Kúga no ori: Nami dai 42 zakkjobó

• Japonsko 野獣(クーガ)の檻 Nami 第42雑居房 (více)
Pornografický / Drama / Horor
Japonsko, 2007

pornogrind

No tak předně.Určitě nesouhlasím z tak nízkým hodnocením jaký tady je.Příběh 901 (přidělený číslo ve věznici),která se dostává do ženský věznice.Kde dostává sadu jak od dozorců(dozorkyň),od kápa věznice tak i od svých spoluvězenkyň s kterými chtě nechtě musí sdílet celu.901 není žádný ořezávátko (což vlastně ukáže v uvodní scéně filmu),takže ze sebou rozhodně nenechá orat a svým "spolubydlícím" se postaví.Čímž postupně získá jejich přízeň.Film obsahuje nahotu,sex,nějakou tu krev(není jí moc),ale především mučení.Ať už klasický jako je bičování až po méně tradiční jako je zavírání do naprostý tmy(na několik dní) a následný rozvícení prudkýho světla.Nebo třeba šoky elektrickým proudem.Navíc má film i děj,jsou v něm intriky a jdou z něho cítit emoce.Docela mi vězenkyně přirostly k srdci.Co naopak film postrádá-jsou gore efekty.ale bez těch se to v pohodě obejde.I přesto,že film má evidentně nízkej rozpočet,tak jsem se u něho parádně pobavil a po nedávno shlídnutým kousku Female Prisoner Patient (kterej se sice tvářil jako Women in Prison,ale je to jakejsi porno hegeš) jsem si zpravil chuť.Kdo holduje filmům spadající do kategorie Women in Prison nechť ať zkusí tohle.Rozhodně jsou i lepší a drsnější kousky,ale tenhle si pozornost určitě taky zaslouží.Za mě spokojenost. ()

inutihar odpad!

Velmi nízkorozpočtový japonský film z ženské věznice, který bohužel není tak špatný, aby to bylo zábavné. Všechna očekávaná klišé included. ()