poster

Vrahouni

 • USA

  Killers

 • Slovensko

  Vrahúni

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA, 2010, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pethushka
  **

  Až na jednu scénu k popukání, kdy Katherine drsně jde s bouchačkou za sukní, byl tento film docela nuda. Do těď jsem netušila, že mě Ashton Kutcher může nebavit. Možná to bylo špatným scénářem, možná to bylo Katherine, které to ve filmu, dle mého názoru, příliš neslušelo..každopádně jsem čekala víc. NIC MOC.(29.10.2010)

 • petero
  **

  Po Bounty Hunter ďalšia pohodovka. Hor sa na Knight & Day. I expect something more. Videné: 2x a svete div sa, na druhý krát som si to užil viac. Predsa len keď v závere každý mohol byť zabijákom idúcim dvojici po krku bol výborný nápad na komédiu samozrejme a klasický prihrávač Rob Riggle je tu k popukaniu.(27.8.2010)

 • Ampi
  **

  Nevím, nějak mne od vyššího ohodnocení odrazuje zakončení. Jsem zvědav na Day and Knight, což si myslím je ze stejného soudku.(30.6.2010)

 • nash.
  ***

  Kutcher byl na zabití, takže se nedivím, že ho všichni chtěli sejmout. Naopak se divím, že film dokázal dojít až k závěrečným titulkům, protože každou chvíli zakopl o nějaký ten kiks v logice a nakonec se rozmázl o ten finální pointový, který to celé posunul do roviny absurdní frašky. Ale přesto všechno to nebylo zase tak úplně nudné a nestravitelné. Nenáročná jednohubková komedie, ze které občas vypadl vtípek, občas hláška nebo zábavná akce a od počátku do konce to při chuti držela výborná Katherine Heigl.(6.5.2012)

 • T2
  *

  Rozpočet $75miliónovTržby USA $47,059,963Tržby Celosvetovo $93,397,752Tržby za predaj DVD v USA $15,571,325 //počet predaných kusov 1,032,473 ║ Ďalší absolútne bezvýznamný akčný zlepenec, kde scenár je vývarom maximálnej hlúpej tuctovosti bez kúska dobrého nápadu a lepšieho deja. /videl v kine: 30%/(30.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace