Mstitel

A Dangerous Man

Akční / Thriller

USA, 2009, 94 min

• Wacoslav1

Byl jsem šest let ve vězení za něco co jsem nespáchal a předtím jsem se čtrnáct let v armádě učil, jak zabít na tisíc způsobů, takže mi jdi z cesty nebo tě ošklivě zrychtuju! Ok nebudu tak striktní jak jsem byl původně. Sice se ani zde nejedná o žádný regulérní comeback velkého sádelníka a scénář působí, jak kdyby byl sepsán za pochodu a ještě se při tom na place dodatečně improvizovalo, ale patří to mezi filmy ve kterých se Seagal aspoň částečně snaží a sem tam se předvede i v nějaké té bitce a nedělá za něj všechno dubl. Navíc opět přichází to porovnání jeho tehdejší image z tou současnou a musím se opakovat už byl sice prase vyžraný, ale pořád ještě relativně cool a kdyby se víc snažil, tak mohl i v této době pořád točit koukatelné filmy, každopádně na ty slabší dvě hvězdice to v tomto případě po opakovaném shlédnutí nakonec klapne.25%(20.9.2012)

Já jsem se fakt bavil. Akce, mlácení, střílení, nezastavitelný Seagal :)(20.2.2010)

• klerik

Snaha o prostoduchú brutalitu v štýle ako tak znesiteľného KÓDU SMRTI sa cení, ale inak ide o dosť zlý film. Súboje blbo nasnímané, kamera chaotická s hlúpimi spomalenými zábermi... To, že sa postavy chovajú hlúpo je už samozrejmosť... CESTA SMRTI ale aj RUSLAN či BEŠTIA sú niekde úplne inde...(16.3.2013)

• mysiak

Seagal natočil 3 dobré filmy za sebou...ja to dnes nechápem..ale nie hýbe sa, dobre sa na to pozerá..a Seagal je cool fuckujúci...Seagal welcome back definitívne...samé prekvapenie...A Dangerous good Seagal(1.1.2010)

• Korbitch

Na jednu stranu si říkám, konečně film se Stevenem, který se natáčel v USA, na tu druhou se proklýnám, že jsem od toho něco čekal. Ikdyž je fakt, že Steven je tady zase starej, dobrej, nasranej lámač rukou, nohou a vlastně všeho, co se lámat dá.(17.8.2012)

• Byron Mann

• - Vyjma novomexických lokací, v nichž film z kraje roku 2009 vznikal, byly některé filmové záběry pořízeny i v Kanadě. Na samotný závěr filmu je dokonce záběr na jezero Chateau Lake Louise, které se nachází v kanadské provincii Alberta. (ssfan)