Další film, na který jsem slyšel dost špatných ohlasů (a to recenze ze zásady nečtu, protože si radši udělám vlastní názor) ale skutečnost je jiná. Cop Out je v některých ohledech geniální (narážky na filmy, mimo jiné na Hříšný tanec, Star Wars, RoboCop, Schindlerův seznam a v neposlední řadě i na Smrtonosnou past, kdy Tracymu Bruce řekne, že ten film ještě neviděl! :-D), jenže v několika málo momentech je Tracy Morgan hodně otravný. Většinu času je vtipný a snesitelný, ale měl tam pár momentů, kdy jsem si v duchu přál, ať ho radši umlčí. A myslím, že tohle právě většina nevydýchala… Já se nepovažuju za Smithofila, od něj jsem všehovšudy viděl jen čtyři filmy, když budu počítat i tento. A jak říkám, navzdory (někdy) otravnému Tracymu se jedná o skvělou komedii, kterou si myslím, někteří zbytečně odsuzují. P. S. Trochu SPOILER! A Seann William Scott žije! Jen si chvilku po titulcích počkejte na vtipný dovětek z márnice…(6.7.2010)

• Davies182

Sem tam sem se i upřímně zasmál, takže to nakonec nebylo zase tak špatné. Smith se snaží dělat si srandu nejen sám ze sebe, ale i ze svých oblíbených akčních filmů, bohužel mu to ve většině případů nevychází tak, jak by si asi přál. Úvod ve vyšetřovací místnosti je pohlazením po duši filmového geeka, zbytek filmu bohužel silně nudí a občas nepříjemně čpí divnými vtípky a narážkami. Ještě že často situaci zachrání Seann William Scott, jinak bych u tohoto hloupého výplachu neváhal jít s hodnocením ještě níže...(7.11.2010)

• Fr

Právě tě dostal Bílej blesk! A Černej hrom!..... Táhnou to spolu 9 let. Jeden aby nevypadal jako kretén, musí získat zpět baseballovou kartičku a ten druhej je žárlivej. První co mě napadá (a nepustí!): Co je to za debilního černocha? A těch sraček co mu padá od huby! Ten co psal dialogy je zakomplexovanej debil, neboooo .... prostě dialogy Randella a Danteho (nesmí) nemá říkat nikdo jinej! Omlouvám se všem, kterým jsem nevěřil, sprostý slovo opravdu nepovažuju za vrchol vtipu. Přesto nedávám Odpad! ani 1*. Je tu pár věcí, které hodnocení zvedají. Třeba oceňuji snahu, udělat vtipnou každou situaci, nebo že se to ke konci 1-2 podaří. Pokud si tato komedie(?) najde svoje publikum, rád bych toho člověka poznal osobně. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Jsem vtipnej ukecanej černoch. 2.) Nejsem vtipnej ani ukecanej (a už vůbec ne černoch) a mrzí mě to. 3.) Zjistím, proč je rozumný střílet lidi v kostele. 4.) Zajímá mě, kterej živočich (kromě člověka) provozuje orální sex. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne(28.7.2010)

• Faustka

Omračující cop-ňoumové v přemrštěné (ú)tlemovce. Vyšťavenej matador Bruce Willis s přisátou koulí na noze: dementním raplem Tracy Morganem, tou směšnou figurou, jenž je do češtiny obdařen hlasem pro mě nesnesitelným – skřehotalem Martinem Sobotkou(tím zhoubným nádorem české dabingové elity; za všechny jeho zmršené role tuhle jedinou: „Temný Joker – Heath Ledger“ jehož bezostyšně zneuctil, a to tomu břídilovi nikdy neodpustím. Tímto nemůžu být zcela objektivní, ale to nic nemění na faktu, že jsou Poldové pouze usmoleným výstřelkem Kevina Smithe.(1.12.2010)

Docela fajn zavzpomínání na takový ty detektivní buddies komedie z 80tých 90tých let, kdy to docela frčelo, akorát Kevin Smith se tak strašně snaží vytvořit přesnej prototyp těhle filmů (Jeden z dvojice ukecanej šašek, druhej zase vážnej), že to působí děsně křečovitě, protože je každej charakter hodně přestřelenej a z toho nevypadává ani celkem trapně předpisově nemilosrdnej záporák, kterej by za každou chybku svých lidí sekal hlavy, nicméně i tak je to zábava a hodně mě bavil Seann William Scott, kterej je tu fakt perfektní prudič.(6.6.2010)

• - V jedné ze závěrečných scén filmu, kdy Jimmy Monroe (Bruce Willis) tahá kolegu na balkon, si můžete všimnout, že ho v záběrech drží strídavě levou a pravou rukou i rozdílným úchopem. (kikikrikri)

• - První film Kevina Smithe, který režíruje a nepsal k němu scénář. Zároveň první film Kevina Smithe, který neprodukuje Scott Moiser. (TomikZlesa)

• - Pre dvojicu hercov Bruce Willis a Kevin Pollak sa jedná o tretiu spoluprácu. Zahrali si spolu už vo filmoch Môj sused zabijak (2000) a Rukojemník (2005). (AdamesWWE)