Růžový panter znovu zasahuje

• slovenský

Ružový panter opäť zasahuje

Komedie / Krimi

Velká Británie / USA, 1976, 103 min

Komedie plná klasických "Clouseaovských" gagů, která mě dokázala vždycky rozbrečet smíchy. A to vážně :-)(14.2.2003)

• WANDRWALL

Ať si zasahuje jinde, než v mém vědomí.(9.9.2010)

psychiatrická léčebna. bývalý šéf inspektor Dreyfus je připraven opustit tento ústav. jeho fóbie na jméno a vše co připomíná Clousea je (zdá se) vyléčena. bohužel, největší zkoušku má však před sebou. Clouseau jde na návštěvu! čeká nás to nejlepší, co se dá v této sérii vidět: Kato -žlutá opice a jejich ,,tréninky", perfektní převleky (quasimodo) a šílený Dreyfus, který pokuď nedostane Clousea zničí cokoli. proto musí do akce vyrazit nejlepší světový zabijáci!!(23.3.2006)

Rozpočet $6miliónovTržby USA $33,833,201Tržby Celosvetovo $34,700,000Peter Sellers opäť mierne rozpačitý scenár svojimi niekoľkými vydarenými gagmi povytiahne, slušný priemer. /70%/(6.8.2005)

Tenhle díl se mi snad ze všech panterů líbil nejvíc, dokazuje, že nemalý podíl na úspěchu této serie měl i Herbert Lom (Dryfuss), který je stejně vtipný jako sám Sellers.(8.10.2003)

• Peter Sellers

• - Omar Sharif nebyl uveden v titulcích filmu. (reich)

• - Filmový debut Deep Roye. (Kulmon)

• - První film, který má Růžového pantera v názvu, ale ve filmu se neobjeví. (Kulmon)