• Hal_Moore

Kevin Smith je výborný režisér, ovšem když točí filmy dle svých scénářů. Cop Out je rutina od začátku až do konce. Ke zlepšení bohužel nepomáhá ani Bruce Willis, ani Tracy Morgan. Je smutné sledovat jejich vzájemné hašteření, protože ti dva se k sobě vůbec nehodí, ani když se tak očividně snaží o opak. Akční scény postrádají patřičný drive a když se Kevin Smith dostane ke svému oblíbenému humoru, tak není vůbec vtipný. Bohužel k tomu, aby se divák u filmů Kevina Smithe bavil, bude nejspíš muset točit filmy dle scénářů svých a nikoho jiného. Poldové mají průměrného záporáka, nesehranou a dohromady nepasující hlavní dvojici a co je nejhorší - nemají ani špetku humoru (scéna s vyslýcháním byla ta nejnevtipnější, co jsem v komediích viděl za nejméně poslední rok). Místy jsem sice uvažoval o alespoň průměrném hodnocení s tím, že přeci jen nějaké větší pozitiva najdu, leč marně. Je to škoda pro celý buddy žánr, kdy jindy už se to má povést než s Kevinem Smithem za kamerou a Brucem Willisem před ní. Jediným plusem, díky kterému jsem ty dvě hvězdy prostě dát musel, je Seann William Scott. Jedině scény s ním za něco stály, ty si budu pamatovat ještě dlouho.(27.9.2010)

• BadoXXII

Málo vtipné, príbeh neskutočne deravý, tupý, otravný černoch, nudný Willis, zlé akčné scény, raper Rytmus ako hlavný záporák (otrasný) a slabučká hudba. Pár úsmevných momentov, inak to neponúka absolutne nič. Tak vysoké percentá ( momentálne 68%) to má len vďaka menu režiséra, ktorému tu veľa užívateľov prepáči takúto kokotinu. 30%(14.5.2010)

Tracy Morgan a Bruce Willis to mi nějak nejde dohromady. Ale na druhou stranu celkem pohodová a koukatelná krimi komedie. Nemůžu si pomoc ale Paul byl někdy až moc přehnaný. ( Hodnocení: 6/10 )(30.6.2012)

Aj keď je pravda, že Willis mal zatiaľ v každom buddy-movie lepšieho parťáka, tak ani on tomu v tomto filme veľmi nepomohol. Morgan prehrával ako nafetovaná amatérska herečka na konkurze v hollywoodskom štúdiu a Willis sa zas miestami tváril akoby bol po mŕtvici, pretože jeho mimika bola veškerá-žádná. Ukryvdil by som im, keby som nepovedal, že tento film mal pár naozaj skvelých a vtipných momentov, ale Smith v týchto vodách plávať nevie. Vtipné scény boli celkom dobre zvládnuté, ale ich načasovanie a striedanie s akčnými malo niekedy dosť veľkú odchýlku. Scenár žiadna výhra, ale takisto ma vôbec neurazil. 65%.(7.6.2010)

• paascha

Kdyby tam hrál jen Willis, bylo by to trapné a debilní, ale budiž, co může zestárlá akční hvězdice vypotit jiného? Jenže nehrál. Vedle něj, před ním, za ním, pod ním a vůbec všude byl ten strašnej vřeštící vopičák, co mě celou dobu strašně sral! Mám totiž za sousedy stejný Bubu, co jen řvou, vřískaj, skáčou a házejí po sobě kamenama, nebo čím, vařejí smradlavý sračky, co páchnou jako tisíc sloních hoven, a když si chtěj udělat hezký den, musejí se nejdřív navzájem zmlátit a pokopat. Takže jsem trochu zapšklý. Chápete, ne?(3.11.2010)

• - Smith se označuje za velkého fandu Bruce Willise. Ten sám krátce po premiéře filmu Smrtonosná past 4.0 (2007), ve kterém se Smith objevil v jedné z menších rolí, prohlásil, že by si rád v jednom ze Smithových snímků zahrál. Nakonec to však bylo studio Warner Bros., které Willise do filmu navrhlo a přičinilo se o jejich spolupráci. (Gman)

• - Warner Bros poprvé představilo snímek v roce 2008 v rámci Gold Circle Films. Tehdy se počítalo s Robinem Williamsem a Jamesem Gandolfinim do hlavních rolí. (CrypzzXD)

• - Když se v restauraci baví Jimmy (Bruce Willis) a Roy (Jason Lee) o Avině svatbě, pojmenuje Roy Jimmiho "Serpico", čímž ho přirovná k Franku Serpicovi, skutečnému newyorskému policistovi, který v roce 1971 svědčil proti zkorumpovaným kolegům a o němž byl natočen film Serpico (1973), kde si hlavní roli zahrál Al Pacino. (Koldyn)