poster

Není zač

 • USA

  Please Give

Komedie / Drama

USA, 2010, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • emma53
  ***

  Byl to zkrátka tak strašně moc normální život všech těch lidiček se všemi jejich problémy, vlastnostmi a postojem k životu, že nevím jestli je to dobře a nebo špatně. Občas jsem se probrala v těch světlejších, nějakou myšlenkou probleskujících momentech, ale jinak ani po dvou dnech, kdy píšu tenhle komentář nezvednu hodnocení výš, protože tenhle snímek mě nějak pocitově minul, škoda.(28.12.2013)

 • T2

  Rozpočet $3miliónyTržby USA $4,033,574Tržby Celosvetovo $4,258,699(17.1.2011)

 • rastlinka
  ****

  Asi staťčí napísať iba jedno - neskutočne podhodnotený film. To myslím hovorí samé za seba.(11.6.2011)

 • rt12
  ***

  Film mi připomínal Chytrou Horákyni. Ani blbé - ani chytré, ani nudné- ani zajímavé, ani zábavné- ani nezábavné, ani neurazí - ani nenadchne. Le résultat de la : líbilo - nelíbilo. lepší dvě - horší tři.(2.8.2014)

 • moviefilm
  **

  Nerozumiem. Nerozumiem nominácii na WGA, ani účasti Catherine Keener a Rabeccy Hall na tomto projekte. V Please Give nenájdete jedinú skutočne dobre vypointovanú situáciu, nájdete v nej len nejaké nezodpovedané otázky (kde sa pobral transsexuálny bezdomovec, ktorému Catherine Keener dávala peniaze?) a konanie postáv nie je nijako logicky opodstatnené (Línia s drahými džínsami-Prečo Keener nakoniec svojej drzej papuľnatej dcére tie džínsy kúpila? Prečo sa jej scéra zrazu tak zmenila a poďakovala jej za ne?). Neviem, či film z nejakého dôvodu vôbec stojí za pozornosť...(5.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace