poster

Vrahouni

 • USA

  Killers

 • Slovensko

  Vrahúni

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA, 2010, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flanker.27
  ***

  Rozhodně neurazí, ale zůstalo to někde uprostřed. Film má scény, kde jsem si říkal, že by to docela fungovalo při vážném pojetí (agent, co se chce odstřihout od minulosti), a naopak místy zase že by to chtělo mnohem ujetější humor. To mě napadlo zejména na konci při odhalení, kdo za tím vším stojí. Letní jednohubka.(5.7.2010)

 • Segrestor
  *

  Něco tak pitomého, aby člověk pohledal. Přiznám se, že jsem měl problémy to dokoukat soustředěný a bez nutkání k vomitismu. O pevně semknutých rtech bez náznaku úsměvu ani nemluvě. Variací na toto téma již bylo natočeno mnoho a tento majstrštik se řadí spíš k těm horším. Tu hvězdičku dávám z milosti Tomu Selleckovi.(3.1.2012)

 • J*A*S*M
  ***

  Kupodivu docela slušná oddechovka. Ashton Kutcher mi sympatický není, ale Katherine Heigl stíhá za oba... V několika sekvencích je to mírně trapné (hned začátek), fajn míst se ale nejde víc. Za pár dní si sice nebudu pamatovat, že jsem Vrahouny viděl, ale v rámci možností z nich teď mám spíše pozitivní dojem. 5/10(23.7.2010)

 • Rosaviva
  ****

  Nepřekvapivé, ale milé, vtipné a dobře se na to koukalo. Katherine Heigl to s Ashtonem Kutcherem slušelo. A Catherine O´Hara byla naprosto dokonalá. 4*(20.7.2010)

 • nash.
  ***

  Kutcher byl na zabití, takže se nedivím, že ho všichni chtěli sejmout. Naopak se divím, že film dokázal dojít až k závěrečným titulkům, protože každou chvíli zakopl o nějaký ten kiks v logice a nakonec se rozmázl o ten finální pointový, který to celé posunul do roviny absurdní frašky. Ale přesto všechno to nebylo zase tak úplně nudné a nestravitelné. Nenáročná jednohubková komedie, ze které občas vypadl vtípek, občas hláška nebo zábavná akce a od počátku do konce to při chuti držela výborná Katherine Heigl.(6.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace