fotři jsou lotři, skončí, jenže to bych nejdřív nesměla asi tak zhruba po hodině sledování začít usínat:) Slabý děj mě ani nijak nepodnítil v tom, abych vydržela až do konce. Za začátku to vypadalo docela uspokojivě, ale pak vše začalo upadat do podprůměru a mě to přestalo zajímat. Rozhodně nejslabší, a doufám, že také poslední díl této trilogie.(9.3.2013)

Proč tolik kritiky? Já se bavil zdaleka víc než u předchozího dílu - už téměř zmizely trapné vtipy a až na závěrečný youtube mix, který si mohli odpustit, nemám výhrady. Jsem radši, když je fór i děj čitelný hodinu dopředu, než aby byl stupidní a trapnej. Od podobných komedií víc nečekám, vím, že to nebude špička. # příběh 5 | hudba 7 | humor 7 | akce 3 | napětí 2 | pustil bych si znova 6(23.7.2011)

• playboxguest

Zasmála jsem se až v samém závěru filmu, jen si nejsem jistá, jestli to bylo tím, že se daná hláška opravdu vyvedla, nebo tím, že mi z té nudy skomíraly buňky, až se stačily v devadesáté minutě naladit na stejnou vlnu... První díl je skvělý, druhý poněkud trapný, ale ten třetí, ten už je jenom prázdnou recyklací předchozího.(13.9.2012)