Vrahouni

Killers

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA, 2010, 93 min

• Stegr

40% - Zlaté maliny 2011 - Nejhorší herec v hlavní roli: Ashton Kutcher...(23.7.2012)

Vcelku bezproblémová oddychovka, která sází na sexy hlavní dvojici. Luketic ale zřejmě už nic lepšího než Oko bere nenatočí, na druhou stranu film nenudí, má docela spád a myslím si, že z kina určitě naštvaní neodejdete. Katherine Heigl zraje jak víno :-) 70%(3.7.2010)

• imf

Další náhodná herecká dvojice v narychlo upečené zápletce, která se bohužel snaží být akční. Kutcherovi agenta nevěříte ani když paroháčským lustrem špikuje roštěnky, Katherine Heigl je tentokrát od začátku do konce otravná a ani jí to moc nesluší, ale hlavně se ti dva prostě nikdy nesejdou, ať už v dialogu nebo v situační komice. Tom Selleck a Catherine O'Hara jako rodiče jsou stokrát přirozenější a použitelnější, i když jim v závěru láme vaz nejdebilnější zvrat v historií celuloidové hmoty. Luketic by možná zvládnul natočit reklamu na Ferrari, kterým se Kutcher v úvodu prohání, ale když dojde na akční scény, agentské rošády a velký finiš, selhává tak trestuhodně, že máte chuť někomu narazit na hlavu prázdný kýbl od popcornu. Vsadím se, že ho vyluxujete už v půlce stopáže, protože věřte, že je příjemnější koukat na nafouklou kukuřici než na tuhle tragickou romanticky anorektickou dvojici, která se snaží tu simulovat Pana a paní Smithovi, tu zuřivě bodat prstem do navoněného kýče amerických předměstíček... sama o sobě je ovšem tak vyumělkovaná a neškodně korektní, že tahle snaha působí až ironicky. Bohužel ne dost na to, abyste se jí smáli. Subjektivně nejdelší film posledních několika měsíců.(9.7.2010)

Klasický Luketic, tj. sterilní vizuál, strohá akce a strnulý vyprávěcí rytmus. Ale... Kutcher s bouchačkou je fajn, Heigl střídá jeden "trademark" za druhým a scénář občas překvapí hláškou nebo bizarností. Prostě typická komedie, kterých Hollywood produkuje desítky ročně... v tomhle případě však s příbalem citu k historii kinematografie, což mi přišlo přinejmenším milé. A Catherine O'Hara je... to se musí vidět. 5+/10(29.6.2010)

3.. hvězdy když jsem na tom byl vkině tak ze začátku to byla taková nuda že jsme s kámošem málem rozjeli karty. Pak už to trochu přidalo na akci žačla bitka a to už bylo dobrý a pak už se to rozjelo výborný taková šílená akcička to mám rád...(6.7.2010)

• - Ashton Kutcher dostal za tuto roli anti-Oskara – cenu Zlaté maliny v kategorii herec v hlavní roli. (joshula)

• - Spencer (Ashton Kutcher) nosí hodinky Hamilton Khaki Field Chrono Auto. (Liqid)

• - Původní název filmu byl Five Killers. (JORDY)