Růžový panter znovu zasahuje

• slovenský

Ružový panter opäť zasahuje

Komedie / Krimi

Velká Británie / USA, 1976, 103 min

Komedie plná klasických "Clouseaovských" gagů, která mě dokázala vždycky rozbrečet smíchy. A to vážně :-)(14.2.2003)

Tomuhle pokračování chybí David Niven. Proud variací známých gagů s postupujícím časem ztrácí na překvapivosti a tím i na vtipu. I tak ale skvělá komedie.(7.11.2010)

Přestože se děj posunul na bitvu mezi Dreyfusem a Clouseauem, je to velmi slušné, a "může" za to hlavně skvělý původní dabing (Filmové studio Barrandov Dabing pro ČST 1986) a především impozantní Rudolf Hrušínský.(31.12.2011)

Poté co se Dreyfus z Clouseaua v minulém díle zbláznil, ho v tomto díle Clouseau dodělává tím nejbrutálnějším způsobem. Pro mě je tohle nejlepší díl celé série, protože při scénách s boxovacím pytlem, bradly a železnou koulí pravidelně bečím. Prostě hardcore všech hardcorů. Miluju to a ještě víc to doporučuju!(16.10.2013)

Není to tak skvělé, jak všichni říkají, ale pár gagů mě doopravdy rozesmálo.(28.6.2009)

• Peter Sellers

• - Filmový debut Deep Roye. (Kulmon)

• - První film, který má Růžového pantera v názvu, ale ve filmu se neobjeví. (Kulmon)

• - Omar Sharif nebyl uveden v titulcích filmu. (reich)