Není zač

Please Give

Komedie / Drama

USA, 2010, 87 min

Poklidná, troch úsměvná story ze života dvou sousedů na patře. Obyčejný život s obyčejnými starostmi. V podstatě asi ničím vyjímečný film, ale zase dobře udělaný i odehraný. Vlastně ani nevím jak to, že se mi tak líbil. 70%(15.1.2015)

Asi staťčí napísať iba jedno - neskutočne podhodnotený film. To myslím hovorí samé za seba.(11.6.2011)

V dnešní době Počátků a Avatarů velmi příjemný film, u kterého jsem se i řádně pobavil! Musím se přiznat, že jsem se rozmýšlel nad plným počtem..ale to možná přijde časem..(2.2.2011)

Byl to zkrátka tak strašně moc normální život všech těch lidiček se všemi jejich problémy, vlastnostmi a postojem k životu, že nevím jestli je to dobře a nebo špatně. Občas jsem se probrala v těch světlejších, nějakou myšlenkou probleskujících momentech, ale jinak ani po dvou dnech, kdy píšu tenhle komentář nezvednu hodnocení výš, protože tenhle snímek mě nějak pocitově minul, škoda.(28.12.2013)

Měla jsem to jednoduchý, protože bez ohledu na stav procent mi jméno Nicole Holofcener po dvou příjemných zkušenostech slibovalo, že to zas bude ok. Jak se tu v mnoha komentářích píše, je to o ničem. O krásném ničem, které zasáhne altruismem stižené obchodnice se starým nábytkem hladovějící po zpětné vazbě, jejich hladové manžely, manželů hladové milenky, milenek hladové sestry ... čili nás všechny, co máme někdy vždycky po něčem hlad.(13.3.2011)