Mstitel

Nebezpečný pomstiteľ

Akční / Thriller

USA, 2009, 94 min

• Korbitch

Na jednu stranu si říkám, konečně film se Stevenem, který se natáčel v USA, na tu druhou se proklýnám, že jsem od toho něco čekal. Ikdyž je fakt, že Steven je tady zase starej, dobrej, nasranej lámač rukou, nohou a vlastně všeho, co se lámat dá.(17.8.2012)

Ne, Steven nezhubnul, v kožený bundě je opět našlapanej jak Roseanne v elasťákách a už vůbec netočí lepší filmy než obvykle, ale co se změnilo je to, že tu konečně jen nešermuje rukama a neplácá soupeře, ale tady je prostě rozmlátí jak ořechy, využívá svojí obrovský 200 kilový postavy a každýho, kdo se mu postaví do cesty, rozmaže po stěnách, rozmlátí jeho hlavou stůl a nebo ho doslova vmlátí okýnkem do auta, Steven se tady s padouchama opravdu nesere a co, že příběh je debilní, dialogy ještě víc a že alespoň slovní zmínka o indiánech nesměla chybět.(6.9.2010)

Je to na Seagala trošku změna, není to klasická Seagalovka, má to i lepší příběh, odehrává se ve více lokacích a Seagal se dokonce spřátelí s Ruskou mafií a dokonce není ani policajtem.Souboj na parkovičti proti Čínanovi byl nejlepší z celého filmu a také se mi líbila přestřelka ve skladišti.Nebo to jak Seagal rozmlátil 2 burany před supermarketem " Hele kreténi, nechci se s váma do ničeho zaplést, nedávno mě pustili z basi za vraždu takových zmrdů jako jste vy dva, chčes vidět jak ti rozmlátím xicht? Tady se sundá kryt a pak tím bušíš do obličeje" Skvělá podívaná,akorát se v poslední době zvýšila vulgarita v jeho filmech.Stačilo by kdyby 10 kilo zhubl a bude zase Nico víc než zákon.(6.1.2010)

Pro mě Segal po dlouhé době, příběh slabší, mohlo to být propracovanější. Napřiklad postava jeho ženy poté, co ho opustí, se už neobjeví - že by ji jen tak nechal jít??? Každopádně si s Číňany pěkne pohazuje a ty jeho pohyby, uplně jiná kategorie v porovnání s jinými filmy... Takže za Segala *** .... Jinak zajímavost: Segala ve filmu nikdo ani jednou neudeří :)(12.1.2010)

Pišta už zase láme končetiny. Jen je škoda, že to je vlastně z toho filmu všechno, co za něco stojí (přítomné Asiatky nechme protentokrát stranou). Kamera je místy hrozná, příběh tuctový a řekl bych, že je zbytečně přepostavováno. Ale koukat se na to dá a je potěšující, že se Steven dostal alespoň do polohy, kdy je na filmu nejlepší on sám (a my, jeho fandové přece na jeho filmy kvůli ničemu jinému nekoukáme) a tady je, při jeho věku, dost v pohodě.(27.3.2014)