Mstitel

Nebezpečný pomstiteľ

Akční / Thriller

USA, 2009, 94 min

• Webb

Seagal stále k smíchu, filmařina stále k smíchu, jen kvůli tomu jsem si sehnal další kousek v jeho filmografii. Ano, skutečně to funguje lépe než řadové komedie u kterých se často ani jednou nezasměju. Pouze toto v novém Seagalovo snímku vidím jako přínos. Kdyby to bylo lépe natočené (režie, střihy, kamera, scénář) mohlo by to fungovat i jako parodie na akční filmy.(24.2.2010)

No zas až také dobré, ako to tu vychvaľujú mi to neprišlo. Film sám o sebe je tak za 2*. Jednu pridávam za to, že som sa zas bavil na Stevenov účet. Páči sa mi, ako takmer 60 ročného obtlstého chlapa za celý film nikto ani neškrabol. Bil sa z gangstermi, rusmi, čínskymi elitnými jednotkami. Nič ani rana. Hocikto môže ovládať karate, kung fu pre mňa za mňa aj sumo, no božského Seagala nezasiahne ani raz. Pobavila aj erotická scéna na začiatku. Aj nejaká tá hláška bola. Steven by mal ale skutočne niečo spraviť zo svojou postavou a kondičkou. Ja viem, že už je starý, ale taký Stallone, alebo Chuck Norris sú starší a majú oveľa lepšiu kondičku. Inak ho musím pochváliť, že v akčných scénach sa snažil. Takmer v každej bitke použil skutočné ťahy z aikida a spozoroval som tam aj prvky krav maga. 10 kíl dole a skutočne by som tie jeho ťahy veril. PS: Stále snívam, že vijde film, kde sa stretne Steven práve s Chuckom Norrisom, ale asi by si nedohodli kto vyhrá:-)(6.1.2010)

• Wormboy

Ach jaj, novy Senegal...no sracka, co ine sa dalo cakat a este aj riadne nudna sracka, mal som co robit, aby som nezaspal.(8.2.2010)

• becki_tu

Nestává se často, aby byl Steven nejlepším článkem filmu, potažmo celého filmového štábu. Režisér nezvládá akci, střihač v tom má chaos, hudba je jak z 80.let a o scénáři radši ani nemluvě. Překvapení se nekoná.(7.9.2010)

• mysiak

Seagal natočil 3 dobré filmy za sebou...ja to dnes nechápem..ale nie hýbe sa, dobre sa na to pozerá..a Seagal je cool fuckujúci...Seagal welcome back definitívne...samé prekvapenie...A Dangerous good Seagal(1.1.2010)

• Byron Mann

• - Vyjma novomexických lokací, v nichž film z kraje roku 2009 vznikal, byly některé filmové záběry pořízeny i v Kanadě. Na samotný závěr filmu je dokonce záběr na jezero Chateau Lake Louise, které se nachází v kanadské provincii Alberta. (ssfan)