poster

Divnej týpek

 • USA

  Gentlemen Broncos

 • Slovensko

  Čudný čávo

Komedie

USA, 2009, 85 min

Režie:

Jared Hess

Scénář:

Jerusha Hess

Hudba:

David Wingo

Kostýmy:

April Napier
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ****

  Jedním slovem šílené a jen těžko popsatelné to, co se ve filmu děje. Ten kluk byl naprosto normální, ale všichni ostatní okolo něho byli nějakým způsobem šahlí.(6.12.2010)

 • kleopetra
  odpad!

  Uživatelka Rosana vystihla můj názor.(11.1.2011)

 • Rex Mundi
  odpad!

  Uf! Ako píše Dobytek, hranica medzi humorom a trápnosťou je tenká. Veruže ani mne sa tu nič vtipné nezdalo a väčšinu času som len trpela (ale však dopozerám, nech môžem ohodnotiť, keď už to bol taký omyl). Zúfalý film plný zúfalo idiotských postáv, kde jednooký medzi slepými môže byť kráľom - avšak až po zásahu šťastnej náhody. Príšerne sa škľabiaci Lonnie Donaho (Héctor Jiménez) vo mne vyvolával dávivý reflex.(5.8.2011)

 • ivishka
  odpad!

  Skvělý příklad samodestruktivního filmu, který při pár scénách(hned od začátku)naznačuje, že je nemožné se dodívat do konce..Vydržela jsem až do chvíle, kdy hlavní hrdina Benjamin uteče z kina kde se promítá jeho zfilmované knižní dílo,vyzvrací se do koše a přiběhne za ním holka co se mu delší dobu líbí a políbí ho na tu celou pozvracenou pusu..Nejen, že je to jedna velká banda vlasatých zhulených hlupáků co zřejmě v jakémsi opojení z nějákého silného matroše natáčí film ale jakým způsobem..Tohle je přesně to, co bych si nikdy nepřála aby se stalo z filmového průmyslu...Ještě nikdy se mi nepodařilo doslova čučet na film s otevřenou pusou a ani jednouse nezasmát tudíž popisek uvedený v obsahu mě absolutně nepřesvědčil(o pobavení).Úryvek:Dr.Ševalije či jak se to píše:bezpochyby nejlepší slova, co jsem napsal:podle jejího krku je to kvočna tohle není bradavice to je přece předseda galaxie. Myslím, že Michael Angarano má na víc.(9.4.2012)

 • Rosana
  odpad!

  To si snad deláte legraci! Taková kravina. Ani myšlenka, ani příběh, ani legrace a ani zábava. Ani akce. Ani snaha o zajímavé či umělecké ztvárnění. Hovna, zvratky a hnusní nesympatičtí lidé. Prostě shit!(20.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace