Průměrný seriál z fotbalového prostředí. Lepší epizody se střídají s epizodami slabšími. Celkově myslím, že těch slabších epizod je většina. Pro TV Nova je to určitě nadprůměr, ale dle mého názoru z toho Nova mohla vytřískat daleko více.(16.1.2011)

Dost možná to nejlepší, co kdy Nova za své peníze stvořila. Hodně povedený vtipný seriál se snadno uvěřitelnými humornými historkami a zcela bez typických nováckých trapáckých fórků.(17.1.2011)

Nikdy v životě se mi nestalo, abych si organizoval čas podle českého seriálu, ale Okresní přebor mě donutil každé pondělí ve 20 hodin zasednout k TV a zjišťovat, na kterém zapomenutém kanálu ta Nova vysílá. Já jsem prostě musel hodit všední starosti za hlavu a šel jsem oběhat tu pravou obranu s Jirkou Luňákem, musel jsem si stěžovat na lavičce na bolístky s Jardou Kuželem, musel jsem kout pikle s předsedou Orlem a já jsem s nimi snad ukradl i ten Forbes. Mně s tou bandou vesnických exotů bylo dobře na hřišti i v hospodě.(20.8.2011)

"Ty vole, Vašku, já jsem to asi posjal... Pepik je tam."XD Poměrně primitivní záležitost, ale po srovnání s jinými českými seriály posledních let je to docela vtipné. Na odpočinek po těžkém dni ideální.(6.9.2010)

Po prvním dílu: ne moc vtipný, ale fakt takový umolousaný ze života. Zatím se těším na pokračování ... 2. díl: "Hokej???" ... "Nééé Ó.Kej!" Lepší se a kvalitkou stoupá někam k Hospodě :) ----- 3 díl. hodně slaboučkých, celkově teda za 60% .. uvidíme dál ---- á po 11 dílech: fakt jako Hospoda.(15.9.2010)