poster

Nemrtví

 • Francie

  Mutants

Horor / Sci-Fi

Francie, 2009, 95 min

Režie:

David Morlet

Scénář:

David Morlet

Kamera:

Nicolas Massart
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terka.K
  **

  Asi zatím nejslabší film na téma "nakažlivý vir" ... nebylo to úplně nejhorší ale slabé!(13.11.2012)

 • S.Quentin QUALE
  **

  Uf, tak tohle je sic hodně krvavý zombies biják, u Frantíků to ani není nic neobvyklého, ale to je spolu s maskama asi tak všecko, za co můžu nějakou hvězdu pohodit. Scénář je naprosto minimalistický, nic neříkající, nejhorší pak je divákův celkový nezájem o postavy a dění ve filmu. Jako zombie nouzovka OK, jinak tohle nebrat. 49%(13.10.2013)

 • Chatterer
  ****

  Divák je vhozen přímo do Francie sužované krvelačnými monstry. Svižný film, kde se toho zbytečně moc nenakecá.(17.12.2009)

 • honajz
  **

  Pokus o křížence 28 dní poté, Shining, Věci z bažin a Mouchy. Vynikající atmosféra zasněžených hor, na druhé straně naprostá absence logiky. Spousta otázek. Proč s sebou původně brali tu vojandu? Co celou dobu jedí? Proč je vždycky potřeba jít nahodit pojistky - kdo je předtím a proč vypínal? Holce krev stříká do psy, ale nenakazí se. Holka nedokáže přelézt plot, dokonce ji to ani nenapadne... Hvězdička za docela pohlednou hlavní hrdinku, i když se občas chová jak pitomec, druhá za atmosféru hor v zimě. Kamera při akci a zběsilé střihy však naprosto otřesné.(12.10.2010)

 • tron
  **

  Mám rád zombíčiny a myslel som, že Francúzi im dajú niečo, čo im nedali Američania, Taliani či Briti. Ale je to len more klišé – od klišé postáv po klišé zvraty. Nezačína to úplne márne, ale dej sa čoskoro stal natoľko fádny, banálny a krajne neoriginálny, že skutočne neverím, že by mohol nadchnúť fanúšika pod-žánru, ktorí videl aspoň 50 najslávnejších zombíčin. Škoda, že tvorcovia nevyužili pozoruhodnú výpravu: dej sa odohráva v obrovskom opustenom komplexe uprostred zasnežených hôr. V skutočnosti sa ale v zasnežených lesoch odohrá len jedna krátka naháňačka. Čakal som „zombícke OSVIETENIE“... bol som naivný.(27.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace