Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sheen
  ***

  Slabší než předešlé dva díly ale pořád se na to dobře dívá, hlavně díky Jessice:)(1.4.2011)

 • Xmilden
  ***

  Třetí díl překvapivě napravil dojem po zvláštní Dvojce a vrací postavy zpátky tam kam patří. Čili zde máme opět ty správné rodinné trable Jebalovic rodiny, při kterých je upřena pozornost zcela správně na souboj mezi Jacka a Grega. Dustina a Barbry moc není a v menší roličce vypomůže například Harvey Keitel. V průběhu sledování jsem uvažoval dokonce i nad 4 hvězdou. Škoda těch závěrečných minutek. Další díl GodFockera? Sem s ním. 60%(27.9.2015)

 • Cherish
  **

  Po skvělé jedničce a trochu horší (ale pořád dobré) dvojce docela zklamání. Když mi kamarád vyprávěl, jak na tom byli v kině a pořád se u toho smáli, byla jsem hodně natěšená, ale po zhlédnutí jsem si zklamaně uvědomila, že jsem se párkrát maximálně pousmála, ale to bylo tak všechno. Stejně jako u většiny filmových sérií má i tato sestupnou kvalitu. A nezachránili to ani moji oblíbenci De Niro a Stiller.(16.7.2011)

 • tron
  **

  „Oprava strechy neprebieha podľa plánu.“ – „To sa stáva.“ – „Mne nie.“ Už prvé dve časti ma hnevali svojou priemernosťou (ak vezmeme do úvahy bombastické herecké obsadenie). Ale v trojke už mám toho vážne po krk. Nesympatické výkony inak sympatických hercov (tentoraz rovno aj Laura Dernová a Harvey Keitel... v úplne zbytočných rolách), tuctové dialógy, banálne „ohromne vtipné“ scény (grcanice sú ešte tým vydarenejším, čo je alarmujúce) a naťahovaný scenár, v ktorom De Niro ZASA ide po Stillerovom krku, hoci sa už dvakrát „navždy“ udobrili.(23.5.2011)

 • Sonnery
  ***

  Aź budu jednou prostatik - a dá Bůh, že se jím jednou stanu - a budu se naklánět nad toaletní mísu "kapaje", tak se budu v duchu modlit, aby můj syn neviděl Fotry a neobjevil se za mými zády s injekcí.(14.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace