Nemrtví

David Morlet

David Morlet

Nicolas Massart
  • Caelos

Zajímavý nápad, nudné provedení...(4.3.2011)

• Hadža

Zombici se maji strilet.Do hlavy!A ne lecit,to je pak celkem nuda,vetsinu casu komorniho charakteru.Masky slusne,krve dost.Ale kamerou prosim,kdyz uz se neco deje,tak vytrvale netrast!(27.2.2013)

• Terka.K

Asi zatím nejslabší film na téma "nakažlivý vir" ... nebylo to úplně nejhorší ale slabé!(13.11.2012)

Oblíbený žánr a zombie nákaza, ale příběh slabší akce jen chvílemi, tak to docela nudilo. Mohlo to být lepší. Když už sme u Francouzů tak Horde bylo lepší. 50%(20.9.2010)

Mutants působí chladně nejenom svým zasněženým prostředím, ale i svým bizarním zpracováním. Zombíci zde vypadají opravdu k světu a jsou vyšperkovaní do posledního detailu, což mě na první pohled u takového nízko rozpočtového filmu mile překvapilo. S krví se tu nešetří, ale na té počítačové se mělo ještě trochu více zapracovat. Při scénách například s mačetou, nebo i střelbě se krvavé cákance okatě ztrácely ve vzduchu ještě dřív, než dopadly na zem. Závěr nebyl špatný a tak celkově si myslím, že se to dokoukat v pohodě dá. Škoda jen toho jednotvárného prostředí a demence několika vedlejších postav.(12.7.2011)

• - Film měl premiéru 31. 5. 2009 na Filmovém festivalu Gérardmer ve Francii. (Terva)