poster

Winning Season, The

Komedie / Sportovní

USA, 2009, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Feel good filmy fakt můžu a rád mnohé odpustím, když se dobře bavím a film ve mně něco zanechá. The Winning Season táhne z obyčejné a předvídatelné pohádky o vítězství jako vždy perfektní Sam Rockwell...nebýt jej, dostaneme Coache Cartera, akorát v horším podání a bez Samuela. Nakonec je nám tedy naservírován sen mladých vesměs pohodových baskeťaček s občasnými WTF momenty, ale hlavně perfektně zahraným nesympatickým trenérem, který si vás ale nakonec dokáže získat a nechat vás zapomenout na občasnou nudu...70%(29.8.2014)

 • kajda.l
  ***

  The Winning Season je další z mnoha klasických středoškolských snímků se sportovní tématikou. V osobním i profesním životě vyhaslý v alkoholu, vzteku a sebelítosti se utápějící lúzr dostane novou šanci. Šanci, kterou se značným cynismem a opovržením přijme, není sice nic bezvýznamnějšího než trénovat dívčí sportovní tým, ale pořád to není tak ponižují jako pomocná práce umývače nádobí, že? :) Film po celou stopáž jede v zaběhnutých klišé sportovních filmů, nechybí zde i lásky, krize sexuální identity, rozvody, alkohol a bla bla bla. Ale film má jednu obrovskou výhodu, pokud vás baví pohled na Emičku a Můru (Emma Roberts a Rooney Mara - mladé hvězdy poslední doby a budoucí velké hvězdy) tak zde si jich poskakujících po palubovce užijete do sytosti. Dále musím pochválit ne úplně klasické zakončení, na Americký snímek, čekal bych smrdutý patos a ono ne. A hlavně Sama Rockwella, jehož pohoda a hlášky vedou celý film, zde jedna výběrová při dialogu s Rooney u níž jsem se málem potrhal smíchy a je krásně pravdivá. "What's your type?" - " I like big tits and an onion butt." - "What's an onion butt?" - "It's an ass that brings tears to your eyes." Přes velmi průměrnou vizuální stánku bylo vidět, že herci si to prostě užívali. Příjemná nenáročná podívaná a lepší tři.(24.11.2013)

 • JohnCZ
  ****

  Nezávislé oddychovky, ty já rád. Sportovně založené filmy moc nemusím, ale díky Emmě Roberts a hlavně výbornému Samu Rockwellovi, který hláškuje o sto šest, to byla výborná zábava, která neskutečně rychle utekla.(27.12.2011)

 • FFilipCZ
  ****

  Parádní ONE MAN SHOW v podání Sama Rockwella, když se k tomu přidá ještě pohledná Emma Roberts a pár vtipných scének, máte o zábavný večer postaráno. Jak tu již psal skoro každý předemnou: Není to film, ke kterému bychom se vraceli každý týden a dívali se na něj pořád dokola a dokola, ale ostudu si stoprocentně neutrhl. Možná by tam mohlo být více humoru, občas jsem ho postrádal.(9.12.2011)

 • Tomik.
  *****

  Jsem děsně neobjektivní, ale vidím to takhle: už jenom ta možnost vidět Emmu Roberts hopsat po hřišti v basketbalovém úboru = ach, to pro mě bylo jako kdyby se ten nejtajnější sen stal skutečností. Jak já miluju sportovně založené holky. Jasně, příběh byl fajn atd., ale půvabná Emma jednoznačně převálcovala všechno ostatní a jsem si jist, že si za půl roku z tohoto snímku na nic jiného než ji pamatovat nebudu. Sportu zdar! :)(31.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace