poster

Frozen

Drama / Thriller

USA, 2010, 93 min

Režie:

Adam Green

Scénář:

Adam Green

Kamera:

Will Barratt

Hudba:

Andy Garfield

Producenti:

Peter Block

Střih:

Ed Marx

Kostýmy:

Barbara Nelson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ***

  Solidní survival. Zručně natočené na minimu prostoru a s naprosto zanedbatelným rozpočtem. Kupodivu psychologie postav funguje a jejich jednání dává v rámci mezí logiku a smysl. Budete jim zaručeně fandit a to je to hlavní. Některé sekvence skutečně mrazivé.(26.8.2015)

 • Pilda17
  ***

  SPOILER!: Tento film je opravdu celý jen o té samé věci a to dostat se z lanovky, kde je obrovská zima. Jeden z hlavních hrdinů se dostane do problémů a spadne. Zlomí si nohu docela nechutně. Poté ho sežerou vlci. Druhý hrdina se dostane dolu a uteče. Bůh ví co se s ním stalo. A nakonec hrdinka, který spadne na nohu lanovka a i přesto, že byla 1m od vlka jí nesežere. Dostane se pryč a film končí ŠŤASTNĚ. S prominutím a bohužel jsem vám v krátkém sestřihu ukázal to nejdůležitější, co se odehrálo. V podstatě se odehrává na jednom místě a postavy se jen baví a řeší problém... 5/10 = 50%(3.7.2010)

 • sarkas21
  *****

  Napětí se dá krájet od začátku až do samotného dokonce,protože je divák nedočkavý jestli se aspoň jeden ze tří smolařů zachrání.je hezké že do scánáře zahrnuly i vlky kteří se s lidmi umí rychle vypořádat.Dodává to spíš hororové napětí než drama,na mě to tak působilo teda.(13.11.2011)

 • petero
  *****

  Už z ukážky som tušil že z tohto budem nadšený. Adam Green je šikula. Hatchet je sranda horor pri ktorom som sa už dávno tak dobre nepobavil. Dvojku očakávam s nadšením ale Frozenom prekvapil pretože tentoraz žiadne srandičky tu nemajú čo robiť. Sympatcké postavy sa správajú v rámci logiky. Uviaznutie na lanovke je vyriešené s prehľadom, no nebrať si so sebou mobily na svah? No dobre. Dajme tomu. Ale nejede o to. Jednoducho som sa vcítil do deja, postáv a toho čo museli prežiť a o to šlo hlavne. Videné: 2x(7.9.2010)

 • Superpero
  ***

  Bacha asi sem napíšu nějaký spoilery. Jako ze začátku mě to bavilo a hrdinové jsou sympatičtí. Celej ten nápad s uvíznutím na lanovce je super a představa, že by se to mohlo stát i vám je pěkně znepokojující. Jenže pro mě atmosféra skončila, jakmile ten kluk seskočil. Měl otevřenou zlomeninu obou nohou a udělal jau a pak tam jen seděl a normálně se s nima bavil, jako by se nechumelilo. :)(15.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace