Frozen

Will Barratt

Andy Garfield

Peter Block

Ed Marx

Adolescentná existenciálna survival dráma, ktorá nie tak blbá ani béčková, ako by ste čakali. Bez sofistikovaného scenára a na dvoch metroch štvorcových dokáže strhnúť a zaujať. Pretože je uveriteľná, charakterové vykreslenie postáv prirodzené, ich chovanie realistické a servírovanie napínavých scén (jedna z nich naozaj dosť krutá) dobre vyvážené s tymi dialógovými. Štyri hviezdy dávam pre dobrý pocit, že podporím malý nenápadný film, ktorý si to zaslúži.(6.11.2011)

Na tuhle zimu hádám dlouhé fronty na pomu. Je to vcelku příjemný film i předtím, než dojde na tu osudnou jízdu. Líbivý začátek a seznámení se sympatickými postavami rozhodně neurazí. A protože ve zbytku nebila do očí neschopnost hrdinů řešit situaci - naopak se chovali vcelku hodnověrně - a podařilo se obstojně divákovi distribuovat trauma a napětí ze vzniklé situace, svou šanci snímek určitě nepromrhal. Koukám na své prsty a nehty mi zdá se zůstali všechny, hrůza to ale byla slušná. Podobným snímkem o bezvýchodné situaci je Otevřené moře. Alternativa: Open Water, 127 Hours, Open Water 2: Adrift.(21.9.2010)

Cool originální svižný béčkový thriller bez jakýchkoli duchů a vraždících zabijáků. I tak jde vybudovat skvělá atmosféra. Je pravda, že občas je chování postav divné, ale já jsem se u filmu bavil a to je hlavní. Víc hororů z netradičního prostředí. 70%(2.10.2010)

Tři kamarádi jedou na hory - 30 minut debilního tlachání o ničem a jakože představovačka. ŠMIK. Uvíznouv noci na lanovce a zbývá hodinové psychologické drama o 2-3 lidech, ve kterém jsou dvě drsně naznačené vyhrocené situace , spousta očekávaného a vzhledem k předchozímu i překvapivý konec. 50%(14.9.2010)

Já jsem se při filmu rozhodně nenudil. Skvělé herecké výkony, děsivá atmosféra (doporučuji koukat na film v noci).... Prostě film, jak má být! Jelikož jsem tvořil titulky, film jsem viděl asi 5 x. A znám každou scénku :-) Je fakt dobrý.(17.8.2010)