poster

Není zač

 • USA

  Please Give

Komedie / Drama

USA, 2010, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • moviefilm
  **

  Nerozumiem. Nerozumiem nominácii na WGA, ani účasti Catherine Keener a Rabeccy Hall na tomto projekte. V Please Give nenájdete jedinú skutočne dobre vypointovanú situáciu, nájdete v nej len nejaké nezodpovedané otázky (kde sa pobral transsexuálny bezdomovec, ktorému Catherine Keener dávala peniaze?) a konanie postáv nie je nijako logicky opodstatnené (Línia s drahými džínsami-Prečo Keener nakoniec svojej drzej papuľnatej dcére tie džínsy kúpila? Prečo sa jej scéra zrazu tak zmenila a poďakovala jej za ne?). Neviem, či film z nejakého dôvodu vôbec stojí za pozornosť...(5.1.2011)

 • T2

  Rozpočet $3miliónyTržby USA $4,033,574Tržby Celosvetovo $4,258,699(17.1.2011)

 • rt12
  ***

  Film mi připomínal Chytrou Horákyni. Ani blbé - ani chytré, ani nudné- ani zajímavé, ani zábavné- ani nezábavné, ani neurazí - ani nenadchne. Le résultat de la : líbilo - nelíbilo. lepší dvě - horší tři.(2.8.2014)

 • honajz
  **

  Slabé dvě hvězdičky. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/neni-zac.html(5.11.2010)

 • Aelita
  ****

  Film, který mi nejvíce ze všeho připomněl Vratné lahve a Nestydu. Podobná těm českým drobná mozaika ryze civilních příběhů je docela nezvyklá pro americký film a o to více přínosná, protože poprvé za dlouhou dobu jsem měla pocit, že nahlížím do (skoro) reálné každodenností obyčejných Američanů. A podobně jako v těch českých filmech ani zde se nedělo nic objevného, převratného či úchvatného, nicméně to, co prožívali muži, ženy a děti v tomto filmu, vykreslovalo jejích charakter, situaci a stav mnohem trefněji a výstižněji, než mnohé oskarové snimky. Nejvíce sympatické však pro mne bylo to, že na rozdíl od stejně civilního Dalšího roku celkové vyznění tohoto filmu vůbec nebylo tak bezvýchodné a depresivní jako u Mikea Leigha. Prostě ano - pořád něco končí, ale to neznamená, že končí pro všechny. Takže díky za lehký smutek i radost. Není zač.(10.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace