Přenašeči

Clark Hunter

Kostýmy:

Jill Newell
  • Hrabka

Průměrný thriller s poměrně zajímavým nápadem, který není tak využívaný jako např. zombie tématika. Nijak zvlášť mě ale nezaujal. Příběh mě nedokázal oslovit a já se občas i nudil. Autoři to mohli udělat zajímavěji, čekal jsem nějaké vysvětlení nákazy, ale nedočkal jsem se. Napětí chvílemi solidní, jindy zase nudný "roadtrip". Pár zbytečných scén a pár nejasností se taky našlo. A konec mě měl jako nějak rozbrečet nebo tak něco? Tak to se bohužel nepovedlo... 40%(21.12.2009)

Úplně jiné než jsem očekával a chtěl, ale přesto poměrně zajímavá podívaná. Místo hororu nebo thrilleru tvůrci přišli s dramatem, které v sobě skrývá úžasně vysoký potenciál. Nutno však bohužel dodat, že ho skrývá opravdu důsledně. Výraznější emoce aby člověk pohledal, napětí ve mně vzbudily všeho všudy tři scény... zkrátka mělo se buď víc tlačit na pilu, nebo jít víc do hloubky. Tohle je takový nedokonalý polotovar. Z Carriers mám prostě pocit trestuhodně nevyužité příležitosti, přesto však dávám slušné tři hvězdy. Dobré to je, ale mohlo by být mnohem lepší.(24.11.2009)

Svědectví light. Steve King by z toho filmu byl nadšený. Skvělá atmosféra, která se pohupuje mezi pohodovým si užíváním a naprostou beznadějí mi prostě sedla. Obsazení se povedlo na jedničku (kraluje Chris Pine) a postavy se chovají pěkně realisticky a když se náhodou nějáká chová lidsky je po zásluze potrestána. Jediná výtka. Trošičku bych prodloužil konec a nechal skápnout i zbytek posádky. Ale lidi holt maj radši štastný konce. P.S: To se na to podívejme, Steve z toho opravdu nadšený byl, dokonce se o tom rozepsal v jednom článku v Entertainment Weekly.(29.11.2009)

Smrtící virus nás vzal zase jednou útokem... Počítal jsem s nálety zombíků, ale o tom tenhle film není. Sledujeme čtyři přeživší na smutné cestě americkou planinou, jejich snahu vyvarovat se nemoci. Akce je minimum, atmosféra to celý úplně neutáhne, přesto to není špatný film (stopáž tak akorát). Netlačí se na pilu, ze všeho je cítit marnost a beznaděj.(28.1.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $104,352Tržby Celosvetovo $5,676,755║ malá skromný film ale dá sa /50%/(19.8.2010)