• paascha
  *

  Chápu to tak, že víc jak jednu hvězdu může dát a) jen fanda fotbalu, žijící na malé vesnici a fandící nějakému tomu Slavoji, Tatranu nebo Čechii, b) totální trubka, která nerozezná debilitu od reality, nebo c) fanda Luďka Soboty, což je de facto zároveň za b). Jinak to nevidím. P.S. Ozval se mi jeden z venkovských fandů, znalec sportu a chytré zábavy ve venkovském prostředí, kebrdle, či co, a na jeho osobní přímluvu rozšiřuju seznam o další kategorii. takže za d) vesnická ředkev, co chodí v galoších a vaťáku, smrdí prdama a levným pívem a umí vyjmenovat všechny kopálisty, co se mu do té velké hydrocefalické hlavy vejde: Baroše, Kollera, toho, ehm, Medvěda, Čechýna, pak taky Lojzu, ten hraje beka u nich, v SK Čulibrky, no a Vendá, jasně, to je šutér jako bejk, už dal tří gólí...(12.10.2010)

 • Stegr
  *****

  90%(2.12.2011)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Různorodost zdejších komentářů vypovídá o kvalitách Okresního přeboru více než jakýkoliv konkrétní názor. Je místy vtipný, místy nudný, občas trapný, jindy zase trefný a rýpající do vad zkarikovaných postaviček z jakési zapomenuté řitě světa. Za všech okolností je ovšem zábavný. P. S. pro několik obzvlášť vypečených kecálků: Z vesnice nejsem, na fotbal nechodím a knížku od lahváče rozeznám.(20.11.2010)

 • Psema
  **

  1) Půlhodina nezáživné hlušiny, kde se vcelku slušné (a nerušivě přisprostlé) dialogy "o ničem" vydávají za fotbalově-hospodský humor. Inu, je kam stoupat. 5/10 2) Výrazně lepší než posledně. Lepší zápletka dovede stejné divy jako šikmooký Maradona. 7/10 3) Zoufalé. Idiotská zápletka neobohacená takřka o žádný vtip, či jeho náznak (snad jenom buzerace po zápase potěšila), ale de facto doražená odporně vyhlížející Vilhelmovou, jejíž rádoby dilinka neroztahuje ani bránici, ani poklopce. Jenom nudí. 3/10(7.9.2010)

 • Lateef
  ****

  V současnosti to jediné, kvůli čemu zapínám televizi. Vtipné, řízné, dobře zahrané. TJ Slavoj Houslice vstoupí do podvědomí stejně jako STS Chvojkovice Brod. "Když nastoupí Špekáček, dostanete na fráček..."(20.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace