poster

Nemrtví

 • Francie

  Mutants

Horor / Sci-Fi

Francie, 2009, 95 min

Režie:

David Morlet

Scénář:

David Morlet

Kamera:

Nicolas Massart
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ***

  Francouzům celkem jdou točit horory. Děj začíná už po vypuknutí nákazy a zaměřuje se zpočátku na jednu malou skupinku přeživších, která svým výběrem ušla. Je tu sice míň zombíků, místo toho tu nejsou žádné trapné scény, které by byly padlé na hlavu. Možná takový lepší průměr.(22.11.2012)

 • Dexter1
  ***

  Tento francúzsky krvavý snímok je priamo úmerne rozdelený na dve polovice. Prvá vyzerá ako minimalistická zombie dráma a tá druhá už je klasický zombie masaker. Ak si odmyslím celkom nesympatické herecké obsadenie, tak s celkovou vizualizáciou som spokojný. Ako výrazne mínus vidím hlavne v tom, že tento kúsok sa berie neskutočne vážne a to v každej polohe. Súhlasím aj s komentármi, ktoré tvrdia, že La Horde bola lepšia, ale ak by sme sa mali baviť o maskách a technickej úrovni, tak Mutanti valcujú Hordu.(26.8.2011)

 • Hrabka
  *

  Ne, ne, ne, ne, ne! Sáhodlouhá zasněžená nuda. Kdyby se ke konci nezačalo něco dít, tak je to jasný odpad! Nezajímavě podané téma, které mě obvykle dokáže slušně zaujmout, ale tady to bylo utrpení. Dřív než se začne vůbec něco dít, tak spím jak dudek. Ne vážně, 4/5 filmu jsou tak hrozně nezáživné, plné nezajímavých rozhovorů, nudných pasáží s dlouhými záběry na nic a dvěma, později několika, postavami, které prostě nemají divákovi co nabídnout. Ke konci se to sice trochu rozjede, ale i ta akce nestojí většinou za moc. Mutanti, kteří byli celkem povedení, to vytáhli aspoň na tu jednu hvězdu, ale jinak to bylo velké utrpení. 20%(11.2.2011)

 • iamek
  ***

  Od spojení Francouzký zoombie film jsem si sliboval mnoho. Jenže film byla jedná velká nudná pakárna bez kapičky nápadů nebo jiné inovace. Hlavní hrdinové byli nesympatičtí a nudní. Aspoň se nešetřilo umělou krví.(12.6.2011)

 • Hadža
  **

  Zombici se maji strilet.Do hlavy!A ne lecit,to je pak celkem nuda,vetsinu casu komorniho charakteru.Masky slusne,krve dost.Ale kamerou prosim,kdyz uz se neco deje,tak vytrvale netrast!(27.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace