Vrahouni

Killers

Vrahúni

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA, 2010, 93 min

Rozhodně neurazí, ale zůstalo to někde uprostřed. Film má scény, kde jsem si říkal, že by to docela fungovalo při vážném pojetí (agent, co se chce odstřihout od minulosti), a naopak místy zase že by to chtělo mnohem ujetější humor. To mě napadlo zejména na konci při odhalení, kdo za tím vším stojí. Letní jednohubka.(5.7.2010)

• Segrestor

Něco tak pitomého, aby člověk pohledal. Přiznám se, že jsem měl problémy to dokoukat soustředěný a bez nutkání k vomitismu. O pevně semknutých rtech bez náznaku úsměvu ani nemluvě. Variací na toto téma již bylo natočeno mnoho a tento majstrštik se řadí spíš k těm horším. Tu hvězdičku dávám z milosti Tomu Selleckovi.(3.1.2012)

Kupodivu docela slušná oddechovka. Ashton Kutcher mi sympatický není, ale Katherine Heigl stíhá za oba... V několika sekvencích je to mírně trapné (hned začátek), fajn míst se ale nejde víc. Za pár dní si sice nebudu pamatovat, že jsem Vrahouny viděl, ale v rámci možností z nich teď mám spíše pozitivní dojem. 5/10(23.7.2010)

Nepřekvapivé, ale milé, vtipné a dobře se na to koukalo. Katherine Heigl to s Ashtonem Kutcherem slušelo. A Catherine O´Hara byla naprosto dokonalá. 4*(20.7.2010)

Kutcher byl na zabití, takže se nedivím, že ho všichni chtěli sejmout. Naopak se divím, že film dokázal dojít až k závěrečným titulkům, protože každou chvíli zakopl o nějaký ten kiks v logice a nakonec se rozmázl o ten finální pointový, který to celé posunul do roviny absurdní frašky. Ale přesto všechno to nebylo zase tak úplně nudné a nestravitelné. Nenáročná jednohubková komedie, ze které občas vypadl vtípek, občas hláška nebo zábavná akce a od počátku do konce to při chuti držela výborná Katherine Heigl.(6.5.2012)