poster

Přenašeči

 • USA

  Carriers

 • Slovensko

  Smrtiaca nákaza

Drama / Thriller / Horor

USA, 2009, 81 min

Kamera:

Benoît Debie

Hudba:

Peter Nashel

Producenti:

Anthony Bregman

Střih:

Craig McKay

Kostýmy:

Jill Newell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  ***

  Post apokalyptický KNOCKIN' ON HEAVEN'S DOOR prináša osvedčené klišé sveta zamoreného vírusom len v jemných dávkach. V tomto subžánri sa nájdu projekty ktoré dávkujú beznádej, atmosféru zamorenia, psychológiu postáv, zlých vojakov, pokusné firmy, výskyt mŕtvol v pôsobivejšom podaní. Nič to však nemení na tom, že táto vyvážená road movie je pre fanúšikov príjemným spestrením a taký predskokan Romerovho remaku THE CRAZIES.(28.11.2009)

 • teutates
  ***

  Atmosferické dielo, sympatické a pomerne známe osadenstvo (serials, star trek) no a mnohokrát videná, avšak inak podaná jazda... beznádej, strach, pravidla, krutosť + opäť pohľad na to čo "dokážu" ľudia v takýchto situáciach... 7/10(2.12.2009)

 • juta
  ***

  Není to špatný film o infekční nákaze, ale zase na druhou stranu se zde nic významnýho nestalo, jako to je třeba u jiných podobných nákazofilmů. Ono je těžký, když máte spolucestujícího, který je nakažený, aby nenakazil i ty ostatní.(1.6.2013)

 • Ruut
  *****

  Hodně zajímavý film. Dejme si vedle sebe nejnovější postapokalyptické kousky Carriers, The Road a Book of Eli. Překvapivě tím nejmíň akčním jsou Carriers. Snímek, který je a není o zombíkách. Který je romerovštější než všechny Romerovy filmy. Dostanete tu dokonalepromyšlené a fungující drama plné bezvýchodnosti. 90%.(23.4.2010)

 • A_FISH
  ****

  Tak, když se to líbilo Kingovi.... 3,5(1.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace