Není zač

Please Give

Komedie / Drama

USA, 2010, 87 min

Měla jsem to jednoduchý, protože bez ohledu na stav procent mi jméno Nicole Holofcener po dvou příjemných zkušenostech slibovalo, že to zas bude ok. Jak se tu v mnoha komentářích píše, je to o ničem. O krásném ničem, které zasáhne altruismem stižené obchodnice se starým nábytkem hladovějící po zpětné vazbě, jejich hladové manžely, manželů hladové milenky, milenek hladové sestry ... čili nás všechny, co máme někdy vždycky po něčem hlad.(13.3.2011)

• pan Hnědý

Ve filmu Není zač nabízí scenáristka a režisérka Nicole Holofcenerová vnímavý a bolestivě legrační pohled na moderní svět plný rozporů, dobrých úmyslů i vrtkavých morálních postojů. Přináší zášť, nenávist, ale i přátelství a pochopení doplněné o břitký humor a dojetí. Rebecca Hall, Amanda Peet, Catherine Keener, Sarah Steele, Lois Smith v hlavních rolích. Hudební doprovod Marcela Halla. Přes zajímavou myšlenku, nejedná se o mojí krevní skupinu, ale i rozředěnou až vlažně chutnající kávu, filmové pásky.(18.11.2011)

• Loki81

Nuda az na strechuuuuuuuuu... :(((19.10.2010)

Film se tváří jako nezávislý. Líně se vleče, ale to mu nebrání si sem tam najít místo na originální vtípek. Navíc to vypadá, že language nebyl podroben cenzuře, a tak proniklo určité množství jadrnějších výrazů. které jsou dávkovány ve správném množství - zkrátka každý mluví přirozeně. Nemůžu říct, že by to byla bůhvíjaká zábava, ale současně nemám co vytknout - ovšem pokud hledáte akci nebo záplavu vtipu, tak tohle není správná volba. 50%(17.3.2011)

• Malarkey

Film od žen, pro ženy, o těžkých situacích, zlých obyčejných lidech a toho nejdůležitějšího...pomlouvání, kterého se v životě nezbaví nikdo.(4.8.2011)