poster

Mstitel (video film)

 • USA

  Dangerous Man, A

 • Slovensko

  Nebezpečný pomstiteľ

Akční / Thriller

USA, 2009, 94 min

Režie:

Keoni Waxman

Kamera:

Nathan Wilson
 • Webb
  *

  Seagal stále k smíchu, filmařina stále k smíchu, jen kvůli tomu jsem si sehnal další kousek v jeho filmografii. Ano, skutečně to funguje lépe než řadové komedie u kterých se často ani jednou nezasměju. Pouze toto v novém Seagalovo snímku vidím jako přínos. Kdyby to bylo lépe natočené (režie, střihy, kamera, scénář) mohlo by to fungovat i jako parodie na akční filmy.(24.2.2010)

 • jojinecko
  **

  Najlepší Seagalov film za posledné obdobie, pričom sa samozrejme stále nevyhrabal zo škatulky "naivný akčný zábavný shit". Stevenovo herectvo je samozrejme opäť "dokonalé", jeho hra mimických svalov je pastvou pre oči a citlivú dušu:) Trochu nám maestro aj pochudol a zrýchlil tak, že sa na parchantov len pozrie a oni lietajú vzduchom. Skrátka ďalšia perla, čo si budeme vravieť...(20.1.2010)

 • destroy83
  ***

  Steven Seagal se začíná zvedat z bahna a jeho filmy dostávají příchuť kultovních pecek jako Nico, Nemilosrdná spravedlnost či Muž s cejchem smrti. Příběh mstitele, alias Shana Danielse začíná justičním omylem, při kterém přijde Daniels nejen o svou čest a zásluhy za službu vlasti, ale i svou ženu. Po šesti letech se vrací z vězení a je pořádně nasranej, takže to hned odnesou dva flákači, kteří se ho pokusí obrat. S flaškou tvrdýho alkoholu rozjímá na poloopuštěném parkovišti, kde se připlete do přestřelky mezi čínským gangem, zkorumpovanými policajti a mlaďasy patřící k ruské mafii. Tím se roztáčí kolotoč bitek a přestřelek s celkem vydařeným příběhem, ve kterém za sebou Daniels nechává řadu zkrvavených mrtvol. Steven pořádně přitlačil na pilu, brutálními scénami se ve filmu opravdu nešetří a krev stříká ne všechny strany. Ovšem zrychlování mlátiček a často ultratupé dialogy hodně kazí výsledný dojem z téhle vůbec ne špatné akční pecky. Podtrženo sečteno, u mě za poctivé tři hvězdy.(9.9.2010)

 • - Vyjma novomexických lokací, v nichž film z kraje roku 2009 vznikal, byly některé filmové záběry pořízeny i v Kanadě. Na samotný závěr filmu je dokonce záběr na jezero Chateau Lake Louise, které se nachází v kanadské provincii Alberta. (ssfan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace