poster

Divnej týpek

 • USA

  Gentlemen Broncos

 • Slovensko

  Čudný čávo

Komedie

USA, 2009, 85 min

Režie:

Jared Hess

Scénář:

Jerusha Hess

Hudba:

David Wingo

Scénografie:

Richard A. Wright

Kostýmy:

April Napier
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Už jsem se tak nějak sžil se skutečností, že komedie tady tradičně dostává brutálním způsobem na frak. Proto by mě také zajímalo, co si ti, kteří na film koukali, představovali od filmu, který se jmenuje Divnej týpek. A to je prosím ještě právě on jedinej v tom filmu, kterej se řadí mezi ty normální. Pokud si chcete odpočinout, absolutně vypnout, určitě neváhejte. Komedie je to sice brutální, ale nemůžu říct, že ne nevtipná. Šíleně bláznivá, ujetá, ale vůbec bych o ní neřekl, že je například trapná. Prostě je jiná a takových filmů si v dnešní době cením ještě víc.(15.7.2011)

 • playboxguest
  ****

  Tak tenhle film mi sedl, postavy i děj jsou chvílema tak absurdní a ujetý, až je to roztomilý. Slušně jsem se bavila, sem tam jsem se zasmála, chvílema jsem nevěřila svým očím, tak to má být. Spokojenost!(25.12.2010)

 • Martin741
  *

  Krasny priklad toho, ze US humor je tomu europskemu ponatiu humoru vzdialeny na desiatky kilometrov. 5 %(14.3.2015)

 • dita.krizova
  ***

  "To jsou tvoje koule?..." Na začátku jsem si říkala "Jé, to je ten milej kluk Sid (Legendy z Dogtownu)." A pak už jsem se jenom divila, co je to za pošuka a co to má za matku. Pravda je, že příběh mě bavil, i když u těch částí typu - Bronko si příšívá koule, jsem si říkala, co za blbost jsem si to pustila a jestli tohle myslí vážně. Taková průměrná komedie, ale za Michaelovy oči a výraz prominu leccos.(27.2.2012)

 • Nach
  odpad!

  Mysleli toto tvůrci vážně? Pokud ano, pochybuji o jejich duševním zdraví. Pokud ne, pak měli nabízet tento film zadarmo a na jeho obal přidat nápis: Sledování tohoto filmu ničí vaše zdraví. Jak jinak si vysvětlit "komedii", jenž hraje na strunu nechutnosti a hnusu od první do poslední minuty. Herci vypadají jako anorektičtí usoplenci jejichž herectví je stejně záživné jako v záchodě plavoucí h--- exkrement. Ještě hůře je na tom scénář, který musel napsat imbecil s deviantní úchylkou. Nikdo jiný nemohl vymyslet tak blbý příběh, stupidní chování postav, nesmyslné jednání (včetně přímých řečí), příběhovou sci-fi sekvenci (létající jeleni s tryskovým pohonem a raketovými zbraněmi jsou jen vršek ledovce) a vůbec všechno, co zde vidíme. Korunu tomu nasadil samotný režisér (pokud to tedy není i sám scénárista), jenž tuto tragédii završil stejně strašnou režií a již zmíněným výběrem postav. Nikdy jsem nevěřil, že to řeknu, ale oproti tomuto filmu jsou ty od Asylum jako ze zlatého fondu světové kinematografie. Pokud tedy máte rádi svůj život a chcete si zachovat vaše duševní zdraví, Divnému týpkovi se obloukem vyhněte. Varováni jste byli. 0%(22.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace