poster

Živý nebo mrtvý?

 • USA

  As Good as Dead

 • Slovensko

  Krutá pomsta

Thriller / Krimi

USA, 2010, 88 min

Režie:

Jonathan Mossek

Kamera:

Frank Barrera

Producenti:

Heidi Jo Markel

Střih:

Lee Percy

Scénografie:

Jade Healy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Guzo
  **

  Škoda, že pointa je jasná už od chvíle, kdy se začne něco dít. Jinak je to celkově takové dost průměrné ve všech ohledech a styl točení opravdu lehce připomněl postarší thrillery. 2,5 *(8.6.2011)

 • blackrain
  ***

  Já jsem se lekla, že ten hřímající kněz měl kolem sebe hákové kříže. Nicméně, nebyl svým fanatizujícím projevem daleko od Hitlera. Oba dva by se klidně mohli chytit kolem ramen. Zasloužil si smrt. Takoví lidé neznamenají nic dobrého. Jenom přinášejí zkázu a utrpení. Vždycky se pak najde někdo, kdo je bude chít následovat nebo je zabije. Postava Helen na tom byla celkem dobře, na to že údajně byla popálená na 54 % těla. Její psychika však zůstala pěkně pošramocená. První půl hodinka je opravdu o ničem. Pořád jsem čekala, kdy se konečně něco pořádného stane.(18.8.2010)

 • Icefist
  *

  Tohle nestojí za obšírnější komentář než- hrozná hudba, mdlé herecké výkony, pitomé dialogy, hloupý příběh. Aspoň že to má jen hodinu a půl, i když i tak je to zbytečně promrhaný čas. Dám jednu hvězdu za snahu, přestože mám sto chutí fláknout tam odpad. 20 % Oblíbená část- vrácení na pětidolarovku(4.12.2014)

 • Tuax
  **

  Tento film se netváří až tak zle, i když je vněm fyzické týrání, spíše je to psychologická hra. Jenže závěr vše postaví na hlavu a posune to celé do absurdní roviny. Což tomu dost ublíží a udělá z toho filmu v konečném důsledku docela ptákovinu. Každopádně mučení a týrání i když není hororového rázu, vypadá poměrně dobře a až do rozuzlení není zcela jasné jak to doopravdy je. Jenže ten konec, to srazí... škoda. Hlavní postava sama o sobě působí dost nedůvěryhodně, nepřijde mi že si do této role zvolili správný typ člověka. Celou dobu jsem si říkal, že se na to nehodí. A příběh je odvyprávěn příliš zmatečně i přes následné odhalení spojitostí, nepůsobí moc srozumitelně. A první půlhodina je docela zbytečná, to jsem si říkal o čem to je? Jen zbytečná vsuvka na vyplnění metráže filmu. 4/10(13.8.2010)

 • Skip
  **

  Hysterické herecké výkony jen podtrhují impotentnost scénáře. Námět by to nebyl až tak špatný, ale kdesi to jaksi kdosi podělal. Pointa byla až moc předvítatelná.(31.12.2012)

 • - Natáčení probíhalo v americkém městě New York. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace