Doby posledních skautů jsou opravdu nenávratně pryč, bohužel :( Poldové mají rozhodně skvělé momenty, škoda že člověk ví, kdo sedí na režisérské židli. Toho humoru se pak totiž zdá být zatraceně málo. Nejlepší gagy ve filmu má na svědomí samozřejmě S.W. Scott, ale to musel čekat snad každý. Tracy Morgan je pro mě prakticky nové jméno a ve filmu udeří hláškou "že svůj mozek musí krmit." Bruce Willis, již nemá bohužel v posledních letech moc co říct. Přecejen mu patřily léta 90. Nebýt hluché 15 minutovky která se odehrává ke konci v domě Poh Boye, dal bych určitě hvězdy 4. PS: Druhá projekce a já zjišťuje že vše je v naprostém pořádku a přihazuju hvězdu. Podobný problém jsem zažil kdy mě zklamalo Burn After Reading. Abych později zjistil že se jedná o luxusní záležitost.(10.5.2010)

• dobytek

Tento typ filmů byl IN tak před dvaceti lety. Točit tohle v roce 2010 působí jak exhumace filmový mrtvoly. Možná bych to ještě pochopil u nějaký režisérský nuly, ale v případě Kevina Smithe mě to dost nemile překvapilo. Jestli byly ve filmu možná 3 vtipný momenty, tak je to moc. A Tracy Morgan to je vyloženě hereckej omyl. Vzhledem k tomu, že prakticky od první do poslední minuty ze sebe chrlí nějaký rádoby vtipný hlášky, tak jsem myslel, že to snad ani nedokoukám. Pro mě naprostý zklamání.(8.9.2012)

• Enšpígl

Ten tlustej černoch, co dělal parťáka Bruldovi byl tak otravnej, že bych ho nejradši narval do práškovacího letadla a použil jako ekologický hnojivo.(12.9.2011)

• Tosim

Kdyby Willis neměl parťáka, bylo by to lepší. Film, kterej nemá s Kevinem Smithem nic společnýho.(31.7.2010)

Říkat o Poldech, že jsou špatným filmem Kevina Smithe je nepřesné. Správně je to takhle: Je to jen nadprůměrná žánrovka režiséra Kevina Smithe. Má slušný scénář, několik opravdu vtipných momentů a šlapající ústřední dvojicí. Kultovka z toho nekouká, ale fanoušky žánru, kterým vadí, že se dnes všude brousí slovní hrany, Poldové potěší. Jako upomínka zlaté doby, díky které se mnoho z nás stalo celoživotními filmovými konzumenty, totiž fungují více než dobře. Více zde.(19.4.2010)