• Sobis87

Zatímco první díl série byl velmi vydařenou komedií, dvojka už poměrně ztrácela na množství vtipů nižší úrovně, avšak stále se jednalo o vcelku dobrou zábavu s několika vynikajícími momenty. Třetí Fotři jsou lotři pokračují v kvalitativně sestupné tendenci série a ve výsledku se jedná o film přinejlepším průměrný. Pokud pominu "krvavou hostinu s krocanem"a parafrázi na Čelisti, vlastně jsem se ani jednou hlasitě nezasmál a většina vtipů představuje pouhou recyklaci již viděného, což platí i pro samotnou zápletku (na konci jedničky zdrhl od rodiny Stiller a přivést zpět ho musel De Niro, ve dvojce to je naopak a ve trojce zase bere roha Stiller, atd.). Dustin Hoffman se ve své roli už jen pitvoří, Barbra Streisand křečovitě recykluje vše, čím spolehlivě bavila ve dvojce, obsazení Harveyho Keitela postrádá logiku a jeho postava je naprosto zbytečná, Laura Dern se také moc nepředvedla a Jessica Alba je přinejlepším průměrný komik. Jediní, kdo dokázali vyjít se ctí i z těch nejtrapnějších momentů (např scéna "mám pětihodinovou erekci, musíš mi píchnout injekci do bimbase") útočících na divákovu bránici skrze laciné fóry, jsou Robert De Niro a Ben Stiller a právě díky nim se dala celá ta hodina a půl celkem bezproblémově přežít. Fotři jsou lotři představují slabý odvar z jedničky a počítat s ním jakožto s autonomním filmem, ve kterém neblbnou herecké legendy, nejspíš bych k němu byl i vstřícnější, ale takhle...jednoznačně zklamání.(24.12.2010)

• -bad-mad-wolf-

Patrně jeden z kandidátů na vítězství v kategorii "počet slavných herců versus trapnost filmu". Fock!(29.10.2016)

• StarsFan

Kdo tvrdí, že druhé pokračování situované kolem rodinky Fockerů a Byrnesů nestojí za nic, bude u třetího dílu pravděpodobně naprosto znechucen. Tahle zvláštně ztřeštěná rodinka už nemá moc co nabídnout, takže krom "vtipů" z traileru (zvracení, krev) nedokáže ve dvou hodinách nabídnout o moc víc než několik sexuálně laděných, komediálně pojatých (tedy to, že se jim zasmějete, je silně zpochybnitelné) scének na téma erekce či homosexualita. Pro mě zkrátka zklamání, které z propadliště jedné hvězdičky na poslední chvíli zachraňuje jen De Niro a jeho mise při objevování tajů internetu aneb ať žije Google, YouTube a remixy.(12.1.2011)

Stejná sranda jako předchozí dva díly, možná se v některejch věcech tlačilo na pilo víc než bylo potřeba, ale i tak sem se nenudil. De Niro skvělej, ostatní taky, děti mi tolik nevadily (možná ta dcera, ale stejně neměla dost prostoru na to, abych z ní bublal). 7/10 a klidně se rád mrknu na čtyřku.(19.8.2013)

• gogo76

Kinami to prefrčalo nejako bez povšimnutia, či nejakého väčšieho ohlasu a to je varovaním. Obsadenie je takmer rovnaké ako pri dvojke, no pribudlo pár absolútne zbytočných postáv ako L. Dern , ale hlavne trestuhodne nevyužitý H. Keitel ako vedúci partie stavbárov. Práve od tejto úlohy som si sľuboval kopec srandy. Tvorcovia sa na to ale úplne vykašľali, rovnako ako takmer na všetko, čo by vo filme malo fungovať, pretože tu nefunguje naozaj nič. Humor takmer žiadny, za celý film som sa tri krát pousmial a trošku vtipná bola iba paródia na čeľuste v závere. Na komédiu s takým obsadením naozaj bieda. Ja sa už 10 rokov nestačím čudovať do akých sračiek sa DeNiro dá zlákať. Kde sú tie časy, keď takmer každý jeho film bol tutovka. Všetok humor v tomto filne sú iba posledné vymačkané kvapky toho , čo dobre funguvalo v prvom dieli. Slávne "I will watching you" už u mňa platiť nebude, dúfam, že ďalšie pokračovanie nevznikne. Pozrieť sa to dá , ale inak je to strata času. 40%.(12.6.2011)

• - Režisér předchozích dvou dílů Jay Roach neopustil rodinu úplně, stále se na trojce podílel alespoň jako producent. (Coldrex)

• - Keď sa Greg (Ben Stiller) v metre stretáva s Jackom (Robert de Niro), ten mu hovorí, že ide kúpiť mlieko. V reálnom živote má Robert de Niro prezývku "Bobby Milk". (misterz)

• - Dustin Hoffman spočiatku odmietol účinkovanie vo filme ako Bernie Focker. Bol nespokojný so scenárom a s výmenou režisérov. Nakoniec sa však dohodol s produkčnou spoločnosťou Universal na natočení šiestich scén. (misterz)