poster

Neopouštěj mě

 • USA

  Never Let Me Go

 • slovenský

  Nikdy ma neopusť

 • slovenský

  Neopúšťaj ma

  (festivalový název)

Drama / Romantický / Psychologický / Sci-Fi

Velká Británie / USA, 2010, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *

  Rozpočet $15miliónovTržby USA $2,434,652Tržby Celosvetovo $9,455,232║ ??? a o čom tom ako bolo, hodinu som vydržal ale kde nič tu nič /25%/(17.1.2011)

 • KevSpa
  ****

  Plakala jsem.(30.1.2011)

 • Silas
  ***

  'Some of us are really born to die....' Až dospějeme do této fáze, lidstvo pozná úpadek. 7O%(12.1.2011)

 • Renton
  ***

  Scénář: Alex Garland .. Všední milostný trojúhelník v nevšedních a dosti neetických rovinách. Absurdně komorní verze The Island (a jiných podobných příběhů) bez vzpoury či jakéhokoliv logického odporu anebo rozvedení důvodů, proč jsou všichni tak odevzdaní a jen tiše zamilovaní..(2.1.2011)

 • Hal_Moore
  ****

  Představte si alternativní historii - svět bez rakoviny plic, AIDS, roztroušené sklérózy. Ideální že? Podobným tématem se zabývá samotný film, i když to tak na první pohled nevypadá. Možná že ideální svět, film Never Let Me Go však staví diváka před otázku - za každou cenu? Film je hodně pomalý a dopodrobna rozebírá a studuje jednotlivé postavy příběhu, jejich jednání, lásku, zradu, nenávist... Vše vykresluje s velkým důrazem na detail a svou melancholickou atmosféru se mu daří přenášet i do okolí diváka. Herecké obsazení nemohlo být přesnější, jestli jsem doposud nebral Andyho Garfielda vážně, rok 2010 to jistojistě změnil. Ke konci dění zpomaluje a začíná stagnovat, což krásně koresponduje se stavem tří hlavních hrdinů. Téměř závěrečná scéna "Musím si vystoupit" patřila k tomu nejintenzivnějšímu, co jsem v poslední době viděl. PS: Keira Knightley má fóbii z filmů, odehrávajících se v současnosti?(9.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace