Dare

John F. Lyons

Kostýmy:

Caroline Duncan
  • JASON_X

Popravdě na tohle jsem se podíval jen proto, že tam hraje Rooney Mara a já na ní byl zvědavý (líbil se mi její výkon v The Girl with the Dragon Tattoo). Nepatřím do cílové skupiny diváků, kterým je toto dílko primárně určeno (teenager s menšinovou sexuální orientací). Psychologické drama? To jako vážně? To by pak mohla být "psychologické drama" i každá latinskoamerická telenovela... Šup s tím do koše.(24.4.2013)

Presvedcive hledani sama sebe. Dokonale zahrane. Ty tiche sceny, kdy neni zadny hudebni podkres a jen presne minimalisticke dialogy! Vsechni tri hlavni predstavitele pro me byli uplne nove tvare, ale odted je mam ve svem filmovem hledacku. Dostalo me to.(9.2.2010)

Naprosto přesná psychologická studie dospívajících teenagerů, kteří si neví rady se svými city, sexualitou a sami se sebou. V nezávislé produkci a s kvalitním obsazením.(19.6.2011)

Dare je zvláštní psychologické drama na kterém mě však vadil jeden fakt - ač se to snažilo tvářit realisticky, byl to ve výsledku jen hodně za vlasy přitaženej film. Johnny ok, ale co se týče Alex a Bena, to bylo naprosto mimo mísu. Neustále jsem tápal, o co že jim vlastně jde.(3.1.2013)

Zahrané výborne, bože tí ale boli stratení ... ale taký nejaký blbý pocit mi zostal po filme, já Ti nevím Karle ...(11.9.2013)