• WANDRWALL
  ***

  Lidový seriál, který je rozvinutím filmu z CT. Nova byla rychlejší a udělala z toho táhlý seriál. Jen zde chybí některé lepší herecké postavy, a jsou nahražené horšími. Např. Jiránková. Je pěkné, že si režisér vzpomenul na měkter herce, kteří mají nyní potíže s penězi a dal jim šanci, aby si něco vydělali...(24.9.2010)

 • Stegr
  *****

  90%(2.12.2011)

 • Hunt
  ****

  Na české poměry velice nadprůměrný seriál s přesným a kvalitním obsazením. Oáza na televizních obrazovkách!(21.10.2013)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Různorodost zdejších komentářů vypovídá o kvalitách Okresního přeboru více než jakýkoliv konkrétní názor. Je místy vtipný, místy nudný, občas trapný, jindy zase trefný a rýpající do vad zkarikovaných postaviček z jakési zapomenuté řitě světa. Za všech okolností je ovšem zábavný. P. S. pro několik obzvlášť vypečených kecálků: Z vesnice nejsem, na fotbal nechodím a knížku od lahváče rozeznám.(20.11.2010)

 • Tosim
  ****

  PŮL LITRU VODY NA PŮL LITRU GAMBÁČE. Prušinovský se v těchto krátkých anekdotách vyloženě našel. Atmosféra i postavičky šlapou, humor je vtipný...ale hlavně - po letech teroru televize nova se dá mluvit o něčem, co z její produkce vyloženě vybočuje. Dost příjemný šok. 70%.(25.12.2010)

 • - V celém seriálu není nikdy zmíněno, o jaký ročník sezony se jedná. Pouze při Ludvově (Pavel Kikinčuk) prezentaci si můžeme všimnout, že se jde o podzimní část roku 2009. Bývalý trenér Josef Hnátek (ve filmu Okresní přebor - Poslední zápas Pepíka Hnátka (2012)  Miroslav Krobot) však zemřel při prohře Sparty se Slavií 1:4, což bylo 6. 10. 2008. Následující sezona by tedy správně měla být 2008/2009. Na to ale navazuje další chyba, jelikož ve filmu Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka se tvrdí, že zmíněná prohra Sparty 1:4 bylo 270. derby. Prohra 1:4 se však týká 268. derby, 270. derby, odehrané v roce 2009, vyhrála Sparta 1:0. Pepik Hnátek tedy nemohl zemřít při tomto zápase, i když by to zapadalo do doby, kdy se odehrává seriál. (ELBobes)

 • - Herce režisér vybíral cíleně. Museli umět hrát fotbal, museli vědět, co je to ofsajd atd. (Elwanelyn)

 • - Původní hospoda místních fotbalistů byla pro potřeby seriálu přestavěna na klubovnu a kancelář klubu byla vybavena odpovídajícím nábytkem, diplomy, společnými fotografiemi a vlaječkami. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace