poster

Není zač

 • USA

  Please Give

Komedie / Drama

USA, 2010, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rastlinka
  ****

  Asi staťčí napísať iba jedno - neskutočne podhodnotený film. To myslím hovorí samé za seba.(11.6.2011)

 • moviefilm
  **

  Nerozumiem. Nerozumiem nominácii na WGA, ani účasti Catherine Keener a Rabeccy Hall na tomto projekte. V Please Give nenájdete jedinú skutočne dobre vypointovanú situáciu, nájdete v nej len nejaké nezodpovedané otázky (kde sa pobral transsexuálny bezdomovec, ktorému Catherine Keener dávala peniaze?) a konanie postáv nie je nijako logicky opodstatnené (Línia s drahými džínsami-Prečo Keener nakoniec svojej drzej papuľnatej dcére tie džínsy kúpila? Prečo sa jej scéra zrazu tak zmenila a poďakovala jej za ne?). Neviem, či film z nejakého dôvodu vôbec stojí za pozornosť...(5.1.2011)

 • IQ Tiqe
  ***

  Film se tváří jako nezávislý. Líně se vleče, ale to mu nebrání si sem tam najít místo na originální vtípek. Navíc to vypadá, že language nebyl podroben cenzuře, a tak proniklo určité množství jadrnějších výrazů. které jsou dávkovány ve správném množství - zkrátka každý mluví přirozeně. Nemůžu říct, že by to byla bůhvíjaká zábava, ale současně nemám co vytknout - ovšem pokud hledáte akci nebo záplavu vtipu, tak tohle není správná volba. 50%(17.3.2011)

 • honajz
  **

  Slabé dvě hvězdičky. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/neni-zac.html(5.11.2010)

 • Renton
  ***

  Scénář: Nicole Holofcener .. Sterilní postavy, nevýrazné příhody, divný film.(26.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace