poster

Růžový panter znovu zasahuje

 • Velká Británie

  Pink Panther Strikes Again, The

 • slovenský

  Ružový panter opäť zasahuje

Komedie / Krimi

Velká Británie / USA, 1976, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aky
  ****

  Tomuhle pokračování chybí David Niven. Proud variací známých gagů s postupujícím časem ztrácí na překvapivosti a tím i na vtipu. I tak ale skvělá komedie.(7.11.2010)

 • T2
  ****

  Rozpočet $6miliónovTržby USA $33,833,201Tržby Celosvetovo $34,700,000Peter Sellers opäť mierne rozpačitý scenár svojimi niekoľkými vydarenými gagmi povytiahne, slušný priemer. /70%/(6.8.2005)

 • Fr
  *****

  psychiatrická léčebna. bývalý šéf inspektor Dreyfus je připraven opustit tento ústav. jeho fóbie na jméno a vše co připomíná Clousea je (zdá se) vyléčena. bohužel, největší zkoušku má však před sebou. Clouseau jde na návštěvu! čeká nás to nejlepší, co se dá v této sérii vidět: Kato -žlutá opice a jejich ,,tréninky", perfektní převleky (quasimodo) a šílený Dreyfus, který pokuď nedostane Clousea zničí cokoli. proto musí do akce vyrazit nejlepší světový zabijáci!!(23.3.2006)

 • Falko
  ****

  ,,Zavolejte Pentagon, FBI a CIA a zjistite kdo vyhral futbal !!!" K tomuto filmu snad ani netreba komentar. Proste bud vas to bavi alebo nie, v kazdom pripade mna to strasne bavilo a tak som sa s Madison dohodol, ze si pozrieme aj ine casti Pantera. Peter Sellers je skvely a reziser filmu RANAJKY U TIFFANYHO (1961) Blake Edwards mal pri Sellersovi stastnu ruku, ze prave tento herec sa stal nesmrtelnymi inspektorom Cluseauom. Taktiez bitka s Katom nemala chybu. Som rad, ze som si znovu mohol po tolkych rokoch tuto komediu zopakovat. _________ Peter Sellers - (Šéf Inšpector Clouseau) +++ Herbert Lom - (Dreyfus) +++ Lesley-Anne Down - (Olga) +++ Burt Kwouk - (Cato Fong) +++ Colin Blakely - (Drummond) +++ Leonard Rossiter - (Quinlan) +++ André Maranne - (Francois) +++ Omar Sharif - (Egyptský zabijak) +++ Produkcia: Blake Edwards +++(4.2.2012)

 • golfista
  *****

  Komedie plná klasických "Clouseaovských" gagů, která mě dokázala vždycky rozbrečet smíchy. A to vážně :-)(14.2.2003)

 • Peter Sellers

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace