Není zač

Please Give

Komedie / Drama

USA, 2010, 87 min

• Malarkey

Film od žen, pro ženy, o těžkých situacích, zlých obyčejných lidech a toho nejdůležitějšího...pomlouvání, kterého se v životě nezbaví nikdo.(4.8.2011)

V dnešní době Počátků a Avatarů velmi příjemný film, u kterého jsem se i řádně pobavil! Musím se přiznat, že jsem se rozmýšlel nad plným počtem..ale to možná přijde časem..(2.2.2011)

• honajz

Slabé dvě hvězdičky. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/neni-zac.html(5.11.2010)

Byl to zkrátka tak strašně moc normální život všech těch lidiček se všemi jejich problémy, vlastnostmi a postojem k životu, že nevím jestli je to dobře a nebo špatně. Občas jsem se probrala v těch světlejších, nějakou myšlenkou probleskujících momentech, ale jinak ani po dvou dnech, kdy píšu tenhle komentář nezvednu hodnocení výš, protože tenhle snímek mě nějak pocitově minul, škoda.(28.12.2013)

Film mi připomínal Chytrou Horákyni. Ani blbé - ani chytré, ani nudné- ani zajímavé, ani zábavné- ani nezábavné, ani neurazí - ani nenadchne. Le résultat de la : líbilo - nelíbilo. lepší dvě - horší tři.(2.8.2014)