poster

Není zač

 • USA

  Please Give

Komedie / Drama

USA, 2010, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  *****

  Měla jsem to jednoduchý, protože bez ohledu na stav procent mi jméno Nicole Holofcener po dvou příjemných zkušenostech slibovalo, že to zas bude ok. Jak se tu v mnoha komentářích píše, je to o ničem. O krásném ničem, které zasáhne altruismem stižené obchodnice se starým nábytkem hladovějící po zpětné vazbě, jejich hladové manžely, manželů hladové milenky, milenek hladové sestry ... čili nás všechny, co máme někdy vždycky po něčem hlad.(13.3.2011)

 • pan Hnědý
  **

  Ve filmu Není zač nabízí scenáristka a režisérka Nicole Holofcenerová vnímavý a bolestivě legrační pohled na moderní svět plný rozporů, dobrých úmyslů i vrtkavých morálních postojů. Přináší zášť, nenávist, ale i přátelství a pochopení doplněné o břitký humor a dojetí. Rebecca Hall, Amanda Peet, Catherine Keener, Sarah Steele, Lois Smith v hlavních rolích. Hudební doprovod Marcela Halla. Přes zajímavou myšlenku, nejedná se o mojí krevní skupinu, ale i rozředěnou až vlažně chutnající kávu, filmové pásky.(18.11.2011)

 • Malarkey
  **

  Film od žen, pro ženy, o těžkých situacích, zlých obyčejných lidech a toho nejdůležitějšího...pomlouvání, kterého se v životě nezbaví nikdo.(4.8.2011)

 • Loki81
  **

  Nuda az na strechuuuuuuuuu... :(((19.10.2010)

 • honajz
  **

  Slabé dvě hvězdičky. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/neni-zac.html(5.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace