Mstitel

Nebezpečný pomstiteľ

Akční / Thriller

USA, 2009, 94 min

• Wacoslav1

Ne ne a proste jeste jednou ne! Stevene sadelniku do ceho si to zase vlezl?! ja nepatrim mezi lidi kteri si mysli ze akcni film potrebuje neco jako propracovany scenar ale tenhle pusobi dojmem jak kdyby byl sepsan za 5 minut a pri nataceni se jeste improvizovalo dodatecne ale vem to cert co tu mame dal? k Seagalove vzhledu uz se nevyjadruju vsechno je tradicne tak zbesily ze neni videt vubec nic divny co? a navrch jeste to hodnoceni klame 52%?! dobrej for ja to beru ze ma stale hodne fandu ja sem ale uz navzdy exfanda dokud hodla ucinkovat v podobnych skvostech(20.9.2012)

• klerik

Snaha o prostoduchú brutalitu v štýle ako tak znesiteľného KÓDU SMRTI sa cení, ale inak ide o dosť zlý film. Súboje blbo nasnímané, kamera chaotická s hlúpimi spomalenými zábermi... To, že sa postavy chovajú hlúpo je už samozrejmosť... CESTA SMRTI ale aj RUSLAN či BEŠTIA sú niekde úplne inde...(16.3.2013)

Chtělo by se říct klasická Seagalovka, jenže ono se to té klasice v mnoha směrech vymyká. Příběh je tentokráte koukatelný, není kopii desítky jiných Seagalových filmů a i přes svou stařeckost a tloušťku to Steven mlátí jako za mlada, což je něco co bych od něj už nečekal, ne po uplynulých deseti letech, kdy točil filmy na hraně odpadu a nudného průměru. Kamera byla fajn, scénář vcelku ušel, dialogy sice nebyly moc svižné a originální, ale dalo se. Hrozný byl střih a přesuny v čase, to tvůrcům vůbec nevyšlo. Pak takové ty klasické nemoci akčních filmů, jako střelné zbraně, které se nemusí přebíjet, tentokrát perlila obzvláště brokovnice. Potěšilo mě, že chlapíci se samopalama sice nenosili vojenské uniformy, ale vypadali uvěřitelně, jako že jsou fakt z armády, to byl docela plus. A za vyhrůžku ruského bosse poldovi, musím dát hvězdu nahoru, protože to bylo něco, co trumfne obrovské množství trháků a lepších, nadupanějších filmů. Ten kratičký rozhovor stojí za to, jen kvůli němu se na to podívám v budoucnu s klidem znovu. Bavil jsem s filmem se Stevenem Seagalem jako už dlouho ne.(31.8.2011)

Pišta už zase láme končetiny. Jen je škoda, že to je vlastně z toho filmu všechno, co za něco stojí (přítomné Asiatky nechme protentokrát stranou). Kamera je místy hrozná, příběh tuctový a řekl bych, že je zbytečně přepostavováno. Ale koukat se na to dá a je potěšující, že se Steven dostal alespoň do polohy, kdy je na filmu nejlepší on sám (a my, jeho fandové přece na jeho filmy kvůli ničemu jinému nekoukáme) a tady je, při jeho věku, dost v pohodě.(27.3.2014)

• becki_tu

Nestává se často, aby byl Steven nejlepším článkem filmu, potažmo celého filmového štábu. Režisér nezvládá akci, střihač v tom má chaos, hudba je jak z 80.let a o scénáři radši ani nemluvě. Překvapení se nekoná.(7.9.2010)