poster

Dare

 • Velká Británie

  Dare

Drama / Romantický

USA, 2009, 100 min

Režie:

Adam Salky

Scénář:

David Brind

Producenti:

Mary Jane Skalski

Střih:

John F. Lyons

Kostýmy:

Caroline Duncan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JASON_X
  **

  Popravdě na tohle jsem se podíval jen proto, že tam hraje Rooney Mara a já na ní byl zvědavý (líbil se mi její výkon v The Girl with the Dragon Tattoo). Nepatřím do cílové skupiny diváků, kterým je toto dílko primárně určeno (teenager s menšinovou sexuální orientací). Psychologické drama? To jako vážně? To by pak mohla být "psychologické drama" i každá latinskoamerická telenovela... Šup s tím do koše.(24.4.2013)

 • Alementina
  *****

  Presvedcive hledani sama sebe. Dokonale zahrane. Ty tiche sceny, kdy neni zadny hudebni podkres a jen presne minimalisticke dialogy! Vsechni tri hlavni predstavitele pro me byli uplne nove tvare, ale odted je mam ve svem filmovem hledacku. Dostalo me to.(9.2.2010)

 • Eldrick
  ****

  Naprosto přesná psychologická studie dospívajících teenagerů, kteří si neví rady se svými city, sexualitou a sami se sebou. V nezávislé produkci a s kvalitním obsazením.(19.6.2011)

 • JohnCZ
  ***

  Dare je zvláštní psychologické drama na kterém mě však vadil jeden fakt - ač se to snažilo tvářit realisticky, byl to ve výsledku jen hodně za vlasy přitaženej film. Johnny ok, ale co se týče Alex a Bena, to bylo naprosto mimo mísu. Neustále jsem tápal, o co že jim vlastně jde.(3.1.2013)

 • eLeR
  ***

  Zahrané výborne, bože tí ale boli stratení ... ale taký nejaký blbý pocit mi zostal po filme, já Ti nevím Karle ...(11.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace