Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Javert
  ***

  Kupodivu ne tak blbé, jak jsem předpokládal. Hlavní oporou je sice stále De Niro těžící z těch samých situací, co v předchozích dvou filmech, ale celková úroveň se i tak drží na průměru, až lehkém nadprůměru. Možná je to i tím, že Fockerova rodina (při vší úctě k Dustinu Hoffmanovi, který se sice snaží, ale se scénářem udělá máloco), která mi ve "dvojce" přišla coby hlavní zdroj trapnosti se tu objevuje tak málo. Zhlédnutí Little Fockers rozhodně není ztrátou času, ale na druhou stranu ani filmem, který by člověka dokázal přikovat ke křeslu. Je to sice svou komikou omletá, nicméně slušně obsazená a stále celkem solidní komedie-jednohubka.(5.7.2011)

 • johnn333
  *

  Novou fekální gardou třetí cenové se stávají vaši oblíbení oscaroví laureáti De Niro, Hoffman a Streisand! A já myslel, že tuhle špinavou komediální práci odvádějí jen bratři Farrellyové a Adam Sandler... 30%(9.5.2011)

 • Xmilden
  ***

  Třetí díl překvapivě napravil dojem po zvláštní Dvojce a vrací postavy zpátky tam kam patří. Čili zde máme opět ty správné rodinné trable Jebalovic rodiny, při kterých je upřena pozornost zcela správně na souboj mezi Jacka a Grega. Dustina a Barbry moc není a v menší roličce vypomůže například Harvey Keitel. V průběhu sledování jsem uvažoval dokonce i nad 4 hvězdou. Škoda těch závěrečných minutek. Další díl GodFockera? Sem s ním. 60%(27.9.2015)

 • MMR
  ***

  O dost slabší než předchozí dva díly. Bohužel jsem zklamán, čekal jsem víc. Pár vtipných momentů zde samozřejmě bylo, ale na můj vkus ne tolik, jak bych si představoval. Zapadá to do průměru...(19.5.2011)

 • TheMaker
  ***

  Nechápu, co na tom filmu stálo 100 miliónů dolarů?!? Ale jinak v pohodě, bavil jsem se, i když musím přiznat, že předchozí dva díly mě bavily více.(4.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace