• petero

Slabé chlapci, toto bolo slabé. Willis si to však určite napravý v RED.(27.8.2010)

Dostala ma už úvodná scéna Tracyho hereckého parafrázovania :-D Oddychová chuťovka s bláznivým buddy humorom postavená na ústrednej dvojici, náprotivkoch ako vystrihnutých z Policajta z Beverly Hills a jednom totálne uletenom parkouristovi. Výborne som sa zasmiala.(14.7.2010)

Pěkná poldovská komedie. Ne, není to největší prdel ve filmotéce Kevina Smithe, jak jsem zaslechl v jednom interview s ním, ani to není žádný akční akčňák, jak možná kde kdo neznalý myslel. Je to ale pořád Smith, i když takový trochu áčkovější. Je to prostě dobrá buddy sranda, kde dva newyorští policajti hláškují jeden přes druhého (no, možná spíš jeden na druhého), ať se děje co chce, a všechno berou s humorem. Ústřední herecké duo bylo dobrá volba, jinak mě potěšil Jason Lee a S.W. Scott ("Do you wanna be my jail cell BFF without the forced rape?") ve vedlejších rolích. Jako letní komedie mi to přišlo vhod.(5.7.2010)

Tracy Morgan a Bruce Willis to mi nějak nejde dohromady. Ale na druhou stranu celkem pohodová a koukatelná krimi komedie. Nemůžu si pomoc ale Paul byl někdy až moc přehnaný. ( Hodnocení: 6/10 )(30.6.2012)

• xxmartinxx

Až děsivě velké zklamání. Nejhorší Smithův film. O čem to vlastně bylo? Nedokázal jsem ani vnímat zápletku. Pár kusých vtipů, ovšem jako celek zoufale nefunkční.(24.6.2010)