poster

Divnej týpek

 • USA

  Gentlemen Broncos

 • Slovensko

  Čudný čávo

Komedie

USA, 2009, 85 min

Režie:

Jared Hess

Scénář:

Jerusha Hess

Hudba:

David Wingo

Kostýmy:

April Napier
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cariada
  ***

  Ty tři hvězdy jsou hlavně za skvělou hudbu.(23.6.2011)

 • kleopetra
  odpad!

  Uživatelka Rosana vystihla můj názor.(11.1.2011)

 • dobytek
  ***

  Divnej týpek, divnej film a divnej humor... Fakt nevim, jak mam tohle ohodnotit. Celou dobu se u mě střídaly pocity "tak tohle je geniální fór" a "ježišmajra, tohle je trapný" a to dost často třeba během jediný scény. Ona ta hranice mezi humorem a trapností je někdy dost tenká. Ale to záleží hlavně na vkusu každýho soudruha, jak má tuhle hranici nastavenou. Celkem dokážu pochopit, že někdo dá odpad a někdo jinej zase 5 hvězdiček. I když teda nechápu, že ty odpady tady maj takovou převahu. Za sebe dávám neutrální 3 hvězdy.(23.7.2011)

 • MáŠa
  ***

  Bylo to docela dost divné, ten kluk a všechno celkem mimo realitu, ale mělo to zajímavé hlášky, takže shlédnutí nelituju(12.12.2010)

 • decouble
  ***

  Hessovy filmy mají vlastní svéráznou estetiku a principy. Divné, nevzhledné, nesympatické postavy z polozapomenutých koutů Ameriky. Statičtější aranžmá záběrů. Příběhy a scény, které postrádají dramatické napětí. Motiv rozvedených či mrtvých rodičů anebo jinak deformované rodiny. A nakonec záliba v nevkusu a amatérismu. Tyto atributy mají leccos společného s tvorbou Wese Andersona, ale Hessovy filmy si hůře získávají průměrného diváka, protože ten většinou potřebuje postavu, ke které přilne a identifikuje se s ní. Takový hrdina se těžko hledá i v "Divnym týpkovi", a tento fakt považuju za jeden z hlavních důvodů, že je tento film hodnocen tak prachbídně. Tři * dávám, protože "Gentlemen Broncos" nejsou tolik vtipní jako "Napoleon Dynamite" a "Nacho Libre".(30.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace