Divnej týpek

Scénografie:

Richard A. Wright

Kostýmy:

April Napier

Klasicky Hess, ale tentokrat postavam chýbala prirodzena roztomila divnost. Boli skor nesympaticke a umelo vykonstruovane. Dost mi vadilo aj par nechutnych vtipov. Nabuduce snad Hess natoci nejaku normalnejsiu divnost. : ). Proste nieco, co sa bude viac drzat pri zemi. 5/10.(14.12.2010)

• ivishka

Skvělý příklad samodestruktivního filmu, který při pár scénách(hned od začátku)naznačuje, že je nemožné se dodívat do konce..Vydržela jsem až do chvíle, kdy hlavní hrdina Benjamin uteče z kina kde se promítá jeho zfilmované knižní dílo,vyzvrací se do koše a přiběhne za ním holka co se mu delší dobu líbí a políbí ho na tu celou pozvracenou pusu..Nejen, že je to jedna velká banda vlasatých zhulených hlupáků co zřejmě v jakémsi opojení z nějákého silného matroše natáčí film ale jakým způsobem..Tohle je přesně to, co bych si nikdy nepřála aby se stalo z filmového průmyslu...Ještě nikdy se mi nepodařilo doslova čučet na film s otevřenou pusou a ani jednouse nezasmát tudíž popisek uvedený v obsahu mě absolutně nepřesvědčil(o pobavení).Úryvek:Dr.Ševalije či jak se to píše:bezpochyby nejlepší slova, co jsem napsal:podle jejího krku je to kvočna tohle není bradavice to je přece předseda galaxie. Myslím, že Michael Angarano má na víc.(9.4.2012)

• Nach

Mysleli toto tvůrci vážně? Pokud ano, pochybuji o jejich duševním zdraví. Pokud ne, pak měli nabízet tento film zadarmo a na jeho obal přidat nápis: Sledování tohoto filmu ničí vaše zdraví. Jak jinak si vysvětlit "komedii", jenž hraje na strunu nechutnosti a hnusu od první do poslední minuty. Herci vypadají jako anorektičtí usoplenci jejichž herectví je stejně záživné jako v záchodě plavoucí h--- exkrement. Ještě hůře je na tom scénář, který musel napsat imbecil s deviantní úchylkou. Nikdo jiný nemohl vymyslet tak blbý příběh, stupidní chování postav, nesmyslné jednání (včetně přímých řečí), příběhovou sci-fi sekvenci (létající jeleni s tryskovým pohonem a raketovými zbraněmi jsou jen vršek ledovce) a vůbec všechno, co zde vidíme. Korunu tomu nasadil samotný režisér (pokud to tedy není i sám scénárista), jenž tuto tragédii završil stejně strašnou režií a již zmíněným výběrem postav. Nikdy jsem nevěřil, že to řeknu, ale oproti tomuto filmu jsou ty od Asylum jako ze zlatého fondu světové kinematografie. Pokud tedy máte rádi svůj život a chcete si zachovat vaše duševní zdraví, Divnému týpkovi se obloukem vyhněte. Varováni jste byli. 0%(22.11.2011)

• KajusaK

Viděla jsem to už dávno, ale ne nelíbilo se mi to..Podprůměrná komedie kterou polovina lidí ani nedokouká(17.2.2014)

Už jsem se tak nějak sžil se skutečností, že komedie tady tradičně dostává brutálním způsobem na frak. Proto by mě také zajímalo, co si ti, kteří na film koukali, představovali od filmu, který se jmenuje Divnej týpek. A to je prosím ještě právě on jedinej v tom filmu, kterej se řadí mezi ty normální. Pokud si chcete odpočinout, absolutně vypnout, určitě neváhejte. Komedie je to sice brutální, ale nemůžu říct, že ne nevtipná. Šíleně bláznivá, ujetá, ale vůbec bych o ní neřekl, že je například trapná. Prostě je jiná a takových filmů si v dnešní době cením ještě víc.(15.7.2011)