Zásadní problém je hned u žánru. Nekecám, ale já se prvních pětačtyřicet minut prakticky vůbec (vlastně vůbec) nezasmál. Tvůrci jednoduše vaří z vody, sází na výrazně tupější styl zábavy, chybí jim kvalitně napsané, natož pak vypointované dialogy. Přitom ani třetí díl o tom, jak Greg Jebal odráží útoky svého pedantského tchána, nemusel být komediálním omylem, zvlášť když byla jednička dle mého pohříchu nedoceněná. Nepomůže ani hvězdné herecké obsazení vedlejších postav (Jessica Alba coby stíhačka ještě ujde, postava Harvey Keitela je už dost mimo, u Barbry Streisand a Dustina Hoffmana platí, že čím méně, tím lépe), naštěstí trio Stiller, DeNiro a Wilson je stále velmi slušné. Omyly a podezřívání nicméně trpí nulovým napětím, chybí pevnější děj, hodně trapné momenty (klystýr, injekce do penisu) naštěstí brzy vylepší přítomnost expřítele Owena Wilsona, druhá lepší polovina nebo několik solidních scén (schovávaná v bazénku s míčky, porcování krocana). Ty tři hvězdy mi sem ale nakonec sedí líp..(12.2.2012)

• gogo76

Kinami to prefrčalo nejako bez povšimnutia, či nejakého väčšieho ohlasu a to je varovaním. Obsadenie je takmer rovnaké ako pri dvojke, no pribudlo pár absolútne zbytočných postáv ako L. Dern , ale hlavne trestuhodne nevyužitý H. Keitel ako vedúci partie stavbárov. Práve od tejto úlohy som si sľuboval kopec srandy. Tvorcovia sa na to ale úplne vykašľali, rovnako ako takmer na všetko, čo by vo filme malo fungovať, pretože tu nefunguje naozaj nič. Humor takmer žiadny, za celý film som sa tri krát pousmial a trošku vtipná bola iba paródia na čeľuste v závere. Na komédiu s takým obsadením naozaj bieda. Ja sa už 10 rokov nestačím čudovať do akých sračiek sa DeNiro dá zlákať. Kde sú tie časy, keď takmer každý jeho film bol tutovka. Všetok humor v tomto filne sú iba posledné vymačkané kvapky toho , čo dobre funguvalo v prvom dieli. Slávne "I will watching you" už u mňa platiť nebude, dúfam, že ďalšie pokračovanie nevznikne. Pozrieť sa to dá , ale inak je to strata času. 40%.(12.6.2011)

O dost slabší než předchozí dva díly. Bohužel jsem zklamán, čekal jsem víc. Pár vtipných momentů zde samozřejmě bylo, ale na můj vkus ne tolik, jak bych si představoval. Zapadá to do průměru...(19.5.2011)

Scéna DeNiro vs Stiller neměla chybu.(4.12.2012)

• hellstruck

Opakovaný vtip není vtipem. To by si autoři obdobných špatných komedií měli konečně uvědomit. A jestliže byl tady ten "vtip" vyčpělý už v prvním díle, v tomhle (třetím?) se jedná o velice zoufalé herce, kteří se snaží zachránit velice zoufalý počin bez jakéhokoli (!) humoru. Nepamatuji, že bych se u toho jedinkrát zasmála. Myslím, že by se měl vymyslet nový termín pro tenhle žánr, kdy je "komedie" naprosto nevtipná. Vážně. Už to jméno hlavního hrdiny nevyvolává salvy smíchu, ale spíš pocit trapnosti.(8.6.2013)

• - Ben Stiller se nechal slyšet, že po deseti letech, které uběhly od Fotr je lotr, mu konečně přestalo připadat divné oslovovat De Nira "Bobe". (Coldrex)

• - Barbra Streisand, která opět ztvárnila Gregovu matku, je de facto v hereckém důchodu a v posledních čtrnácti letech nehrála v jiných filmech než ve dvojici „Fotrů“. (Coldrex)

• - Zlaté maliny 2011: Nejhorší herečka ve vedlejší roli - Jessica Alba. (Pepinec)