Vrahouni

Vrahúni

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA, 2010, 93 min

• Gilmour93

Už jen ta představa, že česač zlatých malin Ashie Samec od kachny je nájemný zabiják, mě pobavila. Zabiják čeho? Filmových rolí? Pavouků v jeskynních Demi Moore? Párkrát se popromenáduje do půl pasu, čímž končí jeho performance a začíná Luketicovo defilé režisérské sterility. I na romantickou komedii primitivní děj, neškodný humor a rozuzlení natolik přitažené za vlasy, že to zavánělo skalpováním..(25.2.2013)

Nepřekvapivé, ale milé, vtipné a dobře se na to koukalo. Katherine Heigl to s Ashtonem Kutcherem slušelo. A Catherine O´Hara byla naprosto dokonalá. 4*(20.7.2010)

• Malarkey

Nepřišlo mi to až zase tak pitomý. Ashton Kutcher a Katherine Heigl se mi v tomhle filmu líbili sice asi tak, jako fakt, že v současnosti po světě koluje horor, který těží ze spamů tipu: pokud tohle nepošleš, zemřeš, ale jinak to mělo docela i šmrnc. Legrace sice nebyla příliš vábná, ale nemůže se tomu filmu upřít, že docela uběhl. Akční scény, když nějaké byly, byly taky fajn, takže se to zkousnout dalo. Tady opravdu záleží na tom, zdali jste schopní přežít ústřední dvojici. Jinak televizi okamžitě odpojte ze zásuvky.(31.1.2011)

Kutcher byl na zabití, takže se nedivím, že ho všichni chtěli sejmout. Naopak se divím, že film dokázal dojít až k závěrečným titulkům, protože každou chvíli zakopl o nějaký ten kiks v logice a nakonec se rozmázl o ten finální pointový, který to celé posunul do roviny absurdní frašky. Ale přesto všechno to nebylo zase tak úplně nudné a nestravitelné. Nenáročná jednohubková komedie, ze které občas vypadl vtípek, občas hláška nebo zábavná akce a od počátku do konce to při chuti držela výborná Katherine Heigl.(6.5.2012)

• novoten

Na Luketica spoleh není. Občas umí vystřihnout fajn žánrovku, občas klopýtne a pak najednou přijde s Vrahouny, kteří pravděpodobně zabili filmovou kariéru Katherine Heigl. Ashtonovy pokusy o špionskou akci působí jako vynucená křeč, chemie hlavní dvojice nefunguje vzhledem ani dialogem a humor byl zapomenut už při první scéně v Nice. Tuhle marnost je tak vzhledem k jindy fajn hercům a scénáristům nutno brát jako ostudný omyl.(28.9.2011)