Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipper
  ***

  Baseball manager môžte hrať aj keď neviete o hre prdlajz, ide o nezáživné čísla. Ide však aj o to, či vás bude baviť. Zasnený Pitt napupmuje testosterón, popľuvá do hrnčeka a potom si nájde si tlstého šprta, ktorý za neho urobí úlohu s matematiky. Za málo peňazí je kopa muziky, nerd systém vychádza, davy sa radujú, no divácky dlhé a nezáživné. V tých pár slowmotion záberov hádzania lopty nemám pocit, že som stál pri niečom gulervúcom/vížaznom a vyznelo to ako keby som si prečítal športovú stránku novín. A rodinná zápletka nefunguje. Na žiadny spôsob. Predať do na dvd a blueray najneskôr do Vianoc, lebo inú stratégiu masívneho záujmu nevidím. Im sorry... I gotta let u go...(14.12.2011)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Sony, Columbia // Počet premietajúcich kín v USA: 3,018 // Otvárací Víkend USA: $19,501,302 // Po excelentnom Warriorovi ročník 2011 ponúkol ďalšiu výbornú športovú drámu a to Moneyball. Brad Pitt čoraz častejšie potvrdzuje, že patrí k svetovej hereckej špičke a potvrdil to aj v tomto filme. Trochu ma však mrzí, že vo filme niesu takmer žiadne baseballové zápasy, ktoré by určite film posunuli na vyššiu úroveň.(29.1.2013)

 • castor
  ****

  Moneyball patří přesně mezi ty filmy, na kterých recenzenti nešetří superlativy, ale i přes nespornou kvalitu jde o ty filmové události, které jsou událostmi jen do té doby, než se rozdají nejrůznější filmové ceny daného období. Jinak ale nevěřím, že si na tohle neškodné sportovní povídání za pár let někdo vzpomene. Příběh je prostě zajímavý – manažer baseballového týmu už nedává útlak od výrazně bohatších týmů. Pravidla hry proto změní pomocí nesmělého analytika a přebuduje tým pomocí statistiky.. Vše, co se děje na plátně, se odvíjí od kvalitního textu. Scénář je chytrý, to je bez debat. Nestojím o nějaký ubulený doják, ale tvůrci emoce tlumí už trochu moc. Výsledek je pak relativně chladný, v některých scénách zbytečně nepřístupný. S poměrně přepálenou stopáží a řady scén bez šťávy je to znát o to víc. Což je škoda, protože v jednotlivých složkách to šlape na solidním výkonu. Brada Pitta mám rád, vážně jo, zraje jako víno, je neuvěřitelně soustředěný, i tentokrát hraje velmi dobře, ale na zadek z jeho výkonu, přiznejme si, padat nebudu. Bez velkých hereckých exhibic přenesl na plátno kus charismatu, ale na zlatého plešouna si musí dle mého ještě počkat. Spíš silné tři, ale ty slabší čtyři * tomu přeci jenom sluší líp..(28.1.2012)

 • kleopatra
  *****

  To jsem si takhle jednou zašla místo na favorita, který se zvrtnul, na náhradníka. A vyhrál mi!(10.12.2011)

 • J*A*S*M
  ****

  Nejlepší a nejzábavnější film o baseballu, jaký jsem kdy viděl. Před zhlédnutím jsem počítal s tím, že z filmu žádný velký zážitek mít nebudu, protože baseball je pro mne zapadlou španělskou vesnicí, ale obavy byly liché. Vynikající výkon Brada Pitta a neméně výtečný scénář neodovolily, abych filmu přestal věnovat pozornost. Palec hodně nahoru a Bradovi fandím na Oscarech.(16.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace