• playboxguest

Zasmála jsem se až v samém závěru filmu, jen si nejsem jistá, jestli to bylo tím, že se daná hláška opravdu vyvedla, nebo tím, že mi z té nudy skomíraly buňky, až se stačily v devadesáté minutě naladit na stejnou vlnu... První díl je skvělý, druhý poněkud trapný, ale ten třetí, ten už je jenom prázdnou recyklací předchozího.(13.9.2012)

Průměrná bláznivá komedie jako ty dvě předchozí. Ben Stiller se do komedií vždy hodí, ale chtělo by mu to už hodit něco pořádného, ať je na co koukat... 5/10 = 55%(17.4.2011)

První polovina je vlažná a sem tam obsahuje i trapnější momenty (tím vůbec nejtrapnějším je klystýr), druhá je jedním slovem "fajn" a vrací vše do starých známých kolejí. Rodinná nedůvěra pokračuje, vztahy se rozpadají, pak se zase upevňují a všichni jsou přesně takoví, jací byli doposud. Robert De Niro, Barbra Straisand a Blythe Danner opět senzační, Ben Stiller ale jaksi uvadl a odsunutí Dustina Hoffmana do Španělska mě taky dvakrát nepotěšilo... Ve výsledku se ale jedná o poměrně solidní pokračování, které mohlo dopadnout mnohem mnohem hůř. P.S.: Konečně více "pana dokonalého".;-)(3.3.2013)

• TeeAge

|| Scenár: John Hamburg, Larry Stuckey / Predloha: Greg Glienna, Mary Ruth Clarke | Hudba: Stephen Trask | Produkcia: Jane Rosenthal, Robert De Niro, Jay Roach, John Hamburg | Distribúcia: Universal Studios, Paramount Pictures | Štúdio: Relativity Media, TriBeCa Productions, Everyman Pictures | Rozpočet: 100 miliónov $ | Tržby: 310,650,585 $ || Pôvodne za 3, ale kôli neskôršiemu písaniu komentára už vlastne viem, že ten film vo mne po mesiaci nezanechal vôbec nič - emóciu, spomienku na scénu - nič. A to komédií za sto mega neodpustím. Pamätám sa len na to, že som pri sledovaní netrpel, takže lahší podpriemer... S takým hereckým ánsámblom...(1.6.2013)

Třetí fotří díl doplácí na příliš vysokou kvalitu svých starších brášků. Zejména první díl by v kategorii "filmy u kterých se smějeme jako hovada" byl žhavým kandidátem na přední pozice. I když se srovnávím filmů zcela vyhýbám u filmových serií je situace trošku jiná. Ve třetích fotrech totiž všechno humorné už bylo servírováno dříve, z čeho tedy uvařit závěrečný dezert. Všechny postavy už známe, Mr. Gings už umí splachovat prkýnko a Jebal se projebal ke šťastnému rodinému životu. Takže jediný co zbejvalo, zavolat všechny Jebaly i nejebaly před kamery a pokusit se o zázrak, ale ten se prostě zcela zákonitě nemohl konat. Ano, jistě film nepostrádá na vtipu, ale už jen pouze při společných scénách Roberta a Bena. Zbytek scén naházet do hajzlu a poprosit Mr.Gingse o spláchnutí. Tohle už bohužel není ta fotří dálnice s fórama na každým kilometru.(11.1.2011)

• - Ide o desiaty spoločný film hereckej dvojice Ben Stiller - Owen Wilson. (misterz)

• - Barbra Streisand, která opět ztvárnila Gregovu matku, je de facto v hereckém důchodu a v posledních čtrnácti letech nehrála v jiných filmech než ve dvojici „Fotrů“. (Coldrex)

• - V trilogii se v roli bývalého snoubence Gaylordovy manželky objevuje také Stillerův častý herecký partner Owen Wilson, se kterým natočili výrazné kousky jako Zoolander, Starsky a Hutch nebo průměrnou, ale zato velice úspěšnou dvojici snímků Noc v Muzeu. (movieband)