poster

Moneyball

 • USA

  Moneyball

 • Slovensko

  Moneyball

Drama / Sportovní / Životopisný

USA, 2011, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ded@M@tes
  ****

  Sportovní drama s Bradem Pittem ( Billy Beane ) v hlavní roli. Statistiky se zdají být matoucí, ale Jonah Hill ( Peter Brand ) v nich vidí budoucnost. Vyhrát pouze s týmem, který je založený jen na statistikách, tvrdý oříšek. Baseball neobdivuji, ale to na ničem nemění kvalitu filmu, jenž své hodnoty stoprocentně má. ( Hodnocení: 8/10 )(18.5.2012)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Sony, Columbia // Počet premietajúcich kín v USA: 3,018 // Otvárací Víkend USA: $19,501,302 // Po excelentnom Warriorovi ročník 2011 ponúkol ďalšiu výbornú športovú drámu a to Moneyball. Brad Pitt čoraz častejšie potvrdzuje, že patrí k svetovej hereckej špičke a potvrdil to aj v tomto filme. Trochu ma však mrzí, že vo filme niesu takmer žiadne baseballové zápasy, ktoré by určite film posunuli na vyššiu úroveň.(29.1.2013)

 • Davies182
  ****

  Zcela seriózní aspirant na nejepičtější filmový homerun v dějinách sportovního Hollywoodu?? Jo, asi jo. Teď ještě abych nakoukal co nejvíc zbylých baseballových fláků, abych si tuhle svoji domněnku mohl něčím pojistit...(13.3.2016)

 • choze
  ****

  Ani ne tak sportovní jako spíš manažerské drama o tom, že zoufalí lidé dělají zoufalé věci a někdy udeří hřebíček na hlavičku. Ale nechytlo mě to tolik, jak jsem čekal, coolovost podobného SOCIAL NETWORK holt chybí.(22.12.2011)

 • pan Hnědý
  ****

  Je to tady. Výborný herec Brad Pitt si zaslouží zlatou sošku, ale pokud ji dostane George Clooney (Děti moje) rozhodně mě to nepřekvapí ani neurazí. Moneyball je výborně a dokonale napsaný s vynikající režií Bennetta Millera, který vykročil správnou nohou k cestě k vrcholovým sportovním filmům, co může stříbrné plátno nabídnout. Scénář Stevena Zailliana a Aarona Sorkina byl dokonalý a rukopisné provazy k podlehnutí. Emoce prolínají mezi linkami dramatu, sportovního žánru, kde se klaním při mrazicím pohledu na závěrečné titulky s baseballovou rukavicí a pálkou na klíně. Na 84. udělování výročních cen Americké filmové akademie (Oscar) můžeme čekat pro Moneyball velká ocenění a silného adepta pro Nejlepší film roku, kde se bude trhat na kusy s The Artist.(29.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace