poster

Vrahouni

 • USA

  Killers

 • Slovensko

  Vrahúni

 • Velká Británie

  Killers

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA, 2010, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ***

  Lehce se nabízí srovnání se Smithovi - v tom jsou "Vrahouni" kvalitativně jinde. Je to průměrná akčně-romantická komedie, která neurazí - někde se pobavíte, nemá hluchá místa a nenudil jsem se. Ale ani z ní nejsem nijak odvázanej (děj dost jednoduchý) a ke konci se měnila v parodii (když vezmu v potaz, kdo hrál "vrahouny").(14.8.2010)

 • Chrustyn
  ***

  I přes fakt, že film režíroval tvůrce takových filmů jako "Pravá blondýnka" nebo "Příšerná tchýně" jedná se o slušnou variaci na filmy "Mr. and Mrs. Smith" nebo "Pravdivé lži". Luketic sice neumí natočit akční scény, nedá se ani říct, že by byl film nějak výrazně vtipný a na místě Ashtona Kutchera bych si představil nekolik desítek jiných herců ale přesto má film v sobě něco co u mě zafungovalo a způsobilo, že jsem se po celou dobu slušně bavil a jen minimálně nudil.(4.12.2010)

 • SeBig
  ***

  3.. hvězdy když jsem na tom byl vkině tak ze začátku to byla taková nuda že jsme s kámošem málem rozjeli karty. Pak už to trochu přidalo na akci žačla bitka a to už bylo dobrý a pak už se to rozjelo výborný taková šílená akcička to mám rád...(6.7.2010)

 • playboxguest
  **

  Bavila jsem se slušně, jen ta druhá půlka filmu mi připadala kompletně postavená na hlavu, když se najednou úplně ze všech stali zabijáci, to jsem si musela klepat na čelo, to bylo tak trapný a absurdní (asi to mělo být vtipné...?), že jsem musela snížit na hodnocení ze tří na dvě, protože se mi z toho totálně nadzvedly mandle...(31.12.2010)

 • Segrestor
  *

  Něco tak pitomého, aby člověk pohledal. Přiznám se, že jsem měl problémy to dokoukat soustředěný a bez nutkání k vomitismu. O pevně semknutých rtech bez náznaku úsměvu ani nemluvě. Variací na toto téma již bylo natočeno mnoho a tento majstrštik se řadí spíš k těm horším. Tu hvězdičku dávám z milosti Tomu Selleckovi.(3.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace