Pocta žánru natočená speciálně pro fanoušky akčních filmů a Bruce Willise. Kdo mezi ně nepatří, ať na Poldy nekouká. Střílení ostrými narážkami nejen slovními, ale i příběhovými (dvojice policajtů? černoch a běloch?), funguje prakticky neustále. Dvojice Willis-Morgan je funkční, i když Morgan má jisté rezervy a mohl by být občas vtipnější, ale sekundující Sean William Scott si mě opravdu podal. Už dlouho jsem se takhle nesmál a já byl i rád, že Kevin Smith tentokrát nechal svoje "snowbally" doma a zkusil trochu jiný šálek kávy. Mě totiž hodně pobavil a klidně si to s chutí někdy zopakuji. PS: jediná škoda je, že jsem většinu těch filmů viděl už příliš dávno:( bude to chtít opáčko...(30.9.2010)

• tron

„Jimmy, všetko najlepšie. Dnes máme deväťročné výročie, odkedy to spolu ťaháme. To je veľké číslo. Poznám psov, ktorí sa deväť rokov ani nedožijú. Napríklad taká nemecká doga má šťastie, ak sa dožije sedem.“ Kevin Smith a Bruce Willis - netradičná kombinácia. Chalani si sadli pri nakrúcaní SMRTONOSNEJ PASCE 4.0 (kde obaja hrali) a tak sa rozhodli urobiť spolu „poriadny“ celovečerný film, v ktorom by kontroverzný Smith nekontroverzného Willisa režíroval. Bohužiaľ, predstava takého filmu je asi lepšia, ako samotný/hotový film. POLIŠI nie sú zlí. Občas som sa uchechtol. Niekedy usmial. Asi dva razy som sa dokonca rozosmial človeče. Pri všetkých tých Morganových vulgárnych drístoch o filmoch, výkaloch a sexe som vážnu tvár udržať nevedel, hoci som sa snažil, fakt som sa snažil dočerta. Nie je to úplne sterilné... no scenár je nezaujímavý a všetci okrem Willisa a Morgana sú nudní. Ale úplne. Aj Stifler. Určite to mohlo mať o 15 minút menej. Ale ako oddychová záležitosť, nie, to už trepem, ani ako oddychová záležitosť to nie je príliš dobré.(27.5.2011)

Pln skepse, leč s jistou nadějí jsem si sednul k novému, ne zrovna typickému snímku Kevina Smithe... A následujících 107 jsem se řachal smíchy jako už dlouho u ničeho. Tracy Morgan je překvapivě snesitelný, Willis redefinuje pojem "kamenný ksicht" a náramně si to užívá a některé slovní přestřelky, hlášky a situace jsou tak Fucking hillarious, až je to životu nebezpečný.... Tadaaa my ass a při nejbližší příležitosti znovu!(8.6.2010)

Na priemerné podvečeri snáď neurazí. Trochu plýtvanie s pojmom Bruce Willis.(30.9.2010)

Pěkná poldovská komedie. Ne, není to největší prdel ve filmotéce Kevina Smithe, jak jsem zaslechl v jednom interview s ním, ani to není žádný akční akčňák, jak možná kde kdo neznalý myslel. Je to ale pořád Smith, i když takový trochu áčkovější. Je to prostě dobrá buddy sranda, kde dva newyorští policajti hláškují jeden přes druhého (no, možná spíš jeden na druhého), ať se děje co chce, a všechno berou s humorem. Ústřední herecké duo bylo dobrá volba, jinak mě potěšil Jason Lee a S.W. Scott ("Do you wanna be my jail cell BFF without the forced rape?") ve vedlejších rolích. Jako letní komedie mi to přišlo vhod.(5.7.2010)