Mstitel

Nebezpečný pomstiteľ

Akční / Thriller

USA, 2009, 94 min

• Wormboy

Ach jaj, novy Senegal...no sracka, co ine sa dalo cakat a este aj riadne nudna sracka, mal som co robit, aby som nezaspal.(8.2.2010)

** PRIMA COOL HD - Ojojojoj, to jsem se tenkrát s těmi 5 hvězdičkami asi sekl. Dnes mě to téměř vůbec nebavilo. Možná to dělal ten děsný nový dabing, kde panu Štěpničkovi znatelně docházel dech a už to fakt není on. 67%(6.1.2016)

Nesleduju vsechny posledni filmy opaleneho burtika Stevena Seagala, ale tohle bylo prekvapive docela slusny. Rozhodne o poznani lepsi, nez Hlidac a to, co nyni produkuje kolega Dolph Lundgren. Prvni pule bavila hodne, druha o chloupek mene. Nejvetsi zapor, jak pise Lateef, jsou souboje. Jinak nemam vyhrad, pekny tri hvezdicky a jentak dal. [5.5/10 leden 2010](23.1.2010)

Jako hora se tyčil proti Číňanům a z těchto malých hubeňourů si dělal tuhle fackovacího panáka a nebo boxovací pytel. Jednoduše neměli ani proti přestárlému mstiteli žádných šancí. Velmi rychle z nich nalámal hromádky kostí. Po dlouhé době jsem po něčem takovém hodila očkem a jako jo, dalo se. Sice se mi to zdálo krapet splašené, určité části filmu se mi jevily jako nepochopitelně (ne)ukončené. Steven hraje své role jako přes průklepový papír. Vesměs se všude chová stejné, tváří se stejně, spravedlnost vykonává taky stejným způsobem. Jeho první role, které jsem viděla mě bavily, pomalu se ale dostávám do fáze, kdy už mě nudí.(12.4.2014)

• maverick10

Korunovany kral akcniho becka opet nezklamal. Tentokrate si vzal na musku dorosteneckou cinskou mafii, opravdu by me zajimalo, ktery blb vybiral obsazeni, to delali asi nabor na ucilisti ne? To co jsem od toho ocekaval jsem taky dostal a to v mire potrebne na ukojeni me zvedavosti, zda se Seagal posune dal. Neposunul, porad stoji na miste . . . No na Machete jsem teda zatracene zvedavej.(7.2.2010)

• - Vyjma novomexických lokací, v nichž film z kraje roku 2009 vznikal, byly některé filmové záběry pořízeny i v Kanadě. Na samotný závěr filmu je dokonce záběr na jezero Chateau Lake Louise, které se nachází v kanadské provincii Alberta. (ssfan)