TV-seriál. Kvalitní ČESKÝ seriál, který opravdu pobaví. Velmi povedený humorný výkon Ondřeje Vetchého jakožto Jirka Luňák. Scény s ním jsou doslova boží. | Průměr všech 16. epizod: 80% (4*) |(24.8.2011)

Tenhle seriál je spíše pro lidi co se pohybují ve fotbale na vesnici. Já mezi ně patřím a můžu říct, že pan režisér se v téhle komunitě musel pohybovat taky. Některé scény jsou prostě pravdivé jako např. zaplatit sekyru z klubové kasy atd.(6.9.2010)

Po prvním dílu: ne moc vtipný, ale fakt takový umolousaný ze života. Zatím se těším na pokračování ... 2. díl: "Hokej???" ... "Nééé Ó.Kej!" Lepší se a kvalitkou stoupá někam k Hospodě :) ----- 3 díl. hodně slaboučkých, celkově teda za 60% .. uvidíme dál ---- á po 11 dílech: fakt jako Hospoda.(15.9.2010)

90%(2.12.2011)

Různorodost zdejších komentářů vypovídá o kvalitách Okresního přeboru více než jakýkoliv konkrétní názor. Je místy vtipný, místy nudný, občas trapný, jindy zase trefný a rýpající do vad zkarikovaných postaviček z jakési zapomenuté řitě světa. Za všech okolností je ovšem zábavný. P. S. pro několik obzvlášť vypečených kecálků: Z vesnice nejsem, na fotbal nechodím a knížku od lahváče rozeznám.(20.11.2010)