• xxmartinxx

Až děsivě velké zklamání. Nejhorší Smithův film. O čem to vlastně bylo? Nedokázal jsem ani vnímat zápletku. Pár kusých vtipů, ovšem jako celek zoufale nefunkční.(24.6.2010)

Aj keď je pravda, že Willis mal zatiaľ v každom buddy-movie lepšieho parťáka, tak ani on tomu v tomto filme veľmi nepomohol. Morgan prehrával ako nafetovaná amatérska herečka na konkurze v hollywoodskom štúdiu a Willis sa zas miestami tváril akoby bol po mŕtvici, pretože jeho mimika bola veškerá-žádná. Ukryvdil by som im, keby som nepovedal, že tento film mal pár naozaj skvelých a vtipných momentov, ale Smith v týchto vodách plávať nevie. Vtipné scény boli celkom dobre zvládnuté, ale ich načasovanie a striedanie s akčnými malo niekedy dosť veľkú odchýlku. Scenár žiadna výhra, ale takisto ma vôbec neurazil. 65%.(7.6.2010)

Smrtonostná zbraň 21. století. Willis a Morgan se ze začátku nezdají, jako dobrá policejní dvojka do komedie. Přesto si diváka během první půlhodiny získají geniálními dialogy. Příběh je jednoduchý, ale okořeněný různými zádrhely. Celý film doplňují kvalitní minipříběhy - placení svatby, manželčina nevěra, pošťuchování s kolegy. Všechno do sebe dobře zapadá a to jsem dlouho u policejní komedie neviděl. Konec je trochu odfláklý, podaný standartně, žádná gradace, ale to asi k tomuto filmu patří. Film obsahuje i spoustu narážek na jiné filmy. Začátek nic neslibuje, dokonce to může nerozhodného diváka naprosto odradit od dalšího sledování, kdo ale vydrží příjde si na své. 80% 19.07. 2010(19.7.2010)

„Možná tvá žena trpí TPP poruchou... - Co je TPP? - Touha po ptákovi!" Na poměry Kevina Smithe čistý průměr, na poměry hollywoodské produkce posledních let příjemný počin. Trapácké vtípky ála Michael Bay se naštěstí tentokrát nekonají a Cop Out se tak (alespoň pro mě) stal příjemnou oddechovkou, u které jsem se často mohl od srdce zasmát (starý dobrý R rating) a neusínat nudou. Parodie na buddy movie funguje svižně a hlavně, Willis opět působí jako akční frajer roku.(29.4.2010)

Pocta žánru natočená speciálně pro fanoušky akčních filmů a Bruce Willise. Kdo mezi ně nepatří, ať na Poldy nekouká. Střílení ostrými narážkami nejen slovními, ale i příběhovými (dvojice policajtů? černoch a běloch?), funguje prakticky neustále. Dvojice Willis-Morgan je funkční, i když Morgan má jisté rezervy a mohl by být občas vtipnější, ale sekundující Sean William Scott si mě opravdu podal. Už dlouho jsem se takhle nesmál a já byl i rád, že Kevin Smith tentokrát nechal svoje "snowbally" doma a zkusil trochu jiný šálek kávy. Mě totiž hodně pobavil a klidně si to s chutí někdy zopakuji. PS: jediná škoda je, že jsem většinu těch filmů viděl už příliš dávno:( bude to chtít opáčko...(30.9.2010)